چرا درب اتوماتیک شیشه‌ای؟

بعضی ها تصور می‌کنند که استفاده از درب‌اتوماتیک شیشه ای در منازل و اماکن، نوعی تجمل‌ گرایی است، حال‌ آنکه با مقایسه‌ای ساده می توان به فواید زیادشان در مقابل خصوصیت تجملی آن‌ها پی برد.

منفعت درب اتوماتیک

شاید بزرگ‌ ترین منفعت استفاده از درب‌ اتوماتیک امکان دسترسی، ورود و خروج راحت تر برای افراد باشد. این کار در اصل نوعی خوش‌آمد گویی به مراجعه‌ کنندگان در بدو  ورود به فروشگاه ، ساختمان و غیره است. بسیاری از افراد ناتوان ، مسن و کودکان مشکلاتی را که استفاده از درب‌های دستی سنتی برای آن‌ها ایجاد می‌کند به‌ خوبی تجربه کرده‌اند زیرا استفاده از این درب‌ها معمولاً سعی و تلاش و توان بدنی خاصی را می‌طلبد. اما نکته ای که کمتر مردم درباره آن می‌دانند ، تنوع این درب‌ها است، درب اتوماتیک دارای قابلیت نصب در هر مکان و ابعادی را دارند.

لزوم استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای

در جهان امروزی خريد یکی از فعاليت های روزانه انسان هاست انجام يک خريد هوشمندانه ٬ مي تواند نقش مهمي در بر طرف شدن نيازهای خريداران داشته باشد. خريد درب اتوماتيک شيشه ای همانند هركالای ديگر نیازمند داشتن اطلاعات وآگاهی هایی است كه مي تواند در بر طرف شدن نيازهای آني وآتي خريداران نقش مهمی را داشته باشد و آسايش و آرامش خيال و منفعت اقتصادي را براي خريداران عزيز به وجود آورد.

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای:

از مزایای درب‌ شیشه‌ای اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده بهینه از مواد طبیعی و انرژی در موقع ساخت درب
• صرفه‌ جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد 35 تا 50 درصد در سال
• کنترل دما و ورود گردوغبار در مکان ها با تردد بالا
• امکان استفاده از حداکثر فضای موجود و همچنین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر
• بهره‌ مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکان‌های خاص مثل بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها و…
• دقت و کیفیت بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی‌های جدید و امروزی و مواد اولیه باکیفیت
• زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمان‌ها
• دارای قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب با توجه به نوع مراجعه کننده ها ، میزان ترافیک محل ، تغییر فصل های سال و حتی ساعات شبانه‌ روزی

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

به دلیل نو بودن و جدید بودن صنعت درب اتوماتیک شیشه ای در صنعت و ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این استقبال باعث شده است تا تمامی سازندگان و افراد مشغول در ساختمان دنبال قیمت درب اتوماتیک شیشه ای باشند.این کار باعث می شود بتوانند بر اساس نیاز خود تصمیم به خرید این محصول بگیرند. قیمت درب اتوماتیک شیشه ای بر اساس متراژ اندازه گرفته شده طول و عرض ، تعداد لت های درب اتوماتیک شیشه ای، نوع و جنس آن، یراق و آلات و اتصالات آن تعیین می گردد.

درب اتوماتیک شیشه ای- درب شیشه ای سکوریت

علاوه بر درب شیشه ای اتوماتیک  نوع دیگری از درب اتوماتیک شیشه ای دستی وجود دارد. شما نباید این دو را با هم اشتباه بگیرید.

اگر درب اتوماتیک شیشه ای باشد نیاز به موتور و سایر متعلقات اتوماتیک سازی دارد. در صورتی که به صورت دستی باشد، بر روی درب شیشه ای دستگیره ای برای باز و بسته کردن به صورت دستی درب شیشه ای نصب می شود. درب شیشه ای سکوریت با توجه به شیشه استفاده شده در آن، مقاوم در برابر ضربه می باشد. درب شیشه ای سکوریت کار برد های متفاوتی دارد. از درب شیشه ای سکوریت در دودبند ها، بیمارستان ها و … استفاده می شود.

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای