یکی ازانواع درب های اتوماتیک , درب اتوماتیک تاشو می باشد که برای ورودی های بسیار کم عرض مورد استفاده قرار می گیرد و حدود 95 درصد عرض کل را قابل استفاده می کند. در فضاهایی که دهنه ورودی کم عرض می باشد بهترین انتخاب درب اتوماتیک تاشو می باشد. درب اتوماتیک تاشو در حقیقت ساختاری مشابه درب اتوماتیک لولایی دارد، با این تفاوت که هر لنگه آن به دو قسمت تقسیم شده و دو لنگه توسط لولا به یکدیگر وصل شده اند. درب اتوماتیک تاشو را می توان به طریقی طراحی نمود که فقط به یک جهت باز شود، برای مکان هایی با رفت و آمد بالا و نامحدود مناسب بوده و درعین حال دارای حرکتی بسیار نرم ، روان و بی صدا می باشد. سیستم امنیتی هوشمند درب اتوماتیک تاشو از برخورد احتمالی با هرگونه مانعی جلوگیری می کند و به محض تشخیص مانع، فرمان توقف درب، توسط کنترلر صادر می گردد.

یکی از قابلیت های درب اتوماتیک تاشو شعاع کوتاه حرکت درب به هنگام باز و بسته شدن می باشد. این ویژگی درب اتوماتیک تاشو سبب کاربرد بسیار آن در مکا ن های کم عرض شده است.

لازم به ذکر است که از درب اتوماتیک تاشو در مواردی که امنیت مهمترین مسئله می باشد استفاده می گردد.عملکرد سریع این نوع درب ضمانت می کند که امنیت مورد نظر به خطز نمی افتد و ورودی عریضی را در مدت زمان کوتاهی می گشاید. درب های اتوماتیک تاشو در مدت زمانی حدود 2 تا 4 ثانیه باز می شوند و سرعت استاندارد آن ها یک متر بر ثانیه است.

درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک تاشو