IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان یکی از درب های اتوماتیک است که با جلوگیری از اتلاف انرژی نسبت به درب های قدیمی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این درب را در مکان هایی که تفاوت دمایی در داخل و خارج زیاد باشد، استفاده می کنند. با توجه به سهولت رفت و آمد هنگام استفاده از این درب می توان آن را از اختراعات قابل توجه و تاثیرگذار انسان معرفی کرد. مزیت دیگر رفت و آمد سریع در این درب استفاده از آن در مکان های پر رفت و آمد مانند بانک است. اگر با وجود چنین ویژگی هایی می خواهید درب اتوماتیک شیشه ای گردان را سفارش دهید می توانید از پارسونیک کمک بگیرید.

درب اتوماتیک گردان

 

درب اتوماتیک شیشه ای گردان چیست؟

درب اتوماتیک گردان که به آن درب اتوماتیک شیشه ای چرخان نیز می گویند، در عملکرد خود شعار ” همیشه باز _ همیشه بسته را دنبال می کند. به همین دلیل است که در کاهش اتلاف انرژی نقش زیادی دارد. با کنترل آب و هوا نیز می تواند در مکان هایی با تفاوت دمایی در داخل و خارج استفاده شود. باز شدن و در همان حال بسته بودن این درب ها ضمن ایجاد امنیت، کاربرد این درب را در مکان های پر رفت و آمد زیادتر کرده است. علاوه بر این ها می توان گفت این نوع درب اتوماتیک شیشه ای همان نوع قدیم است که در آن نیروی دست حذف و به نیروی یک موتور کوچک تبدیل شده است.

مزيت های درب اتوماتیک ریولوینگ یا گردان

 • جلوگیری از اتلاف انرژی
 • کنترل هوای داخل و خارج
 • سهولت در رفت و آمد
 • حرکت سریع، روان، بی صدا
 • دارای امنیت بالا
 • حذف نیروی دست
 • مجهز به موتورهای پرقدرت
 • مجهز به حسگرهای تشخیص وزن
 • دارای مادون قرمز
 • دارای حرکت همیشه باز و همیشه بسته
 • عبور همزمان چندین نفر از این درب بدون برخورد با یکدیگر
 • جلوگیری از ورود گرد و غبار
 • مناسب برآب افراد مسن و دارای معلولیت
 • دارای سیستم کنترل تردد
 • دارای ظاهری زیبا و جذاب

عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب اتوماتیک گردان با کمک حسگرهای تشخیص وزن کار می کند. حسگرهای تشخیص وزن در کف زمین نصب می شوند و می توانند با تشخیص وزن اطلاعات را به برد فرمان بفرستند. برد چهارزمانه باعث چرخش درب می شود. علاوه بر این این درب به مادون قرمز مجهز شده است. با این سنسور درب بعد از تشخیص حرکت شروع به چرخش می کند. این سنسورها در بالای ورودی و به روی اپراتور و یا به روی لت ها نصب می شوند. درب شیشه ای اتوماتیک گردان سه یا چهار لنگه دارد که از لبه به صورت پره در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این پره ها با یکدیگر زاویه 90 تا 120 درجه می سازند.

انواع درب شیشه ای اتوماتیک گردان

درب شیشه ای گردان با انواع مختلفی که دارد در مکان های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. این درب دو، سه یا چهار لبه دارد که می توانند به یکدیگر متصل شوند و یا اینکه با روشی خلاقانه تر، هسته مرکزی به صورت ستونی شیشه ای باشد. بر همین اساس انواع درب گردان شیشه ای عبارتند از:

درب اتوماتیک شیشه ای گردان دو لبه

معمولا درب اتوماتیک گردان را در مکان های پر رفت و آمد می توان مشاهده کرد. این درب ضمن کابین داخلی بسیار بزرگی که دارد، روان و آسان می چرخد تا به عنوان یک درب بهترین راهکار برای جا به جايي افراد باشد. نوع دو لبه از انواع این درب است. در درب اتوماتیک شیشه ای گردان شفت مرکزی وجود ندارد. به دلیل دو لبه ای بودن، کابین آن به دو بخش تقسیم شده است. بنابراین فضای مناسبی برای جا به جايی افراد نسبت به دیگر مدل های درب های اتوماتیک دارد و با بازشوی عالی در مواقع اضطراری مشکلی را ایجاد نمی کند. این درب قابلیت اتصال از طریق ریموت به شرکت سازنده آن برای مواقع ضروری و اضطراری را نیز دارد. درب دو لبه به سیستمی مجهز شده که می توان از راه دور آن را تنظیم و کنترل کرد.

