IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

یکی از انواع پرکاربرد درب اتوماتیک شیشه ای، نوع تلسکوپی آن است که بیشتر در مکان های عمومی با عبور و مرور زیاد مانند مراکز خرید، اداری، تجاری و دانشگاه ها مورداستفاده قرار می گیرند. درب اتوماتیک تلسکوپی علاوه بر سهولت در رفت وآمد، زیبایی محل موردنظر شما را دوچندان می کند و به شما کمک می کند تا میزان ورودی ها و خروجی های خود را کنترل کنید. برای آگاهی از شرایط خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی و قیمت آن می توانید با فروشگاه پارسونیک تماس بگیرید و از بابت کیفیت محصول موردنظر خود مطمئن باشید.

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی چیست؟

یکی از انواع درب های برقی، درب اتوماتیک تلسکوپی است که در آن لنگه های متحرک درب برای قرار گرفتن روی همدیگر به یک سمت حرکت می کنند. مکانیزم درب شیشه ای تلسکوپی به این صورت است که هر لت ثابت آن با دو لت متحرک همراه شده است که حرکت آن ها کاملاً هماهنگ انجام می شود. در طراحی این مدل درب ها، سرعت لت متحرک دوم را نصف سرعت لت متحرک اول قرار داده اند و همین شیوه طراحی باعث شده است تا فضای ورودی و خروجی ساختمان ها زیبا و خاص به نظر برسد. به صورت معمول این درب ها از شش لت تشکیل شده اند که یکی از آن ها در سمت راست و دیگری در سمت چپ قرار می گیرد.

تفاوت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی با درب اتوماتیک کشویی چیست؟

درب اتوماتیک تلسکوپی عملکردی خطی دارد که سنسور تشخیص حرکت آن را بین 30 تا 280 میلی متر تنظیم می کنند. بزرگ ترین تفاوت درب اتوماتیک تلسکوپی با نوع کشویی در مقدار عرض ورودی آن است که می تواند امکان باز شدن تا دوسوم دهانه ورودی را فراهم کند. این درب ها برای ورودی های با عرض 6 متر و ارتفاع 3 متر بهترین گزینه خواهند بود و باز شوندگی بیشتر آن ها نسبت به درب کشویی باعث شده تا در مکان هایی با تردد بالا مورد استقبال کارفرمایان قرار گیرند. به عبارتی این درب تا مقدار 70 درصد از فضا را برای عبور و مرور فراهم می کند. لازم به ذکر است که درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی می تواند به صورت یک طرفه نیز اجرا شود. از همین رو قیمت درب برقی شیشه ای با توجه به نوع عملکرد متفاوت است.

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

 • برخورداری از سیستم هوشمند جلوگیری از برخورد با افراد
 • بهترین گزینه برای فضاهای با عرض کم
 • جلوگیری از ورود سروصدا و گردوغبار
 • مانعی برای اتلاف انرژی
 • حرکت آرام و بی صدا
 • برخورداری از قفل الکترونیکی با توانایی قفل درب ها با استفاده از هنگرها
 • ساخته شده بر اساس استانداردهای جهانی
 • زیبا و لوکس کردن ساختمان ها
 • جلوگیری از انتقال بیماری ها
 • عبور و مرور آسان افراد

انواع درب برقی شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی با دو لت متحرک

در این مدل درب تلسکوپی دو لنگه متحرک وجود دارد که هر دو، بسته به نحوه تنظیمات می توانند حرکت به سمت راست یا به سمت چپ داشته باشند.

درب تلسکوپی با چهار لت متحرک

در این نوع درب، چهار لنگه متحرک دیده می شود که دو لنگه آن با یکدیگر به سمت راست و دو لنگه دیگر با یکدیگر به سمت چپ حرکت می کنند.

درب تلسکوپی با سه لت شیشه ای

در طراحی این نوع درب، دو لت متحرک و یک لت ثابت قرار دارد که قرارگیری دو لت متحرک روی لت ثابت است و دو لت متحرک، هم زمان با یکدیگر حرکت می کنند.

درب تلسکوپی با شش لت شیشه ای

برای این نوع درب، چهار لت متحرک و دو لت ثابت وجود دارد که حرکت دو لت متحرک به صورت هم زمان انجام می شود تا روی لت ثابت سمت راست قرار بگیرد و دو لت متحرک سمت چپ نیز به صورت هم زمان حرکت می کنند تا روی لت ثابت سمت چپ قرار بگیرند.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی

قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی نسبت به درب اتوماتیک شیشه ای ساده کمی بالاتر است، زیرا نسبت به درب کشویی ساده، عملکرد پیچیده تری دارد. همچنین عوامل مختلفی بر روی قیمت این مدل درب ها تأثیر می گذارند؛ بنابراین شما باید در هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی به موارد تأثیرگذار روی قیمت توجه کنید. این موارد در ادامه آورده شده اند:

اندازه

با توجه به این که قرار است درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی در چه مکانی و با چه اندازه ی فضای ورودی به کاربرده شود، قیمت ها متفاوت است.

نوع درب شیشه ای

این که شما قصد خرید چه نوع درب شیشه ای تلسکوپی را دارید در تعیین قیمت آن ها بی تأثیر نخواهد بود. تعداد لت های متحرک و ثابت، قیمت آن ها را مشخص می کند.

جنس شیشه

نوع شیشه به کار رفته در ساخت درب تلسکوپی، تأثیر زیادی روی قیمت آن ها می گذارد. البته اغلب شیشه ها به صورت نشکن یا دوجداره هستند.

کاربرد درب برقی شیشه ای تلسکوپی

برای فضاهایی که با کمبود جا مواجه هستند، درب اتوماتیک تلسکوپی بهترین گزینه خواهد بود، زیرا همان طور که گفته شد این مدل درب برقی دارای باز شوندگی برابر با دوسوم فضای موجود است. ازاین رو درب تلسکوپی بیشترین کاربرد را در مکان های زیر دارند:

 •  بانک
 • هتل
 • بیمارستان
 • فروشگاه زنجیره ای
 • ایستگاه های قطار
 • اداره ها
 • دانشگاه ها
 • فرودگاه
 • در مکان های نیاز به کنترل رفت وآمد با استفاده از سیستم های حفاظتی و نظارتی

خرید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی از پارسونیک

شما برای خرید بهترین درب اتوماتیک شیشه ای می توانید از کمک مشاورین متخصص شرکت پارسونیک استفاده کنید. این شرکت به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمات به مشتریان خود آماده هستند. برای خرید درب تلسکوپی از شرکت پارسونیک لازم است که سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناس فنی برای بررسی موقعیت محل و اندازه گیری های لازم مراجعه کند. بعد از مشخص شدن نوع درب شیشه ای تلسکوپی و اندازه های آن، وارد مرحله ساخت می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید. نصب درب شیشه ای تلسکوپی توسط یک فرد متخصص انجام می شود.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولیدکنندگان برندهای نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولیدکنندگان در خارج از کشور، قیمت های مناسب و به روز را فراهم کرده است.

سنسور تشخیص حرکت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی تا چه فاصله ای تنظیم می شود؟

این سنسور  تا فاصله 30 تا 280 میلی متر تنظیم می شود.

از درب برقی تلسکوپی برای چه مواردی استفاده می کنند؟

برای محیط های کم جا با فضای محدود از درب تلسکوپی استفاده می شود.

میزان باز شوندگی درب های تلسکوپی چقدر است؟

این نوع درب تا دو سوم دهانه ورودی باز می شود.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.