IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول
در جلب رضایت مشتریان
نیاز به راهنمایی دارید؟

درب اتوماتیک شیشه ای

درب سکوریت اتوماتیک، درب شیشه ای برقی، درب برقی شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای رایج ترین و به بیان دیگر نام آشنا ترین نوع از درب اتوماتیک است که در روزمره به مرور به آن بر می خوریم. پروسه ساخت و تولید درب شیشه ای برقی شامل عوامل متعددی است که همه آنها به صورت مستقیم در قیمت و کیفیت درب شما تاثیر گذارند. برای بهره مندی از یک دربدرب اتوماتیک شیشه ایسکوریت اتوماتیک با کیفیت عوامل مهمی مانند نوع شیشه به کار رفته شده، نوع اپراتور درب شیشه ای مورد استفاده در کار، فریم و کاور درب برقی شیشه ای، هزینه های شاسی کشی نصب و … حائز اهمیت بوده و می توانند خروجی شما را بسایر متفاوت سازند. استفاده از کالا های با کیفیت و همه ماجرا نیست بلکه شما باید اطالاعات کافی از انواع محیط های اجرایی داشته و به تناسب نوع کاربری خود انتخاب نمایید. درب های اتوماتیک شیشه ای در گونه ها مختلف و با طراحی ها و عملکرد های گوناگونی تولید و عرضه می شوند که عواملی چون میزان تردد، مکان نصب، سطح امنیت مورد نیاز، قابلیت های خاص و فرمان پذیری و هماهنگی با تکنولوژی های خانه هوشمند می تواند در انتخاب شما از یک درب شیشه ای اتوماتیک تاثیر بگذارند.

در زمان تصمیم گیری جهت انتخاب درب برقی شیشه ای حتما آینده پروژه خود را در خاطر داشته باشید. ممکن است شما در زمان انتخاب گزینه حرفه ای تری را انتخاب کنید که در آینده گزینه مناسب تری باشد چرا که سیستم قبلی شما در آینده و بخاطر عدم کاربرد مناسب دچار خرابی های مکرر شود و هزینه های دو چندانی را برای شما به همراه داشه  باشد.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

ایا درب شیشه ای ساده هم انجام می دهید؟

خیر، ارائه خدمات پیرامون سکوریت تنها در پروژه های اتوماتیک سازی میسر است.

درب شیشه ای دارم میخواهم بدانم آیا میتوان همین درب را اتوماتیک کرد؟

در صورت تایید کارشناسان فنی پس از بازدید بله میسر است. اما شرایط، نوع اتومتایک سازی و سایر موارد تخصصی باید توسط کارشناس تایید شود.

هزینه نصب چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب معمولا نرخ از پیش تعریف شده و هب تناسب نوع سفارش شما مشخص می شود. بدیهی است که در صورت درخواست خدمات سفارشی جداگانه، به هزینه نصب شما اضافه خواهد شد.

آیا هزینه اضافی دیگری وجود دارد؟

خیر، جدا از هزینه های اعلام شده هیچ هزینه دیگری وجود ندارد؟

هزینه حمل و نقل برعهده کیست؟

پارسونیک وظیفه دارد کالا را درب انبار یا دفتر خود به مشتری تحویل دهد، صلاح دید حمل و نقل توسط خود مشتری است. در صورت تمایل شما جهت حمل و نقل با باربری هماهنگ شده که هزینه آن جداگانه توسط مشتری پرداخت می شود.

شرکت پارسونیم ارائه دهنده خدمات تخصصی درب اتوماتیم شیشه ای در سراسر کشور است، شما می توانید با تماس با واحد مشاوره و فروش درب برقی شیشه ای پارسونیک ضمن کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب اتوماتیک شیشه ای نسبت به درخواست اعزام کارشناس فنی اقدام فرمایید که می تواند منجر به تسریع پروسه کاری شما شود.

کارشناسان فروش درب اتوماتیک شیشه ای

رها افشار

رها افشار

کارشناس فروش
سحر صادقی

سحر صادقی

کارشناس پشتیبانی

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

Share This