درب سریع بالارونده Fold Up

درب سریع بالارونده Fold Up

درب سریع بالارونده Fold Up

DitecTraffic C:

  مقاوم , سریع و قابل اعتماد در ناهمگون ترین شرایط ویژگی این در اتوماتیک است.  درب Ditec Traffic C قادر به ارائه دسترسی سریع مناسب برای ورودی های متوسط و بزرگ و آسانی در ناهمگون ترین شرایط کار می کند از جمله اینکه ورودی ها در معرض باد باشند و در شرایط خاص که شعله اتاق ها فشار هوایشان پایین باشد.

موتور در داخل کارگذاشته شده و چارچوبش کاملا عایق شده, موتور در کمترین قدرت ممکن کار می کند، انرژی را ذخیره می کند و عمر اپراتور را افزایش می دهد.

سیستم متعادل کننده وزن مودولار (سرهم کردن قطعات) را دارد، تسمه کشی , محکم و اجزای نرم و قابل اطمینان.

عملکرد راهبندهای ایمنی پشت سرهم، مخصوصا طراحی شده که نزدیک گردنده های عمودی نصب شود.

قابلیت انعطاف موتورهای سریع: برطبق نیاز(Ditec Traffic C) می تواند به سیستم حرکت معکوس کننده مجهزشود که سرعت های مختلف را دارا می باشد و نیز شتاب گیری و ترمز عملکردهای استارت و توقف نرم به عنوان بخش از این سیستم فشار روی قطعات مکانیکی را کاهش می دهد و در عین قابل اطمینان بودن طول عمر درب را افزایش می دهد. مناسب برای دسترسی سریع به تردد وسایل نقلیه و باز و بسته شدن سریع به دفعات که تغییرات دمای داخل محیط را به حداقل می رساند.

پرده های زیبا و قابل انعطاف نرم که در طرحای بسیار متنوع موجود هستند و در رنگهای فراوان استاندارد و نیز رنگهای مورد تقاضا. مناسب برای شرایط و محیط هایی که باد زیاد است و ورزن های مقاوم در برابر فشار باد تا 120 کیلومتر بر ساعت.

Ditec Traffic CM:

محکم و قابل اطمینان برای ورودی های بزرگ و بهترین گزینه برای ورودی هایی که در معرض باد هستند و شرایط ویژه مانند اتاق هایی که فشار هوا کم است. موتورش داخل یک قاب در داخلش کار گذاشته شده و سیستم بالانس و تنظیم متعادل کننده وزن دارد و وسایل ایمنی و کنترل کننده و یک وسیله دوباره نیمه باز کننده سریع. نهایت ایمنی بوسیله سنسورهای چشمی در فریم و در لبه پایین بخصوص تامین می شود. قابل انعطاف بودن موتور: ترافیک Ditec Traffic CM یک موتور دارد که با کمترین نیرو و انرژی کار می کند و انرژی را ذخیره و طول عمر اپراتور را افزایش می دهد.

وابسته به سایزش 1 یا 2 موتور دارد.
پرده های ایمن و قابل انعطاف

حرکت عمودی لبه درب بالارفتن تسمه انجام می شود که قسمتهای مختلف را در بالای درب جمع می کند. بخش شفاف پنجره ایه عقربه و ایمنی بیشتر می دهد در هنگام عبور از درب و یا کارکردن نزدیک آن.

Ditec Energy:

ساده، کاربردی و مطمئن، مناسب برای ورودی ها و بازشوهای متوسط و بزرگ.

Ditec Energy ساده و مطمئن کار می کند و ساختار محکم و جمع وجود آن در ترکیب با موتور و اجزای تست شده و خوب طراحی شده کیفیت بسیار خوبی را تضمین می کنند.

کوچک بودن اندازه اش موجب می شود که بتوان آن را در فضای کوچک نصب کرد و قابل اعتماد بودنش استفاده آن را در ناهمگون ترین شرایط تضمین می کند، همچنین در جاهایی که باد وجود دارد یا فشار هواکم است.

موتور قابل تنظیم برای مطابقت با انواع موارد نیاز که نصب شده در خارج از و دارای وسیله دوباره بازکن اضطراری دستی می باشد. یک میله اختیاری به اندازه قد یک آدم متوسط می تواند تهیه شود. موتور که در بیرون نصب می شود بطور استاندارد در سمت چپ بایه باشد ولی در موارد نیاز می تواند درسمت راست نیز نصب شود و نیز برحسب نیاز موتور می تواند به سیستم معکوس کننده حرکت مجهز شود.

تسمه های بالا برنده پولیستر، بسیار مقاوم در برابر کشش و فرسودگی به موتور این قابلیت را می دهد که در شرایط فشار نیز بخوبی کار کند.

ایمنی این سیستم تضمین شده است بخاطر وجود راهبندهای (Barriers) متوالی که مخصوصا طراحی شده تا در نزدیکی گردنده های عمودی که می تواند از همه قد درب محافظت کند می باشد که قد درب می تواند تا 2.5 متر باشد و افراد را ردیابی می کند و نیز اشیا و وسایل نقلیه را که در آن فضا هستند بدون نیاز به هرگونه تماس.