ویژگی های درب سریع بالارونده Roll Up

• خود تعمیرکن، ایمن با اجرای عالی، ساده، کم حجم و قابل اعتماد

حداکثر کارایی با سیستم خود تعمییر کن ویژه: سیستم Ditec Smart Reset یک محصول منحصر بفرد را ارائه می دهد. سیستم نور آدرانه و ویژه که درب را دارای قابلیت خود تعمییر کن می سازد با مانور حرکتی باز و بسته شدن اتوماتیک و ساده, پرده می توان به جای خود برگردد اگر تصادفی از چارچوبش خارج شود پس ار تماس با مانع درب ریست می شود بعد از اولین باری که باز می شود.

• ساده، مطمئن و قابل اطمینان

درب های رول آپ ریست دیتک ساختاری محکم فشرده و محافظ دارند، موتور بیرون درب نصب شده است تا برای بازرسی و بازدید دسترسی سریع و آسان باشد و اجزای آن به خوبی طراحی شده اند و کاملا تست شده می باشند.

ویژگیهای این کلید باعث شده این درب کارا و زیبا باشد که ازمتصل کردن آن نیز آسان سریع، ایمن و قابل اطمینان است.

• نهایت ایمنی

درب می تواند به سیستم معکوس کننده ی حرکت مجهز شود و نیز وسیله الکترونیکی منحصر بفرد SLE و نیز می تواند به طور دستی باز شود با یک وسیله اضطراری با یک دسته میل لنگ که از زمین قابل استفاده باشد.

پرده محکم عایق بندی شده که در کاربردهای مختلف موجود است.

پرده قابل انعطاف در ورژن های استاندارد و یا شکل پنجره های بزرگ با PVC شفاف قرمز خاکستری و آبی رنگ که پاره نمی شوند. عایق دار شده در رنگ های آبی و خاکستری و مورد تایید FDA (وزارت غذا و دارو) درجه غذای  سفید و مطابق با استاندارد های صنایع غذایی.

چند کاربری بودن این سیستم آن را مناسب برای نیازهای مختلف اجرایی و قوانین مشخص بخش های مختلف می سازد درحالیکه تضمین کننده دید واضح و افزایش ایمنی در هنگام تردد است.

• ایمنی در میزان کردن وزن و تعادل با عملکرد قابل اطمینان و موتور که درون آن ساخته شده برای تمیزی و ظاهر زیبای کامل

سیستم متعادل کردن مدولار (قطعاتی که سرهم می شوند) آن را ایمن و قابل اطمینان ساخته و ازلحاظ تکنولوژی پیشرفته است و موتوری که درون آن ساخته شده حداقل مصرف انرژی را دارد و نیز انرژی را ذخیره می کند و طول عمر در بازکن را افزایش می دهد. این سیستم دارای متعادل کننده مدولار یا قطعاتی که باید سرهم بشوند می باشد که تسمه کشی محکمی دارد با عملکرد نرم و ایمن که طول عمر درب را نیز افزایش می دهد.

تنظیمات سرعت متفاوت برای کارایی خوب باتری، این درب اتوماتیک ایمن، محکم و قابل اطمینان است برای مناطقی که عبور و مرور افراد و کالاها باید سریع انجام شود هم در داخل ساختمان و هم بیرون آن سیستم معکوس کننده حرکت، تنظیمات متفاوت سرعت، شتاب و ترمز اجرای عالی و ایمن ارائه می کند.

محکم و قابل اطمینان است ، می تواند براحتی با هر نوع محیط و فضایی سازگار شود چه صنعتی و چه تجاری، جایی که سرعت دسترسی اساس کار مانند سوپرمارکت ها، انبارها، مراکز لجستیک و تولیدی باشد.

پرده های قابل انعطاف ایمن و زیبای دیتک در انواع رنگ های استاندارد یا رنگ های بخصوص برطبق درخواست موجود هستند: حتی ترکیب شده با بخشی مرکزی شفاف که امکان این را برقرار می سازد که بیشترین نیازهای اجرایی معکوس انجام شوند و در موقع عبور از درب ایمنی و وضوح دید بیشتری را تضمین می کند. با موتورهایی که در داخل کار گذاشته شده اند برای تمیز کردن زیبایی و کامل باحداقل مصرف انرژی ممکن و افزایش طول عمر سیستم موقعیت مخفی آن این امکان را فراهم می سازد که حتی مشکلات نوع زیبایی حل شودند بدون کاستن از عرض محل تردد.

درب سریع بالارونده Roll Up

درب سریع بالارونده Roll Up

درب سریع بالارونده Roll Up