IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک تاشو

یک نمونه از درب های اتوماتیک شیشه ای که مورد توجه واقع شده است، درب اتوماتیک تاشو بوده که شباهت بسیار زیادی با درب اتوماتیک شیشه ای لولایی دارد. این درب با توجه با ساختار آن در ورودی هایی که عرض کمی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. به این معنا که می تواند حدود 95 درصد از فضا را قابل استفاده کند. بنابراین در مکان هایی که ورودی عرض کمی دارد می توان از این درب بهره برد. علاوه بر این ها در درب تاشو هر لنگه به دو قسمت تقسیم شده اند که با لولا به هم متصل می گردند. اگر برای مکان مد نظر خود به دنبال درب اتوماتیک هستید، می توانید از پارسونیک کمک بگیرید.

درب اتوماتیک تاشو

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو (فولدینگ) چیست؟

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو یا فولدینگ ساختاری مشابه با نوع لولایی این نوع از درب ها دارد. با این تفاوت که درب تاشو دو لنگه دارد که هر کدام به دو بخش تقسیم شده اند. این دو بخش نیز با لولا به یکدیگر متصل هستند. با این حال به گونه ای طراحی شده اند که می توان آن ها را به یک جهت باز کرد. بنابراین حتی برای مکان هایی که تردد بالا و نامحدود دارند نیز مناسب خواهد بود. با شعاع کوتاهی که درب هنگام باز و بسته شدن به خود می گیرد، می توان از این درب در مکان های کم عرض استفاده کرد. از طرفی دیگر با حرکت سریع در فاصله 2 تا 4 ثانیه باز شده و سرعت استاندارد آن ها 1 متر بر ثانیه است.

ویژگی های درب اتوماتیک تاشو

 • مجهز به فلاشر و قفل الکتریکی
 • دارای چراغ راهنما
 • مجهز شده به ضربه گیرهای لاستیکی
 • قابلیت اتصال به کارت خوان سیستم های بارکد و کارت هوشمند
 • توانایی بالا در کاهش شعاع برای باز و بسته شدن
 • حرکتی با سرعت بالا هنگام باز و بسته شدن در فضاهای محدود
 • دارای امنیت زیاد و قابل قبول
 • قابل استفاده در ورودی های کم عرض
 • دارای حرکتی روان و کاملا بی صدا
 • دارای سیستم کنترل هوشمند برای جلوگیری از برخورد به موانع
 • کاهش اتلاف انرژی
 • مناسب برای مواقع اضطراری برای خروج سریع افراد
 • کنترل هوای داخل و خارج
 • حذف دست، فنرها و دیگر تجهیزات در جهت باز و بسته کردن درب
 • دارای ظاهری شکیل و زیبا
 • مقاوم در برابر خوردگی و آسیب دیدگی های دیگر

درب اتوماتیک تاشو چگونه کار می کند؟

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو می تواند به صورت تمام باز، تمام بسته یا قفل، نیمه باز، اتوماتیک و حرکت یک طرفه کار کند که در ادامه هر کدام را توضیح می دهیم.

درب تمام باز

در حالت تمام باز همان طور که از نامش پیدا است بعد از تشخیص حرکت درب به طور کامل باز می شود تا همه مسیر برای ورود و خروج در اختیار افراد باشد. هرگاه نیاز به تردد افراد از درب نباشد یا برای مسئله ای خاص عبور و مرور از ورودی محدود شده حالت تمام بسته یا قفل تنظیم می شود. تا هنگامی که وضع موجود تغییر نکند، درب قفل می ماند.

حالت نیمه باز

حالت نیمه باز بهترین نوع کارکرد برای کاهش اتلاف انرژی به حساب می آید. در این حالت سنسورها به کار می افتند و با تشخیص وزن یا حرکت نیمی از درب باز می شود. برای کنترل عبور و مرور از یک سمت و داشتن حرکت یک طرفه حالت اتوماتیک انتخاب می شود. در این حالت با کمک تنظیمات درب تنها از یک طرف ورود یا خروج باز می شود و دیگر امکان تردد از سمت دیگر وجود نخواهد داشت. در واقع عبور تنها از یک سمت ممکن خواهد بود.

