IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک بيمارستانی

درب اتوماتیک بيمارستانی

بیمارستان ها به عنوان مکان های درمانی از حساسیت بالایی برخوردار هستند. بنابراین برای محیط های مختلف آن، انواع درب هایی در نظر گرفته شده که رفت و آمد را آسان تر کنند. درب اتوماتیک بيمارستانی باعث شده رفت و آمد به راحتی صورت گیرد و برای باز و بسته کردن درب ها نیازی به استفاده از دست نباشد. به علاوه این درب ها دارای سرب هستند تا بتوانند جلوی اشعه های مختلف را بگیرند. هم چنین در بیشتر مواقع در بیمارستان ها از درب هایی با ضریب ورود کم بهره می گیرند. با در نظر گرفتن حساسیت درب برقی بيمارستانی پارسونیک اقدام به فروش انواع این محصولات با تضمین قیمت و کیفیت کرده است.

درب اتوماتیک بيمارستانی

منظور از درب اتوماتیک صنعتی بيمارستانی چیست؟

درب اتوماتیک بيمارستانی به سیستم منع انتقال دما و محیط مجهز شده اند. یعنی درب هایی هستند که مهر و موم شده تا جلوی انتقال ذرات را بگیرند. در آزمایشگاه ها، اتاق جراحی، اتاق های اشعه ایکس، اتاق های ICU و… که مکان های حساسی هستند از این نوع درب اتوماتیک صنعتی استفاده می شود. زیرا آن ها می توانند از تبادل هوای داخلی و خارجی جلوگیری کنند. درب بهداشتی برای کارکنان، افراد دارای تحرک یا نقص حسی امنیت بیشتری را فراهم می کند و پاکیزگی محیطی را به حداکثر می رساند.

ویژگی های درب برقی بيمارستانی

 • مناسب استفاده در محیط های بهداشتی
 • اشغال فضای اندک و استفاده بهینه از محیط
 • حفظ سلامت بیماران و کارکنان با متریال بهداشتی
 • باز و بسته شدن درب بدون استفاده از دست
 • کمک به رفت و آمد سریع و راحت تر
 • باز شدن درب در مواقع لازم در محیط پر رفت و آمد
 • ذخیره انرژی و جلوگیری از هدر رفتن آن
 • دارای سنسور
 • قابل استفاده در ICU و CCU با کمک سنسور یک طرفه
 • کنترل عبور و مرور
 • حفظ زیبایی و آرامش در بیمارستان
 • دارای موتور قوی
 • مرغوب و بادوام
 • مقاومت در برابر فرسودگی و دارای کارایی بالا
 • دارای قابلیت ضربه بدون آسیب و شکستگی
 • برخورداری از شیشه شفاف
 • ضد خش و نشکن

عملکرد درب اتوماتیک بيمارستانی

درب اتوماتیک بيمارستانی در محیطی استفاده می شود که به ورودی های سنسوری احتیاج باشد. سنسور غیر لمسی در این درب ها به راحتی آن را باز و بسته می کنند. به دلیل حذف کار با دست در این درب ها جلوی شیوع و فراگیری بسیاری از بیماری ها گرفته شده است. سنسورهای چشمی دیوار یا دیواری که در آن وسیله فعال کار گذاشته شده به باز و بسته شدن خودکار در کمک می کنند.

قیمت درب اتوماتیک بیمارستانی

انواع درب اتوماتیک صنعتی بيمارستانی

از آن جایی که بیمارستان ها بخش های مختلفی دارند و بیماران با ویژگی های گوناگون در آن رفت و آمد می کنند، به درب ها و تجهیزات خاص احتیاج دارند. برای مثال در بعضی قسمت های بيمارستان برای جدا کردن بهش ها از درب کشویی استفاده می کنند و یا در بعضی مکان ها درب لولایی دیده می شود. از هر یک از این مدل ها برای بخش مورد نظر به شکل تخصصی و با ابعاد مورد نیاز استفاده می کنند. انواع درب اتوماتیک بيمارستانی عبارتند از:

درب لولایی ضد تشعشع

درب ضد تشعشع به صورت یک لنگه و دو لنگه عرضه می شود که با لایه های سربی در نظر گرفته شده اند. این لایه ها جلوی عبور تشعشع ها را می گیرند. از این درب ها در رادیولوژی و رادیوتراپی از این درب کمک گرفته می شود. قفل الکترونیکی برای این درب ها در نظر گرفته شده و باز و بسته شدن آن توسط مسئول مربوطه کنترل می شود.

 

درب سیل یا seal

یکی دیگر از انواع درب اتوماتیک بيمارستانی درب سیل است. این درب با خواص ایزوله ساخته شده است. در تهیه درب های سیل از شیشه سکوریت استفاده می شود.

درب لولایی ICU

در مکان هایی که ورودی کم عرض بوده اما عبور و مرور بسیار زیاد است از درب لولایی ICU استفاده می شود. این درب قابلیت کنترل با ریموت دارد. سنسورهای حساسی که بر روی درب نصب شده قابلیت کنترل دقیق بر روی این نوع درب را ایجاد کرده است. بنابراین هنگامی که وضعیت اورژانسی بوده و عبور و مرور از این بخش حساس زیاد می شود، ممانعتی به وجود نخواهد آمد.

درب ICU

این بخش جزء بخش های ایزوله بيمارستان به حساب می آید. بنابراین درب ICU در انواع کشویی و تلسکوپی استفاده می شود و زمینه را برای ورود سریع و اورژانسی بیمار، پزشک و پرستاران به این فضا فراهم می کند.

درب اتوماتیک Clean room

در فضایی با غلظت بسیار اندک ذرات و ضریب بهداشتی بالا از این نوع درب استفاده می کنند. کار این درب محافظت از چنین محیط های بهداشتی است. مدل های یک لنگه و دو لنگه برای این درب ها در نظر گرفته شده است. از طرفی دیگر قابلیت تردد بالا را نیز دارد.

درب ورود و خروج اتاق عمل

این درب اتوماتیک بيمارستانی در ورودی اتاق عمل، هنگام برخورد ناگهانی با ویلچر یا برانکارد ورودی مقاومت کرده و دچار شکستگی و آسیب نمی شود.

درب کشویی اتوماتیک بیمارستانی

در ورودی و خروجی بیمارستان ها با بیشترین استفاده از این محصول دیده می شود.

درب گردان

در مراکز پرتردد بیمارستانی و برای کنترل سرعت عبور افراد از این نوع درب استفاده می شود.

درب کشویی اتوماتیک شیشه ای بیمارستانی

از این نوع درب دو مدل معمولی و خروج ویژه اضطراری ساخته می شود. از آلیاژ آلومینیوم، رنگ پودری آنتی استاتیک و روکش استیل در ساخت این درب ها استفاده شده است. برای آن ها قابلیت سندبلاست یا حک اسم وجود دارد که باعث شده یکی از پرطرفدارترین درب ها در درب های داخلی بیمارستان باشند.

درب انحنا دار

این نوع درب اتوماتیک بیمارستانی در بخش های خاص و فضاهایی با کاربری ویژه مانند بخش اورژانس کاربردی هستند.

درب تاشو

این محصولات در کمترین فضای موجود کاربرد دارند. زیرا لنگه ها بر روی هم قرار گرفته است. به همین دلیل مزاحمتی برای رفت و آمد افراد ایجاد نمی کنند.

قیمت درب اتوماتیک بيمارستانی

تعیین یک قیمت مشخص برای درب های شیشه ای مثلثی اتوماتیک، کار ساده ای نیست؛ به عبارت دیگر عملا نمی توان یک قیمت واحد برای این نوع از درب ها در نظر گرفت، چراکه عوامل مختلفی در این زمینه وجود دارند که بر روی هزینه ساخت و نصب این نوع از درب ها تأثیر می گذارند. در این قسمت با چند نمونه از این عوامل آشنا می شویم.

متعلقات مورد استفاده

همان طور که میدانید هر مدل از درب های اتوماتیک، نیاز به یک موتور الکترونیکی برای کنترل باز و بسته شدن، ریل برای حرکت و سایر متعلقات این چنینی دارند. انتخاب این متعلقات می تواند تأثیر چشمگیری بر روی قیمت تمام شده این درب ها بگذارد.

عرض ورودی

عرض ورودی عاملی است که اندازه درب اتوماتیک را تعیین می کند. بدیهی است که هرچه اندازه درب مورد نظر بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. پس هراندازه ورودی ساختمان موردنظر شما عریض تر باشد و نیاز به درب بزرگ تری داشته باشد، به هزینه بیشتری برای سفارش درب اتوماتیک شیشه ای اتوماتیک نیاز خواهید داشت.

جنس شیشه انتخابی

اغلب این درب ها از شیشه سکوریت ساخته می شوند، اما کیفیت و ضخامت این شیشه ها با یکدیگر متفاوت است. بدیهی است که هراندازه شیشه سکوریت انتخابی شما مرغوب تر و بهتر باشد، قیمت این درب اتوماتیک شیشه ای نیز بیشتر می شود.

تعداد لنگه های درب

این عامل به صورت مستقیم با عرض ورودی در ارتباط است. چنانچه عرض ورودی زیاد باشد و شما مجبور شوید که از تعداد لنگه های بیشتری برای درب برقی مثلثی استفاده کنید، باید درنهایت هزینه بیشتری برای درب های ساخته شده بپردازید.

قیمت درب اتوماتیک بيمارستانی

تولید درب های بيمارستانی جز حساس ترین و موارد چالش برانگیز صنایع دقیق است. اینکه این نوع درب چه طراحی صنعتی و مهندسی داشته باشد، متریال مرغوب و باکیفیت در ساخت آن استفاده شده و نیز تجهیزات مدرن و دانش فنی روز دنیا به آن اضافه کرده اند، قیمت درب بیمارستانی را تعیین می کند. به علاوه موتور برقی و سیستم هوشمند اتوماسیون از مواردی هستند که در قیمت درب اتوماتیک بيمارستانی تاثیر می گذارند. برندهای خارجی و داخلی زیادی در فروش درب برقی بيمارستانی فعالیت دارند. این برندها باید سعی داشته باشند بهترین و باکیفیت ترین تولیدات را با قیمتی به صرفه عرضه کنند.

کاربرد درب برقی بيمارستانی

با وجود دقت و حساسیت بالا در تولید درب اتوماتیک بيمارستانی، این محصول در مکان های زیر کاربرد دارد:

 • آزمایشگاه ها
 • سالن های تولید
 • اتاق عمل
 • کلینیک ها
 • اتاق جراحی
 • اتاق های اشعه ایکس
 • اتاق های ICU
 • صنعت داروسازی

خرید درب اتوماتیک بیمارستانی از پارسونیک

خرید درب اتوماتیک بیمارستانی را باید از یک فروشگاه معتبر انجام دهید تا از کیفیت و استاندارد بودن آن مطمئن شوید. ما در پارسونیک أنواع مختلف درب اتوماتیک را با تضمین قیمت و کیفیت به شما ارائه می دهیم. همچنین شما می توانید بسته به نیاز خود، ابعاد موردنظر را سفارش داده و مناسب ترین گزینه را برای خودتان تهیه کنید.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولیدکنندگان در خارج از کشور، قیمت های مناسب و به روز را فراهم کرده است.

آیا درب های اتوماتیک بیمارستانی در زمان قطع برق هم کار می کنند؟

این نوع درب ها در زمان قطع برق هم کار می کنند و اگر هم فعال نباشند، می توانند طوری تنظیم شوند که به صورت دستی باز و بسته شوند.

مقاومت درب بیمارستانی به چه صورت است؟

براساس کیفیت متریال به کار رفته از جمله شیشه، فلز، سرب و … دارای مقاومت و استحکام بالایی هستند و نیازمند نگهداری و تعمیر کمی خواهند بود.

وظیفه درب اتوماتیک بيمارستانی چیست؟

این درب ها از تبادل هوای داخلی و خارجی جلوگیری خواهند کرد.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.