IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای

تنوع در میان درب ها از سال های گذشته وجود داشته است. یکی از درب های پرکاربرد قدیمی، درب اتوماتیک کرکره ای یا همان کرکره برقی است. امروزه این کرکره های ساده، با کرکره برقی جایگزین می شوند تا ضمن امنیت بیشتر، استفاده از آن ها نیز به مراتب ساده تر و راحت تر شود. درب های اتوماتیک کرکره ای به دلیل کاربرد زیادی که دارند، معرف حضور اکثر مردم هستند؛ اما پارسونیک در ادامه به بررسی بیشتر مشخصات و ویژگی های این نوع درب ها می پردازد.

درب کرکره برقی چیست؟

در ابتدا به صورت ساده به این سؤال پاسخ می دهیم. درب اتوماتیک کرکره ای در واقع نوع مدرنیته همان کرکره های قدیمی است که اکثر مغازه های بازاری از آن استفاده می کردند. در این نوع درب از یک موتور الکتریکی استفاده می شود تا باز و بسته شدن آن توسط انرژی برق انجام شود و دیگر هیچ گونه نیازی به انرژی انسانی در این زمینه وجود نداشته باشد. باز و بسته شدن این مدل درب، توسط یک ریموت کنترل از راه دور به راحتی امکان پذیر بوده و هیچ گونه زحمتی برای کاربر ندارد. امروزه استفاده از این مدل کرکره ها مزایای بسیار زیاد و متنوعی به همراه دارد که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهیم شد.

درب اتوماتیک کرکره ای

انواع مختلف درب اتوماتیک کرکره ای

برای استفاده بهینه تر از درب کرکره برقی، انواع مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است. بنابراین کاربران باید با شناخت این مدل ها، بهترین نوع را برای ورودی موردنظر خود خریداری کنند. کارشناسان فنی پارسونیک از طریق مشاوره و نیازسنجی، در این راستا به بهترین نحو به شما کمک خواهند کرد. انواع مختلف این مدل از درب های برقی به شرح زیر هستند.

درب کرکره ای پارکینگ

این مدل از درب های کرکره ای به صورت معمول از استیل و آلومینیوم ساخته شده و عایق صدا و حرارت هستند. استیل به کار رفته در ساخت این درب ها، فولاد ضدزنگ است. درب اتوماتیک پارکینگ خود در سه نوع سکشنال، آلومینیومی و گالوانیزه فوم دار ساخته می شوند. درب های سکشنال موقع باز شدن در بالا جمع شده و دارای چشم فتوالکتریک هستند. نوع آلومینیومی این درب ها کاملا ضد خش و ضدضربه بوده و بیشتر برای پارکینگ های کوتاه کاربرد دارد. گالوانیزه فوم دار نیز یک درب کاملا بی سر و صداست که کاربرد بالایی در این زمینه دارد. برای اطلاع از قیمت درب کرکره ای پارکینگ میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

درب کرکره برقی پارکینگ

درب کرکره برقی صنعتی

از این مدل درب اغلب برای کارخانه ها و محیط های صنعتی استفاده می شود. از آنجایی که محیط های صنعتی در خارج از شهر واقع شده اند و احتمال بادهای شدید در آن ها وجود دارد، از ریل های صنعتی برای نصب در آن ها استفاده می شود. این درب ها به صورت کلی ویژگی های خاصی دارند که کاملا مناسب محیط های صنعتی و کارگاهی است.

درب اتوماتیک کرکره ای صنعتی

درب اتوماتیک کرکره ای پنجره

در برخی از موارد برای پنجره هایی که در طبقه همکف قرار دارند و احتمال دزدی و سرقت از آن ها زیاد است، از این نوع درب ها برای ایجاد ایمنی بیشتر استفاده می شود. برای اینکه نور ورودی از پنجره کاملا قطع نشود، می توان از جنس پلی کربنات برای این درب ها استفاده کرد که به صورت کاملا شفاف است. چنانچه اصراری برای ورود نور وجود ندارد، از درب های آلومینیومی و فولادی معمولی نیز برای این پنجره ها استفاده می شود.

