IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ یکی از درب های مدرن است که باعث شده تا ورود و خروج ماشین ها به درون ساختمان به سادگی انجام شود. این سبک از درب ها در کنار راحتی در استفاده، باعث زیبا و شکیل تر شدن ساختمان شده و مزایای متعددی دارند. این درب ها امروزه به عنوان یکی از نیازهای اصلی ساختمان ها شناخته می شوند. شما می توانید از طریق پارسونیک، به انواع مختلف درب های اتوماتیک پارکینگ، دسترسی داشته باشید. در ادامه بیشتر با ویژگی ها، کاربرد و مزیت های استفاده از درب برقی اتوماتیک آشنا می شویم.

درب اتوماتیک پارکینگ

 

درب اتوماتیک پارکینگ چیست؟

بیشتر از 450 سال است که از درب های بزرگ و عریض، برای ورود و خروج ارابه ها و بعدازآن اتومبیل ها استفاده می شود. در برهه های زمانی مختلف، این درب ها دچار تغییر و تحولات بسیار زیادی شده اند تا اینکه امروزه، به درب های اتوماتیک و برقی رسیده اند. درب های پارکینگ اتوماتیک در اصل یک نوع درب معمولی از جنس فلز، فایبرگلاس، چوب و … هستند که در اندازه بزرگ و مخصوص فضای پارکینگ طراحی می شوند.
باز و بسته شدن این درب ها توسط یک موتور الکتریکی قوی و با کمک یک دورفرمان از راه دور انجام می شود. به همین دلیل هنگام استفاده از این درب ها هیچ نیازی به استفاده از نیروی دست وجود نداشته و شما می توانید به راحتی از آن ها بهره ببرید. درب اتوماتیک پارکینگ، بسته به فضای پارکینگ و ابعاد ورودی و همچنین کاربردی که مدنظر دارید، در انواع و طرح های مختلفی ساخته می شود که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

انواع درب های اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگ ریلی

درب اتوماتیک ریلی هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی تولید می شوند تا شما بتوانید بسته به بودجه و نیاز خود، از بین آن ها انتخاب کنید. ازآنجایی که این درب ها بسیار سنگین بوده و تکان دادن آن ها به نیرو و انرژی زیادی نیاز دارد، در اغلب موارد مشتریان به سراغ مدل اتوماتیک می روند. این نوع از درب ها نیز هنگام باز و بسته شدن به فضای زیادی احتیاج ندارند و همان طور که از نامشان مشخص است، بر روی ریل و به یک سمت حرکت می کنند. توجه داشته باشید که این درب ها به عرض زیادی نیاز دارند تا بتوانند به صورت کامل باز شوند.

درب اتوماتیک پارکینگ ریلی

درب پارکینگی زیر سقفی یا سکشنال

درب اتوماتیک زیر سقفی مناسب پارکینگ ها و فضاهایی است که ازلحاظ ارتفاع و همچنین گستردگی فضا با محدودیت روبه رو هستند. درب های زیر سقفی یا همان سکشنال هنگام باز شدن به صورت کامل بر روی سقف جمع شده و هیچ فضایی را از پشت درب اشغال نمی کنند، به همین دلیل شما می توانید از تمام نقاط محیط به خوبی استفاده کنید.

درب پارکینگی زیر سقفی یا سکشنال

درب اتوماتیک پارکینگ لولایی

درب اتوماتیک لولایی در دو نوع تک لنگه یا دو لنگه تولیدشده و در بازار موجود است. این نو از درب ها با کمک یک جک برقی باز و بسته می شوند، یعنی شما می توانید درب های معمولی خود را م با نصب یک جک برقی مناسب، تبدیل به یک درب اتوماتیک بکنید. این مدل درب ها هنگام باز شدن فضای نسبتا زیادی را اشغال می کنند، به همین دلیل برای مکان هایی مناسب هستند که احتیاج زیادی به این فضای اشغال شده نداشته باشند.

درب اتوماتیک پارکینگ لولایی

درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای

درب کرکره ای پارکینگ را می توان یکی از پرکاربردترین نوع درب های اتوماتیک پارکینگ دانست که در بسیاری از ساختمان ها به کاررفته است. کرکره های این درب ها از جنس فولاد ساخته شده و دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی هستند. قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه این مدل درب ها، در کنار امنیت بسیار بالای آن ها، باعث شده در اغلب ساختمان های تجاری، مسکونی، صنعتی و … این نوع درب ها استفاده شود.

درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای

درب اتوماتیک پارکینگ زیرسطحی

از دیگر انواع درب برقی پارکینگ، می توان به درب اتوماتیک زیرسطحی اشاره کرد که به گونه ای طراحی شده اند که خود جک، بر روی درب دیده نمی شود. این نوع از درب ها قابلیت نصب در اماکن بدون سقف را دارند، به همین دلیل از آن ها برای باغ ها و سایر محیط های این چنینی استفاده می شود. از دیگر قابلیت های این درب ها می توان به تردد نامحدود اشاره کرد که باعث می شود درب بتواند در هر ساعت بی نهایت بار باز و بسته شود. ازآنجایی که جک، محور و اپراتور در این نوع درب ها از دید ناظر پنهان شده اند، باعث زیبایی هرچه بیشتر محیط می شوند.

