IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک سکوی مترو

درب اتوماتیک سکوی مترو

درب اتوماتیک سکوی مترو از انواع درب اتوماتیک صنعتی میباشدکه میتوان آن را در ایستگاه های قطار شهری می توان مشاهده کرد. از این نوع درب برای بالا بردن ايمني و كاهش اتلاف انرژي بدون کاهش از حجم ترافيك و جابجايي مسافر در ایستگاه های قطار شهری استفاده می شود. هم چنین می توان زیبایی را با این نوع درب ها به ارمغان آورد. به علاوه درب های سکوی مترو ویژگی های خاص و منحصر به فردی برای خود دارند که در چنین مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. در برقی مترو با اینکه به صورت خودکار باز و بسته می شود، با توجه به شرایط اضطراری که ممکن است برای مسافران ایجاد شود امکان افزودن دستگیره را نیز خواهد داشت. بنابراین اگر قصد سفارش و خرید این درب ها را دارید، به پارسونیک مراجعه کنید.

درب اتوماتیک سکوی مترو

 

درب اتوماتیک صنعتی سکوی مترو چیست؟

همان طور که پیداست این نوع درب از نمونه درب های اتوماتیکی است که در ایستگاه های قطار شهری یا مترو استفاده می شود. به درب اتوماتیک سکوی مترو، محافظ سکوی مترو یا درب PSD نیز گفته می شود. این درب که جز تجهیزات مدرن به حساب می آید، برای حفظ امنیت افراد و جلوگیری از اتفاقات ناگواری مانند سقوط بر روی ریل های مترو طراحی و تولید شده است. در واقعاین این در بعد از ورود به قطار یا ایستگاه مترو به صورت همزمان با ورود شما نیز باز یا بسته خواهد شد. نکته ای که درباره این درب ها قابل توجه است این است که درب سکوی مترو (دربPSD) از سیستم مترو جدا بوده و پس از اینکه مترو ساخته شد به صورت جداگانه نصب می شود.

مزيت های درب سکو مترو یا درب PSD

 • حفظ جان مسافران
 • جلوگیری از وقوع اتفاقات غیر منتظره و ناگوار
 • ایجاد امنیت برای مسافران
 • کم کردن حوادث در محوطه عبور قطارهای سرويس با سرعت بالا
 • جلوگیری از دسترسی بیش از حد افراد غیرمجاز به راه ها و تونل ها
 • کم شدن هزینه های پرسنلی
 • کاهش نیروهای انسانی
 • جلوگیری از ریختن بیش از حد و انباشته شدن زباله ها در مسیر مترو
 • دارای قابلیت کنترل آب و هوا

درب اتوماتیک سکوی مترو چگونه کار می کند؟

در درب اتوماتیک محافظ سکو مترو یک دیوار و سقف کاذب جایگاه مسافران و محیط ایستگاه را از محل تونل و ریل جدا کرده است. هنگامی که مترو یا قطار شهری در محل ایستگاه متوقف می شود، این درب باز می شود. می توان عملکرد در سکوی مترو را به دو حالت سیمتریک و آسیمتریک بیان کرد. باز و بسته شدن درب در حالت سیمتریک با کمک یک اپراتور انجام می شود.
وقتی که مترو جلوی درب محافظ سکوی مترو قرار می گیرد، هر دو لنگه درب به یک اندازه باز می شوند. در این حالت باید فاصله باز شدن درب و درهای واگن از 30 سانتی متر تجاوز نکند. حالت آسیمتریک دقت کمتری نسبت به حالت دیگر دارد. با این حال هزینه خرید و نصب درب ها با حالت آسمیتریک نسبت به حالت سیمتریک بیشتر خواهد شد. علاوه بر این ها باز و بسته شدن درب با دو اپراتور انجام می شود و هر کدام از این درب ها به یک میزان مورد نیاز باز خواهند شد. در این حالت درب سکو مترو مقابل درب های واگن باز می شوند.

درب سکوی مترو

انواع درب سکوی مترو

درب های اتوماتیک مترو برای محافظت از افراد در برابر خطرات احتمالی طراحی شده است. این درب انواع مختلفی دارد که عبارت است از:

 • درب اتوماتیک محافظ سکوی مترو تمام بسته
 • درب اتوماتیک محافظ سکوی مترو نیمه بسته
 • درب اتوماتیک محافظ سکوی مترو کوتاه

قیمت درب اتوماتیک سکوی مترو

با توجه به انواع مختلفی که درهای اتوماتیک سکوی مترو دارند، کاربردهای زیادی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. به همین دلیل است که می توان برای این درب ها قیمت بیشتری را نسبت به دیگر درب های اتوماتیک در نظر گرفت. قیمت درب  PSD یا اتوماتیک سکوی مترو به نوع درب، اندازه، رنگ، کیفیت ساخت و برند درب بستگی دارد.

خرید درب اتوماتیک محافظ سکوی مترو از پارسونیک

بعد از تصمیم به خرید درب اتوماتیک سکوی مترو کافی است در سایت پارسونیک ثبت سفارش خود را انجام دهید. سپس نیرویی برای نیازسنجی محل و انتخاب مناسب ترین نوع درب به سمت محل مد نظر شما اعزام می شود. بعد از اینکه اندازه درب ها مشخص و نوع درب انتخاب شد، فرآیند ساخت این درب اتوماتیک شروع می شود. به این ترتیب است که با سفارش از پارسونیک محصول شما سریعا به دستتان می رسد.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

درب سکوی مترو چه ویژگی برای حفاظت از مسافران دارد؟

 این درب از آسیب احتمالی که ممکن است خطراتی مانند سقوط ناگهانی بر روی ریل ها، آتش سوزی، خراب شدن قطار و… برای مسافران داشته باشد، جلوگیری خواهد کرد.

چه عواملی در قیمت درب اتوماتیک صنعتی سکوی مترو تاثیر دارند؟

نوع درب، اندازه، رنگ، کیفیت ساخت و برند درب از نمونه عواملی هستند که قیمت درب اتوماتیک محافظ سکوی مترو را مشخص می کنند.

حساسیت در کدام حالت های درب اتوماتیک سکوی مترو بیشتر است؟

در حالت سیمتریک نسبت به حالت آسیمتریک دقت و حساسیت کمتری در نظر گرفته شده است.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.