درب اتوماتیک کرکره ای پنجره

درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی

از آنجایی که اغلب فروشگاه ها و مغازه ها دارای درب شیشه ای هستند، برای تأمین امنیت هرچه بیشتر، به یک درب مستحکم و مقاوم به عنوان پوشش نیاز دارند. در واقع درب های اتوماتیک کرکره ای، جنس سبک اما مقاومی دارند که برای فروشگاه ها و مغازه ها کاملا مناسب هستند. قابلیت رنگ پذیری این نوع درب ها باعث می شود تا شما بتوانید آن را متناسب با دکور مغازه و یا فروشگاه خود، طراحی و رنگ آمیزی کنید.

درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی

انواع تیغه های درب کرکره برقی

همان طور که اشاره کردیم در ساخت این نوع درب ها از سه نوع تیغه آلومینیومی، پلی کربنات و گالوانیزه استفاده می شود که هرکدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند.

تیغه آلومینیومی

این تیغه ها دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و نسبت به دو نوع تیغه دیگر، کاربرد نسبتا بیشتری در ایران دارند. اندازه استاندارد این تیغه ها، 80 میلی متر است؛ اما برای پنجره ها از تیغه های 60 میلی متری و برای ورودی های بزرگ تر و عریض تر، از تیغه های 100 میلی متری استفاده می شود. وزن استاندارد این تیغه ها بین 6 تا 7 کیلوگرم است که برخی از شرکت های تولیدکننده برای رقابت در بازار فروش، اقدام به تولید تیغه های سبک تر می کنند. توجه داشته باشید که برای ورودی های بیشتر از 3 متر، به هیچ عنوان نباید وزن تیغه ها کمتر از 5.5 کیلوگرم باشد.

تیغه گالوانیزه

مقاومت این تیغه نسبت به تیغه های آلومینیومی بیشتر و قیمت آن ها نیز مناسب تر است. به همین خاطر بسیاری از افراد به سمت تیغه های گالوانیزه روی می آورند. این تیغه ها در دو نوع گالوانیزه معمولی و فوم دار ساخته می شوند که شما می توانید از میان آن ها به راحتی انتخاب کنید.

تیغه پلی کربنات

این تیغه ها از پلی کربنات ساخته شده اند و قادرند تا نور را عبور دهند. به صورت کلی این تیغه ها بسیار شبیه به شیشه هستند. از این مدل تیغه برای پنجره ها، پارکینگ های بدون نورگیر و یا مغازه ها استفاده می شود. به کار بردن تیغه پلی کربنات برای مغازه ها، از آن ها یک ویترین 24 ساعته می سازد. این تیغه ها در کنار زیبایی، از مقاومت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. مقاومت این درب ها در برابر ضربه ستودنی است و حتی می توان آن ها را ضدگلوله دانست.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک کرکره ای

استفاده از این درب ها به جای درب های کرکره ای سنتی و قدیمی، مزایای بسیار زیادی را برای کاربر به همراه دارد که چند نمونه از آن ها به شرح زیر هستند.

 • درب های اتوماتیک کرکره ای بسیار زیباتر از کرکره های سنتی و قدیمی هستند و باعث می شود جلوه ساختمان نیز بیشتر شود.
 • استفاده از این درب ها به سادگی امکان پذیر بوده و هیچ نیازی به نیروی دست برای باز و بسته کردن آن ها نیست.
 • این درب ها از نظر رنگ و طرح دارای تنوع بالایی هستند و می توانند انواع سلیقه ها را پوشش دهند.
 • درب اتوماتیک کرکره ای به راحتی قابل شست وشو بوده و هیچ نیازی به روغن کاری ندارند.
 • این درب ها به سرویس های ماهانه و دوره ای احتیاجی ندارند.
 • امنیت این درب ها بسیار بیشتر از کرکره های سنتی است.
 • در صورت قطعی برق، کرکره های اتوماتیک به راحتی با دست باز و بسته شده و هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند

کاربردهای درب کرکره برقی

درب های کرکره ای کاربرد بسیار متنوعی دارند که در این قسمت به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم.

