سیم پیچی درب اتوماتیک

سیم-پیچی-درب-اتوماتیک

سیم پیچی درب اتوماتیک

اهمیت سیم پیچی درب اتوماتیک در هنگام نصب:

نحوه سیم پیچی درب الکترونیک اعم از تابلو و تجهیزات الکتریکی، یکی دیگر از مراحل مهم و حیاتی راه اندازی درب های اتوماتیک است که دارای اهمیت بسیار زیاد است که همواره باید توسط تیمی متخصص و دقیق و حرفه ای صورت پذیرد. همان طور که می دانید، راه اندازی هر بورد الکتریکی نیازمند یک منبع تغذیه یا منبع ولتاژ خاص همان بورد مورد نظر است و در اصل این منبع تغذیه است که نیروی محرکه اصلی حرکت را در سیستم سیم پیچی درب اتوماتیک به وجود می آورد.

از طرفی موتور های استفاده شده در سیستم های سیم پیچی درب اتوماتیک، به نوعی طراحی گشته اند که می توانند به صورت تک سرعته (حرکت کردن با یک سرعت خاص و از پیش تعیین شده) و حتی چند سرعته (حرکت کردن با سرعت های مختلف و متناوب) باشند.

نکته مهم این است که در در سیم پیچی درب اتوماتیک نه تنها میزان سرعت، بلکه جهت گردش درب های اتوماتیک نیز قابلیت تنظیم می یابند. عملکرد سیستم سیم پیچی درب اتوماتیک مورد نظر می تواند با توجه به چگونگی ورودی هر کدام از سیم ها به سیستم موتور و نوع چرخش درب اتوماتیک مورد نظر، مدار خود را به انواع چپ گرد و یا راست گرد تنظیم و پشتیبانی کند.

علاوه بر موارد ذکر شده در متن فوق، توجه به این نکته لازم و ضروری است که در سیم پیچی درب اتوماتیک با استفاده و به کارگیری تعدادی سنسور کارآمد از قبیل میکرو سوئیچ ها، گیرنده های مادون قرمز و فرستنده ها می توان آن ها را به محل مناسب و تعبیه شده بر روی برد کنترل درب اتوماتیک مورد نظر نصب کرد و به امکانات ارائه شده توسط این درب های الکترونیک بیافزایید.

برای رای دادن کلیک نمایید.
[رای: 0 میانگین: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *