IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > واردات درب اتوماتیک

واردات درب اتوماتیک

واردات انواع درب اتوماتیک و تجهیزات وابسسته
واردات درب اتوماتیک

واردات درب اتوماتیک در واقع نیازمند بهره مندی از بستری مناسب جهت تامین کالا در خارج از کشور جهت تامین کالا و نیز بستری در داخل کشور جهت انجام مراحل واردات است. گروه مهندس پارسونیک این آمادگی را دارد چه در داخل

 و چه در خارج از کشور از برند های تحت نمایندگی خود و به صورت مستقیم و بدون واسطه و با تکیه بر منابع ارزی دولتی نسیت به تامین انواع تجهیزات درب اتوماتیک اقدام نماید. شما می توانید با هماهنگی با کارشناسان درب اتوماتیک پارسونیک نسیت به انتخاب و ایجاد طرح سفارش خود اقدام فرمایید. تمامی کالا های تامین شده توسط گروه پارسونیک با گارانتی پارسونیک و با کلیه خدمات ارائه شده و می تواند گزینه مناسبی برای انبوه سازان و پیمانکاران محترم باشد.

تمامی مراحل واردات کالا از انتخاب کالا و صدور فاکتور اصلی از فروشنده یا تولید کننده، ثبت سفارش در سامانه جامع تجارت، تخصیص ارز دولتی جهت انجام واردات، بارگیری کالا و ترخیص آن از گمرک تحت نظارت و با عاملیت مستقیم گروه پارسونیک صورت خواهد گرفت که تکیه گاهی بی دردسر جهت سفارشات حجم بالا می باشد که از لحاظ قیمت و شرایط تمام شده می تواند بیسار مقرون به صرفه باشد.

  • تامین مستقیم کالا از محل تولد و حذف تمامی واسطه ها
  • انجام کلی پروسه و عدم نیاز به انجام امور ثبت سفارش در سامانه جامع تجارت و پروسه های طولانی مانند تخصیص ارز.
  • بهره مندی از تمامی خدمات کالا شامل گارانتی و سایر خدمات پس از فروش.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

پروسه واردات درب اتوماتیک چقدر زمان بر است؟

معمولا واردات درب اتوماتیک وابسته به عواملی مانند زمان صدور کالا، تامین ارز، ارسال کالاو بارگیری و تخلیه و … می باشد. در زمان عقد قرارداد تمامی برنامه زمانبندی به صورت شفاف به اطلاع شما رسانده می شود.

ایا همه هزینه باید یکجا پرداخت شود؟

در پروسه واردات درب اتوماتیک شرکت پارسونیک در نقش خریدار یا همان وارد کننده قرار خواهد گرفت. مراحل سفارش دهی مطابق شرایط انجام تعهدات توسط فروشنده یا همان تولید کننده صورت خواهد گرفت به تحوی که مبلغی جهت ثبت سفارش نزد پارسونیک، واریز بیعانه تولید کننده، صدور ضمانت نامه بانکی جهت ارسال کالا، تحویل کالا در بندر ایرانی و آزاد سازی وجه ضانت توسط بانک عامل، و نهایتا ترخیص کالا و رفع تعهد ارزی خواهد بود و مرحله به مرحله به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا ضمانتی هم وجود دارد؟

بله، به تناسب نوع سفارش قرارداد تضامین معتبر قرار خواهد گرفت.

واردات کالا امری زمان بر و نیازند سابقه و تجربه بسیار است. جهت بهره مندی از خدمات درب اتوماتیک پارسونیکک می توانید با کارشناسان امور بازرگانی ما در ارتباط باشید. یاد‌آور می شویم که خدمات واردات کالا تنها در زمینه درب اتوماتیک و صنایع وابسته میسر است و شرکت پارسونیک هیچ فعالیتی در زمینه واردات کالا های دیگر شامل امور صرافی، واردات و صادارات و غیره ندارد و خدمات قید شده تنها در همین صنف می باشد.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

Share This