 • پارکینگ های منازل و شخصی
 • پارکینگ های عمومی در سطح شهر
 • مراکز تجاری و خرید
 • کارخانه ها و محیط های کارگاهی
 • فروشگاه ها و انواع مغازه ها

بررسی قیمت درب کرکره برقی

قیمت درب اتوماتیک کرکره ای به موارد مختلفی بستگی دارد، به همین خاطر نمی توان یک قیمت واحد و مشخص برای آن در نظر گرفت. این درب ها بسته به نوع تیغه ای که برای آن ها انتخاب می شود و تعداد تیغه ها، دارای قیمت متفاوتی هستند. تیغه های مختلف به دلیل ویژگی هایشان نیز کاربردهای مختلفی دارند و شما باید مناسب ترین نوع تیغه را برای ورودی موردنظر خود انتخاب کنید.
از طرف دیگر علاوه بر نوع تیغه ها، پارامترهای دیگری نظیر اندازه درب ورودی و سایر متعلقات کرکره نیز بر روی قیمت نهایی تأثیر می گذارند. متعلقات کرکره شامل موتور، ریل ها، شفت و … می شود. موتورهای مورداستفاده در نصب کرکره اتوماتیک، دارای برندها و انواع مختلفی هستند که هرکدام قیمت های گوناگونی دارند.

خرید درب برقی کرکره ای از پارسونیک

شرکت پارسونیک ارائه دهنده خدمات تخصصی درب اتوماتیک در سراسر کشور است. ثبت سفارش و خرید درب اتوماتیک کرکره ای از پارسونیک به راحتی امکان پذیر است. برای سفارش باید در ابتدا با کارشناسان فروش پارسونیک تماس گرفته و سفارش موردنظر خود را ثبت کنید. سپس کارشناسان فنی ما برای اندازه گیری های لازم و نیازسنجی مکان، به محل موردنظر اعزام می شوند. سپس بعد از نهایی کردن سفارش، فرآیند ساخت درب موردنظر شما آغاز می شود. در نهایت شما درب کرکره برقی سفارش داده شده را در مدت زمان کوتاه با بهترین کیفیت، دریافت می کنید.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولیدکنندگان برندهای نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولیدکنندگان در خارج از کشور، قیمت های مناسب و به روز را فراهم کرده است.

آیا درب کرکره ساده بدون موتورانجام می شود؟

خیر، ارائه خدمات پیرامون کرکره تنها در پروژه های اتوماتیک سازی میسر است.

کرکره ساده دارم، آیا می توان آن را اتوماتیک کرد؟

در صورت تایید کارشناسان فنی پس از بازدید بله میسر است. اما شرایط، نوع اتومتایک سازی و سایر موارد تخصصی باید توسط کارشناس تایید شود.

هزینه نصب چگونه محاسبه می شود؟

هزینه نصب معمولا نرخ از پیش تعریف شده و هب تناسب نوع سفارش شما مشخص می شود. بدیهی است که در صورت درخواست خدمات سفارشی جداگانه، به هزینه نصب شما اضافه خواهد شد.

آیا هزینه اضافی دیگری وجود دارد؟

خیر، جدا از هزینه های اعلام شده هیچ هزینه دیگری وجود ندارد؟

هزینه حمل و نقل برعهده کیست؟

پارسونیک وظیفه دارد کالا را درب انبار یا دفتر خود به مشتری تحویل دهد، صلاح دید حمل و نقل توسط خود مشتری است. در صورت تمایل شما جهت حمل و نقل با باربری هماهنگ شده که هزینه آن جداگانه توسط مشتری پرداخت می شود.

کدام نوع تیغه برای درب اتوماتیک کرکره ای بهتر است؟

ویژگی های تیغه ها متفاوت است و به همین دلیل هرکدام کاربردهای مخصوص به خود را دارند. تیغه گالوانیزه مقاومت خوب و قیمت مناسبی دارد. تیغه پلی کربنات بالاترین سطح مقاومت را در برابر ضربه دارد. از همین رو شما باید بسته به کاربردی که در نظر دارید، از میان آن ها انتخاب کنید.

وزن استاندارد تیغه های آلومینیومی به چه صورت است؟

وزن استاندارد این تیغه ها بین 6 تا 7 کیلوگرم است که برخی از شرکت ها برای پایین آوردن سطح قیمت و رقابت بیشتر در بازار فروش، از آن می کاهند. وزن کمتر از 5.5 کیلوگرم برای این تیغه ها خطرناک است.

آیا درب های کرکره برقی در برابر رطوبت هوا مقاوم هستند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله. درب های اتوماتیک کرکر های در برابر رطوبت هوا و آب کاملا مقاوم بوده دچار زنگ زدگی نخواهند شد. اما برای اطمینان بیشتر پیشنهاد میکنیم قبل از خرید با کارشناسان پارسونیک در رابطه با این موضوع مشورت کنید.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.