IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول
در جلب رضایت مشتریان
نیاز به راهنمایی دارید؟

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب سکوریت اتوماتیک گردان، درب شیشه ای برقی گردان، درب برقی گردان شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ به گونه از انوداع درب اتوماتیک گفته می شود که در آن عملکرد درب و نحوه باز و بسته شدن آن به صورت کشویی و در محور راست و چپ می باشد. شما میتوانید درب سکوریت اتوماتیک کشویی خود را به صورت تک لنگه یا چند لنگه پیاده سازی و اجرا کنید. در بعضی از پروژه های از درب اتوماتیک کشویی به صورت گروهی استفاده می شود که در این موارد ضمن بازدید حضوری از مکان نسبت به نحوه چیدمان درب ها تصمیم گیری خواهد شد. نکته دیگر در استفاده از سیستم درب برقی کشویی هزینه پایین تر آن به صورت کلی نسبت به سایر انواع درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگاست، چرا که  عملکرد ساده تری نسبت به سایر انواع دارد. شما می توانید در درب اتوماتیک شیشه ای خود از انواع شیشه، فریم و کاور و حتی اپراتور که همان موتور و عامل محرک در درب است، را انتخاب و نسب به پیاده سازی پروژه خود اقدام فرمایید. معمولا پروسه نصب درب اتوماتیک شیشه ای پس از برش و آماده سازی شیشه و سایر موارد مورد نیاز جهت اجرایی کردن درب، یک روز کاری می باشد. 

درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ به صورت کلی کاربرد بسیار بالایی به نسبت سایر انواع درب اتوماتیک شیشه ای دارند و در روزمره بیشتر به چشم می خورند. درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی در بانک ها، سازمان ها و ادارات، بیمارستان ها، پاساژ ها و … کاربرد بالایی دارند و می توان پروژه درب برقی شیشه ای شما را با محدوده ای وسیع از انتخاب با قیمت های مختلف اجرایی کرد. تمامی کالا ها و ملزمات مورد استفاده در درب اتوماتیک شامل گارانتی خواهند بود اما گفتنی است این گارانتی شامل موتور و عملکرد درب است و حوادثی چون شکستن شیشه و … را شامل نمی شود. بدیهی است شما می توانید در زمان انتخاب با برگزیدن کالای مناسب به تناسب کاربری، حجم تردد، سطح امنیت مورد نیازتان و … از بروز هزینه های تعمیرات، خدمات و … پرهیز فرمایید.

مزایا و معایب انواع

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

  • سهولت بالا در کاریری و استفاده
  • هزینه و قیمت مناسب تر به نسبت سایر انواع درب شیشه ای
  • قابلیت نصب در فضا های باز و بسته
  • انتخاب دلخواه نوع شیشه و فریم
  • قابلیت تنظیم آپشن های هوشمند سازی در درب

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

ایا درب شیشه ای ساده هم انجام می دهید؟

خیر، ارائه خدمات پیرامون سکوریت تنها در پروژه های اتوماتیک سازی میسر است.

درب شیشه ای دارم میخواهم بدانم آیا میتوان همین درب را اتوماتیک کرد؟

در صورت تایید کارشناسان فنی پس از بازدید بله میسر است. اما شرایط، نوع اتومتایک سازی و سایر موارد تخصصی باید توسط کارشناس تایید شود.

هزینه نصب چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب معمولا نرخ از پیش تعریف شده و هب تناسب نوع سفارش شما مشخص می شود. بدیهی است که در صورت درخواست خدمات سفارشی جداگانه، به هزینه نصب شما اضافه خواهد شد.

آیا هزینه اضافی دیگری وجود دارد؟

خیر، جدا از هزینه های اعلام شده هیچ هزینه دیگری وجود ندارد؟

هزینه حمل و نقل برعهده کیست؟

پارسونیک وظیفه دارد کالا را درب انبار یا دفتر خود به مشتری تحویل دهد، صلاح دید حمل و نقل توسط خود مشتری است. در صورت تمایل شما جهت حمل و نقل با باربری هماهنگ شده که هزینه آن جداگانه توسط مشتری پرداخت می شود.

چگونگی و روش خرید

درب برقی شیشه ای تلسکوپی

شرکت پارسونیم ارائه دهنده خدمات تخصصی درب اتوماتیم شیشه ای در سراسر کشور است، شما می توانید با تماس با واحد مشاوره و فروش درب برقی شیشه ای پارسونیک ضمن کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب اتوماتیک شیشه ای نسبت به درخواست اعزام کارشناس فنی اقدام فرمایید که می تواند منجر به تسریع پروسه کاری شما شود.

کارشناسان فروش درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

رها افشار

رها افشار

کارشناس فروش
سحر صادقی

سحر صادقی

کارشناس پشتیبانی

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.