درب اتوماتیک گردان سه یا چهار لبه

درب های سه و یا چهار لبه با یک فناوری تولید می شوند. این درب ها هر دو شفت مرکزی دارند و درب به همراه کابین و سقف آن شروع به چرخش می کنند. زیبایی و جذابیت این درب ها با معماری ساختمان مطابقت دارد. پوشش خارجی این محصولات قابل تغییر بوده و با معماری ساختمان منطبق می شود. درب های سه یا چهار لبه مقرون به صرفه تر از درب دو لبه هستند. بنابراین می توان از آن ها در انواع ساختمان های کوچک و بزرگ استفاده کرد. علاوه بر این ها این درب ها با پوشش فلزی و در انواع رنگ های خاص و جذاب عرضه می شوند. در ورودی اصلی مراکز اقتصادی و تجاری، هتل ها و یا حتی ساختمان های اداری از این درب ها استفاده می شود. عملکرد درب سه یا چهار لبه بر پایه چرخش به دور محور واحد مرکزی است. درب های اتوماتیک گردان شیشه ای به سیستم wireles مجهز هستند و می توان با کمک گوشی موبایل از راه دور قفل و باز و بسته شدن را کنترل و اشکالات را رفع کرد.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای گردان

اپراتور به عنوان انجام دهنده مکانیسم حرکتی اصلی ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت درب اتوماتیک شیشه ای گردان به حساب می آید. جنس و قطر شیشه به کار رفته و همچنین دیگر لوازم جانبی از عوامل دیگر هستند که قیمت این درب را تعیین می کنند.

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای گردان چیست؟

 • هتل ها
 • مراکز تجاری و اداری
 • فرودگاه ها
 • بیمارستان ها
 • مجتمع های مسکونی
 • سینماها
 • ورودی و خروجی متروها
 • ورزشگاه ها

خرید درب اتوماتیک گردان از پارسونیک

یکی از سایت هایی که می تواند به شما در خرید درب اتوماتیک گردان کمک کند، پارسونیک است. پارسونیک با استفاده از کارشناسان مجرب و دانش دار بهترین مشاوره ها را در جهت انتخاب درب مد نظر شما ارائه می دهد. همچنین کمک می کند با به صرفه ترین هزینه مرغوب ترین محصول را خريداری کنید. بنابراین بعد از گرفتن تصمیمات نهایی با ما ارتباط بگیرید.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

درب اتوماتیک گردان با چه هدفی ساخته شده است؟

با استفاده از سیستم کنترل آب و هوا در خارج و داخل به علاوه جلوگیری از ورود گرد و غبار درب اتوماتیک شیشه ای گردان برای مکان های پرتردد مناسب شده است.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای گردان چگونه مشخص می شود؟

قیمت درب اتوماتیک باید منطقی باشد تا طرفداران خود را به دست آورد و عوامل مختلفی بر روی آن تاثیر می گذارند.

سطح مقطع در درب اتوماتیک شیشه ای گردان چگونه است و با چه هدفی ساخته می شود؟

درب دو لبه سطح مقطع مثلثی داشته و شبیه به یک منشور می باشد. در درب با چهار لت ستون فرم مکعب مستطیل پیدا خواهد کرد و در واقع ستونی با سطع مقطع مربع یا مستطیل خواهد بود. می توان از این ستون به عنوان دکور تزیینی، تبلیغات و یا نمایش هدفی خاص، استفاده نمود.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.