چرا کرکره برقی؟

 کرکره برقی با بهرمندی از تیغه‌های آلومینیومی،گالوانیزه و پلی کربنات در طرح‌ها و اشکال گوناگون مانند تخت، قوس‌دار و غیره و همچنین تنوع رنگ در کنار کیفیت مطلوب تیغه‌ها ٬ امکان ایجاد هارمونی بین درب رول آپ و نمای ساختمان را فراهم می سازد.

علاوه بر این توانایی چاپ بر روی تیغه‌ها توسط لیزر با دقت و ماندگاری بالا و گوناگونی در نوع مکانیزم حرکتی امروزی درب‌های کرکره برقی ( امکان استفاده از سه روش سنترال Central، ساید Side، توبولار Tubular) و عدم نیاز به تغییرات اساسی در کرکره‌های موجود و راحتی در نصب کرکره برقی؛ موجب شده این سیستم بطور گسترده مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی در نمای ساختمان قرار بگیرد.

لذا شاهد استفاده از این درب اتوماتیک  کرکره برقی در پارکینگ منازل، فروشگاه ها، کارخانجات، سوله ها و بسیاری اماکن دیگر هستیم.

درب اتوماتیک کرکره ای

کرکره برقی

امروزه دلیل استفاده از کرکره برقی چیست؟

کرکره برقی های دارای سیستم یک پارپه و وزن بیشتری بودند. رنگ مورد استفاده در درب های کرکره  ای قدیمی از ترکیب روی رنگهای فلز بودند. نهایتا سه رنگ داشتند. یکی دیگر از معایب دربهای کرکره ای قدیم ماشینی نبودن و رول شدن دستی آن بود. در نتیجه برای بالا و پایین آوردن انرژی و توان بالایی را صرف می کرد.یکی دیگر از معایب آلودگی صوتی آن بود. درب کرکره ای قدیمی و دستی سرو صدای زیادی تولید می کردند. و نکته غیر قابل کنترل این درب ها برای رفع مشکل در رول شدن روغن ریزی روزانه بود. در برخی مواقع به دلیل سرمای زمستان و گرمای روزانه باز وبسته نمی شدند. که این یک معظل بزرگ برای کاسبان بود. مجبور به ضربه زدن به این درب های کرکره ای می شدند. در انتها شکل اولیه خود را از دست می دادند و دیگر خوب کار نمیکردند . در امنیت حقابل اعتماد نبودند و به سادگی و با شکستن قفل و کلید درب می شد آن را بالا کشیده و به محل مورد نظر وارد شد.

ورود درب کرکره برقی در اصفهان

با افزایش فناوری و تغییر شکل اولیه زندگی انسان ها و بهینه شدن انواع درب اتوماتیک ، کرکره برقی در اصفهان ظهور کرد.از این جهت هم بر زیبایی انواع درب افزوده شد. در نتیجه با توجه به رنگامیزی های متنوع و زیبا رنگ ( رنگ الکترواستاتیک ) اکثر مشکلات درب کرکره ای قدیمی حل شده و مردم به خرید دربهای اتوماتیک و کرکره برقی روی آورده اند. در عصر امروز خرید این نوع درب تقریبا یک نیاز محسوب می شود.

امنیت در درب اتوماتیک 

کرکره برقی همان طور که ذکر شد تنها با اجازه و خواست موتور کرکره برقی بازوبسته می شود. انواع موتورهای کرکره برقی بسته شدن و باز شدن اتوماتیک در اتوماتیک را به عهده دارند. درب اتوماتیک کرکره برقی با بهره گیری از تیغه درجه یک ( آکرول , پایارول , … )، نفوذ نا پذیر شده است و به سختی می توان به آن ها آسیب رساند تا بازوبسته نشود . تیغه های درب کرکره اتوماتیک به صورت پازلی و بسیار زیبا به هم اتصال د ارند. و بدون درز و کاملا متصل می باشند. از درب های کرکره برقی با تیغه ها و موتور درجه یک , به هیچ وجه نمی توان به راحتی رد شد. و فقط با استفاده از کنترلر و رسیور می توان آن را باز و بسته کرد .

خرید انواع تیغه کرکره برقی

خرید موتور کرکره برقی