درب اتوماتیک پارکینگ زیرسطحی

مزایای استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ

استفاده از درب برقی پارکینگ، مزیت های متعدد بسیاری برای کاربران به دنبال دارد که در این قسمت به چند نمونه از آن ها می پردازیم.

  • سطح ایمنی بسیار بیشتر نسبت به درب های معمولی قدیمی
  • مجهز بودن به سنسور برخورد خودکار، یعنی به صورت اتوماتیک از برخورد درب با موانع مختلف مانند اتومبیل های در حال حرکت جلوگیری شده و مانع بروز خسارت های احتمالی می شود.
  •  استفاده بسیار ساده و راحت بدون نیاز به نیروی دست
  • عدم نیاز به پیاده شدن از ماشین در شرایط جوی نامساعد برای باز و بسته کردن درب
  • قابلیت طراحی و ساخت در هر ابعاد و اندازه ای برای انواع مختلف ساختمان ها

کاربرد درب اتوماتیک پارکینگ

  • پارکینگ ساختمان های مسکونی و آپارتمان ها
  • پارکینگ ویلاها و باغ ها
  • فروشگاه های بزرگ و ساختمان های تجاری
  • پارکینگ اداره ها و مراکز آموزشی

عوامل مؤثر بر قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

امکان ارائه یک قیمت واحد و مشخص برای درب اتوماتیک پارکینگ وجود ندارد، چراکه قیمت نهایی و تمام شده ساخت این درب ها، به عوامل مختلفی وابسته است. در این قسمت، چند نمونه از این عوامل تأثیرگذار را معرفی می کنیم.

نوع درب برقی پارکینگ

همان طور که در قسمت های قبلی اشاره کردیم، درب برقی پارکینگ دارای انواع مختلفی است که شما بسته به محیط و ابعاد ورودی، باید مدل خاصی را انتخاب کنید. هریک از این مدل ها دارای قیمت های مختلفی هستند که انتخاب هرکدام از آن ها می تواند تأثیر قابل توجهی روی قیمت تمام شده کار بگذارد.

متریال و تجهیزات به کار رفته

جنس درب انتخابی و میزان مقاومت و استحکام آن، همچنین موتور و سایر متعلقات استفاده شده برای نصب درب، همه دارای تنوع بالایی هستند که شما می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. درنهایت استفاده از موتور مرغوب و سایر متعلقات رده بالا، باعث افزایش قیمت درب برقی خواهد شد.

اندازه درب ورودی

از سایر عوامل تأثیرگذار در این زمینه، می توان به اندازه درب ورودی اشاره کرد. بدیهی است که هرچه درب ورودی عریض تر و بزرگ تر باشد، قیمت ساخت و نصب آن نیز بیشتر می شود، چراکه به متریال و لوازم بیشتری برای ساخت نیاز دارد.

خرید درب اتوماتیک پارکینگ از پارسونیک

برای خرید درب اتوماتیک پارکینگ، می توانید به راحتی از طریق پارسونیک اقدام کنید. در این زمینه کافی است تا سفارش موردنظر خود را از طریق کارشناسان پارسونیک ثبت کنید. سپس کارشناس فنی و مسئول مربوطه به محل موردنظر شما اعزام می شود تا به صورت کامل، نیازسنجی محیط را انجام داده و اندازه گیری های لازم را انجام دهد.
کارشناس بعد از نیازسنجی، مناسب ترین درب اتوماتیک پارکینگ برای مکان موردنظر را به شما پیشنهاد می دهد. بعد از ثبت اندازه گیری های لازم و انتخاب نهایی نوع درب، عملیات و فرآیند ساخت درب آغاز می شود. درنهایت، شما در کوتاه ترین زمان ممکن، سفارش خود را کمترین قیمت از پارسونیک دریافت می کنید.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولیدکنندگان برندهای نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولیدکنندگان در خارج از کشور، قیمت های مناسب و به روز را فراهم کرده است.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

ارزان ترین نوع درب برقی پارکینگ کدام است؟

قیمت این درب ها به عوامل مختلفی وابسته است که در قسمت های قبل به صورت کامل توضیح دادیم. اگر می خواهید یک درب برقی کم هزینه برای خود تهیه کنید، می توانید با نصب یک جک برقی بر روی درب های تک لنگه یا دو لنگه قدیمی ساختمان خود، آن را تبدیل به یک درب برقی کنید.

سنسور برخورد خودکار درب های اتوماتیک پارکینگی به چه معناست؟

این سنسور از برخورد درب با هرگونه مانع مانند اتومبیل در حال حرکت و … جلوگیری کرده و اجازه بروز خسارت های این چنینی را نمی دهد.

Share This