حالت دو لنگه

علاوه بر این ها عملکرد درب از نظر یک یا دو لنگه بودن مد نظر قرار می گیرد. در این درب های تاشو هر لت به دو بخش تقسیم شده که این دو بخش نیز به یکدیگر متصل هستند. هم چنین یکی از لت ها به دیوار لولا شده است. در درب اتوماتیک تاشو دو لنگه، هر لنگه به طرفین جمع شده و از سمت مرکز ورودی باز می شود. تشخیص وزن یا حرکت با کمک سنسورها در درب دارای یک لت به کار می افتد و درب را به یک سو یعنی یا سمت راست و یا چپ جمع می کند.
درب های دارای یک لت در مکان هایی که عبور و مرور نامحدود دارند مناسب خواهد بود. سرعت باز و بسته شدن این درب ها بسیار بالا و 2 تا 4 ثانیه است. از طرفی دیگر عرض ایجاد شده برای آن ها 0.8 تا 1.4 متر تغییر می کند. بنابراین برای مکان هایی که کم عرض هستند و جاهایی که تردد زیاد و با سرعت انجام می شود، از درب اتوماتیک شیشه ای تاشو استفاده می کنند.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

درب اتوماتیک تاشو با ویژگی هایی که دارد، برای مکان هایی با رفت و آمد زیاد مناسب شده است. هم چنین در ورودی هایی که عرض کمی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به این کاربرد این نوع درب دو نوع مختلف دارد. انواع درب های اتوماتیک شیشه ای تاشو عبارتند از:

درب اتوماتیک تاشو یک لنگه

این نوع از درب اتوماتیک شیشه ای تنها به یک جهت حرکت کرده و باز می شود. با اینکه درب به سمت چپ یا راست باز خواهد شد، محدودیتی در حرکت آن وجود ندارد. این نوع از درب ها به سنسورهای تشخیص وزن یا حرکت مجهز هستند. بلافاصله بعد از تشخیص یک لنگه به سمت راست و یا چپ جمع می شود و عبور و مرور از آن بسیار آسان است. هم چنین به قفل برقی مجهز شده اند تا عبور از آن ها بدون استفاده از دست و اتلاف انرژی به سرعت بسیار زیاد انجام شود. درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ یا همان تاشو یک لنگه در مدل ها و رنگ های مختلفی عرضه می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو دو لنگه

در این نوع درب ها امکان کنترل تردد در بخش ورودی و یا خروجی فراهم شده است. به این معنا که افراد تنها می توانند از یک سمت درب عبور کنند و سمت دیگر بسته خواهد بود. هنگام عبور از این درب ها لنگه ها به طرفین جمع شده و عبور را آسان تر می کنند.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

اپراتور، ابعاد درب اتوماتیک، رنگ و نوع شیشه های به کار گرفته شده در آن و یراق آلات کار شده در محصول از مواردی هستند که در قیمت در اتوماتیک شیشه ای تاشو بسیار تاثیر خواهند گذاشت. بنابراین شما با بررسی این موارد هنگام خرید و مشورت با فردی باتجربه می توانید این نوع درب را با قیمتی به صرفه خریداری کنید.

کاربرد درب شیشه ای اتوماتیک تاشو

درب برقی شیشه ای تاشو با ویژگی های خاص در مکان های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع کاربرد این درب در موارد زیر خواهد بود:

 • فروشگاه ها
 • مراکز خرید
 • بیمارستان ها
 • شرکت ها
 • مراکز دولتی و خصوصی
 • ساختمان های عمومی و امنیتی
 • بانک ها
 • اورژانس
 • ایستگاه پلیس
 • فرودگاه ها

خرید درب اتوماتیک تاشو از پارسونیک

پارسونیک با استفاده از بهترین کارشناسان فنی در جهت خریدن مطمئن و باکیفیت به مشتریان خود کمک می کند. این کارشناسان با بررسی ابعاد مختلف نوع درب و کیفیتی که باید داشته باشد را مشخص می کنند. بنابراین شما بدون ضرر بهترین کیفیت را با قیمتی مطلوب در اختیار می گیرید. بنابراین می توانید برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای تاشو از پارسونیک کمک بگیرید و سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید. در این صورت درب در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خواهد شد.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو به چه منظور استفاده می شود؟

برای حرکتی روان و با سرعت بالا در ورودی هایی که عرض کمی دارند در نظر گرفته شده است.

بیشترین استفاده از درب برقی تاشو در چخ مکان هایی مشاهده می شود؟

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو در مکان هایی با محدودیت عرضی و اما تردد بسیار بالا مانند بانک ها، فروشگاه ها، ادارات و… بیشتر دیده می شود.

ویژگی منحصر به فرد درب اتوماتیک شیشه ای تاشو چیست؟

این درب قادر است 95 درصد از فضاهایی با محدودیت عرضی بالا را قابل استفاده کند.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.