IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول
در جلب رضایت مشتریان
نیاز به راهنمایی دارید؟
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک > جک بازویی در اصفهان

 بررسی انواع جک بازویی در اصفهان

جک بازویی درب اتوماتیک نوعی جک است که بعد از نصب روی درب‌های لولایی، باعث باز و بسته شدن درب، به وسیله کنترل مهیا می شود. با این ابزار می توان به راحتی می‌توان درب‌های لولایی را اتوماتیک کرد. با استفاده از این ابزار تردد بسیار آسان می شود. انواع جک درب اتوماتیک را می توان به این صورت بیان کرد جک‌های بازویی یا سیستم مکانیکی و یا هیدرولیکی جز این دو نوع جک محسوب می شوند.

به وضوح می توان گفت جک‌های پنوماتیک هم بخش دیگری از این جک ها هستند که معمولا برای درب‌های سبک، که تعداد دفعات باز و بسته شدن آن‌ها کم است استفاده می شود. از جک‌های بازویی با سیستم مکانیکی می توان برای درب‌های سنگین تر و با تردد زیادتر استفاده نمود. از جک‌های بازویی هیدرولیکی با این کارایی استفاده می شود. جک‌های الکترو مکانیکی قیمت ارزان‌تری نسبت به گونه هیدرولیکی دارند و سرویس آنان در سال کمتر است و می توان گفت استهلاک آن‌ها بیش‌تر است. در اصفهان از جک‌های هیدرولیکی استفاده بیشتری می شود. دلایل عمده آن را می توان به این صورت نام برد یکی از دلایل آن کار کردن با روغن است، که مزیت منحصر به فردی دارند و آن عملکرد بهتر در مناطق سردسیر است.

اگر تصمیم خرید جک بازویی در اصفهان دارید به شما توصیه می شود، از بین گونه ها گوناگون این محصولات حفاظتی در فروشگاه پاد کالا در شهر اصفهان با ویژگی‌های مدنظر خویش را سرچ نمایید و یا خرید را به صورت اینترنتی انجام دهید و یا با آن ها تماس بگیرید. انواع ایرانی و خارجی جک بازویی در اصفهان موجود است.

مراحل خرید جک بازویی در اصفهان

قبل از خرید جک بازویی در اصفهان پیش از هرچیز، نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، وزن لنگه های درب است.

وزن و پهنا جک بازویی در اصفهان

اگر وزن های درب اتوماتیک شما تا ۵۰۰ کیلو باشد توصیه ما به شما استفاده از جک‌های الکترومکانیک است که بسیار مقرون و به صرفه می‌باشند. در صورت لزوم استفاده از درب‌هایی با وزن بالاتر، باید حتما از جک‌های هیدرولیکی استفاده کنید.

علاوه بر وزن، پهنا درب هم بر گزینش جک بسیار موثر است. در صرت لزوم برای درب‌هایی با عرض بیشتر از حد معمول (۱.۸ متر)، باید از جک‌هایی با قدرت بیش‌تر استفاده کنید. اما از آنجایی برای برج‌های مسکونی و یا ساختمان‌های اداری پر تردد با واحدهای زیاد، پیشنهاد ما این است به سراغ جک‌های هیدرولیکی بروید.

برندهای جک بازویی دراصفهان

در بازار علاوه بر جک‌های ساخت کشورهای اروپایی، برندهای ایرانی هم صاحب نام بوده که عملکرد عالی ای داشته‌اند. بسته به بودجه‌ای که برای آن تخصیص داده‌اید، می‌توانید از بین آن‌ها این را انتخاب کنید.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان جک بازویی در تبریز درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم “راهنمای انتخاب بهترین جک بازویی ” را مشاهده نمایید تا بهترین خرید در زمینه جک بازویی درب اتوماتیک اصفهان داشته باشیم. برای خرید جک درب اتوماتیک می توانید از فروشگاه پاد کالا بهترین انتخاب را داشته باشید.

همواره می‌توان در سایت پاد کالا انواع جک بازویی را در بین فروشندگان شهرهای قلمرو اصفهان و سراسر ایران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر اصفهان انجام داد. همچنین می‌توانید برای گرفتن اطلاعات تکمیلی در مورد تجهیزات امنیتی اصفهان و انواع  گونه ها محصولات ساختمانی به قسمت دسته بندی محصولات یا فروشگاه پاد کالا مراجعه نمود و اطلاعات کاملی را در این مقوله کسب نمایید.

[yasr_overall_rating]

Leave a Reply