IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک زیر سقفی

در نظر گرفتن درب های اتوماتیک برای درب ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری باعث سهولت در باز و بسته کردن درب و افزایش امنیت ساختمان شده است. درب اتوماتیک زیر سقفی جز مدرن ترین و جدیدترین درب اتوماتیک پارکینگ در ایران است. این درب علاوه بر سهولت باز کردن در، از نظر کیفیت و رویکرد مورد توجه معماران و سازندگان نیز قرار گرفته است. هم چنین این درب در زیباسازی نما و درب ساختمان تاثیر زیادی خواهد گذاشت. در ادامه پارسونیک تمام جنبه های استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ زیر سقفی مورد بررسی قرار می دهد.

درب اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی چیست؟

پنل ها در درب اتوماتیک پارکینگ زیر سقفی 48 سانتی متر ارتفاع و 4 یا 6 سانتی متر ضخامت دارند. درون پنل ها را فوم پلیاورتان فشرده پر کرده که باعث شده این درب ها عایق کامل صوت و حرارت باشند. بسته به اینکه نیاز مشتری چقدر است، ارتفاع بازشو آن بین 220 تا 240 سانتی متر متغیر خواهد بود.
عرض پنل ها نیز به همین شکل و با توجه به نیاز مصرف کننده اندازهای مختلفی دارد. درب اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی 90 درجه از حالت افقی به حالت عمودی تغییر می کند. با این زاویه کم ترین فضا اشغال می شود و این حرکت کاملا بی صدا خواهد بود. ورق فولادی دو جداره با پوشش زنگ الکترواستاتیک نمای این درب ها را تشکیل داده است. این درب ها در رنگ ها و طرح های متفاوتی دیده می شوند. رنگ های کرم و سفید با طرح چوب پرطرفدارترین نمای درب های اتوماتیک زیر سقفی هستند.

درب اتوماتیک زیر سقفی یا سکشنال

ویژگی های درب برقی زیر سقفی

 • این درب ها برای کنترل و کاهش سرعت برخورد با موانع سنسور حرکتی و چشم مادون قرمز دارند.
 • آن ها به سیستم برخورد با مانع یا Anticrash مجهز شده اند.
 • به منظور جلوگیری از ورود سارقین به ضد نفوذ مجهز شده است.
 • پنل و یراق آلات درب اتوماتیک زیر سقفی در برابر فرسايش و انواع آب و هوا مقاوم است.
 • نصب درب نفر رو و پنجره در داخل درب ممکن شده است.
 • این درب ها زیبایی ظاهری متفاوت دارند و به همین دلیل با نما ها به وسیله طیف رنگ های گسترده هماهنگ هستند.
 • در پنل ها از فومدار سرعت بالا و تردد نامحدود استفاده می شود.
 • بنابراین این درب بی صدا بوده و عایق می باشند.
 • آن ها ساده ترین سیستم خلاص کن دستی دارند.

عملکرد درب اتوماتیک زیر سقفی به چه نحوی است؟

درب های اتوماتیک زیر سقفی با ریل های جانبی از حالت عمودی در حالت باز به حالت افقی و موازی در حالت بسته در می آیند. بنابراین این درب ها بهترین میزان بازشو در عرض و ارتفاع را دارا می باشند. به علاوه این درها حین باز شدن به صورت تکه باز می شوند. در واقع حرکت پنل ها در این درب ها با کمک موتور و فنر کشنده و به صورت 90 درجه زیر سقف است.

انواع درب های سکشنال یا زیر سقفی

انواع درب اتوماتیک زیر سقفی براساس موقعیت و کاربردی که دارند، دسته بندی خواهند شد. در ادامه انواع درب سکشنال معرفی خواهند شد:

درب برقی زیر سقفی منازل مسکونی

درب پارکینگی در منازل مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت 90 درجه و زاویه دار نصب می شود. حالت زاویه دار آن برای پارکینگ های رمپ دار در نظر گرفته می شود. موتورهای به کار رفته در درب پارکینگی زیر سقفی کشنده هستند. پنل های مختلف کتیبه دار، سه شیار، قاب دار، کلاسیک و… در درب اتوماتیک سکشنال مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع پنل ها می توانند با هر معماری وفق داده شوند. هم چنین در این پنل ها می توان پنجره و درب نفررو را نصب کرد.

درب اتوماتیک زیر سقفی صنعتی

درب زیر سقفی صنعتی از پارکینگی بزرگ تر است. از این درب ها به صورت نامحدودی می توان تردد کرد. این درب ها با حالت 90 درجه و زاویه دار و عمود بازشو عمل می کنند. موتور نصب شده بر درب صنعتی موتور ساید گریبکسی است. این نوع موتور مخصوص درب های سکشنال بوده و با موتورهای ساید کرکره ای فرق دارد.

درب  اتوماتیک سکشنال زیر سقفی آتش نشانی

درب اتوماتیک سکشنال آتش نشانی شباهت زیادی با صنعتی دارد. از موتور ساید گریبکسی از نوع سرعتی آن استفاده می شود. زیرا باید سرعت بازشوی بیشتری نسبت به صنعتی داشته باشد. بهتر است در این نوع درب برقی از موتورهای آلمانی استفاده شود.

قیمت درب اتوماتیک سکشنال زیر سقفی چقدر است؟

قیمت درب اتوماتیک زیر سقفی به ابعاد درب پارکینگی بستگی دارد. هم چنین نوع موتوری که در آن به کار رفته و نوع پنل در قیمت آن تاثیر می گذارند.

ابعاد درب پارکینگی زیر سقفی

درب ها در منازل مسکونی، تجاری و یا اداری با توجه به نما یا کاربرد ساختمان ابعاد متفاوتی خواهند داشت. اینکه مصرف کننده با مشورت معمار و سازنده چه ابعادی را انتخاب کنند، قیمت درب اتوماتیک سکشنال زیر سقفی متفاوت خواهد بود.

نوع موتور

موتور از مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب اتوماتیک سکشنال به حساب می آید. موتور متناسب با توجه به شرایط درب انتخاب می شود و برای باز و بسته شدن در نصب می گردد. کاربردی که درب دارد نوع و توان موتور را مشخص می کند. برای مثال موتور درب برقی صنعتی باید با موتور درب برقی پارکینگ ساختمان دو واحدی متفاوت باشد. این تفاوت هنگام خرید درب اتوماتیک زیر سقفی قیمت ها را مشخص می کند.

پنل ها

پنل هایی که در انواع و کیفیت مختلف در بازار ديده می شوند، می توانند با سلیقه و نیاز مصرف کنندگان تغییر کنند. پنل ها در انواع ساده، ماکروریب و کتیبه دار و شیاردار تولید می شوند. به علاوه پنل ها را باید دو جداره ساخت تا فضای میانی آن ها را فوم پلی اورتان پر کند. بنابراین درب های سکشنال عایقی در برابر حرارت هستند. این نکته بر روی قیمت این درب ها تاثیر می گذارد.

مزایای درب برقی زیر سقفی

 1. اولین مزایای درب های سکشنال این است که این درب ها را می توان در فضاهایی از لحاظ ارتفاع و فضای پارکینگ محدودیت دارند، مناسب خواهند بود. هیچ محدودیتی در استفاده از این درب ها وجود ندارد.
 2. درب اتوماتیک زیر سقفی با فنرهای بالانس و ریل های خاص، زیر سقف جمع می شوند و فضای بسیار محدودی از پارکینگ را می گیرند. به خاطر اینکه سریع و بدون سر و صدا باز و بسته می شوند، طرفداران بسیاری دارند.
 3. هنگامی که فنرها و کابل ها از کار می افتند، سیستم ضد سقوط باعث می شود جلوی صدمات احتمالی ناشی از آن گرفته شود. زیرا این درب ها به سیستم ضد سقوط مجهز هستند.
 4. با آب بندی پیرامون و اطراف درب اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی از ورود هر چیزی به فضای داخل پارکینگ جلوگیری خواهد شد.
 5. در این درب اتوماتیکی از فضای سقف پارکینگ برای باز و بسته کردن استفاده می شود. بنابراین عرض مفید و قابل استفاده ای برای وسیله نقلیه به وجود می آید. اگر درب با حرکت مستقیم به طرف پایه رو یا خیابان باز شود، به خاطر حرکت عمودی ممکن است افراد پیاده آسیب بینند.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولیدکنندگان برندهای نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولیدکنندگان در خارج از کشور، قیمت های مناسب و به روز را فراهم کرده است.

عملکرد درب پارکینگی زیر سقفی چگونه است؟

درب پارکینگی زیر سقفی به دو صورت زیر دستی و اتومات باز و بسته خواهند شد.

علت گرانی درب سکشنال نسبت به کرکره برقی چیست؟

اقلامی که در درب های اتوماتیک زیر سقفی استفاده می شوند، معمولا وارداتی هستند. هم چنین عملکرد این درب ها نسبت به کرکره برقی پیچیده تر است. بنابراین هنگام فروش درب اتوماتیک زیر سقفی سکشنال قیمت تمام شده این درب از کرکره برقی بیشتر خواهد بود.

چه دری برای درب پارکینگ ساختمان انتخاب مناسبی است؟

با توجه به کیفیت و کاربردی که درب اتوماتیک زیر سقفی دارد، می توان آن را مدرن ترین و بهترین درب برای پارکینگ ساختمان برشمرد. این درب با رنگ و طرح های مختلف در زیبایی ساختمان و نمای آن تاثیر زیادی می گذارند.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.