IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول
در جلب رضایت مشتریان
نیاز به راهنمایی دارید؟

امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان

درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک > امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان

حتما شما آن دسته از افرادی هستید که دنبال تحقیق برای انتخاب امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان هستید. ما در این مقاله سعی داریم نکاتی در این مورد ذکر کنیم به امید آن که این نکات برای شما مفید واقع شود. با درب اتوماتیک پارسونیک همراه باشید.
قبل از انتخاب امن تربن و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان باید به نکاتی توجه کنید. این نکات برای خرید بهترین گزینه شما را یاری خواهد کرد.

مکان نصب

انواع مختلفی از درب برقی کرکره ای وجود دارند با توجه به مکان استفاده از این نوع درب ها بسیار متفاوت خواهد بود. براي مکان هائي مثل پارکينگ منزل، درب واحد تجاري و سایر مکان هایی که با امنیت دارند. یکی از امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان موتور توبولار است. در صورتی که از موتور سايد استفاده کنیم بايد از در دسترس نبودن آن اطمينان حاصل کنیم. در غیر این صورت براي اماکن صنعتي و جاهائي که تردد زياد است درب کرکره برقی با موتور سايد مناسب تر است. برای این که بتوانید امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان را انتخاب کنید باید علاوه بر بهترین موتور هماهنگي رنگ درب برقی کرکره ای نبا محیط را در نظر بگیرید.

مساحت درب کرکره برقی

یکی از فاکتورهای بسیار مفید در انتخاب امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان نوع تيغه و موتور است. تيغه هاي ۶۰ ميليمتري براي براي درب های برقی کرکره ای کوچک تا مساحت ۵ متر ، تيغه هاي ۸۰ براي کرکره برقي تا مساحت ۲۰ متر و تيغه هاي ۱۰۰ براي کرکره هاي بزرگ تا مساحت ۴۰ متر مناسب تر می باشند.

نکته مهم در انتخاب نوع تبغه کرکره این است که مساحت درب برقی کرکره ای براي انتخاب توان موتور نيز اهميت دارد. با توجه به ميزان تردد برای هر ۱۰ کيلو وزن کرکره از ۹ تا ۱۴ نيوتن بر متر از توان موتوری که استفاده می کنیم بهره می بریم.

سيکل کاري

سیکل کاری در انتخاب امن ترین و بهترین درب کرکره برقی بسیار پر اهمیت است. به تعداد باز و بسته شدن کرکره برقي در طول شبانه روز سیکل کاری می گوییم. برای مثال يک پارکينگ منزل شخصي نسبت به يک واحد تجاري يا مسکوني بزرگ از سیکل کاری کمتری برخوردار است. در این موارد بايد توان موتور را به ازاي هر ۱۰ کيلوگرم وزن از ۹ نيوتن بر متر تا دست بالاي آن ۱۴ نيوتن بر متر در نظر گرفت. براي تردد هاي زياد امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان موتور سايد است. دلیل این امر این است که آن در دسترس بوده و به راحتي ميتوان آن را تعمير يا تعويض نمود.

رنگ درب برقی کرکره ای

یکی از عموامل مهم در تعیین امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان انتخاب رنگ درب کرکره برقي است. در این امور بايد به نوع و رنگ نما همچنين دکوراسيون محيط توجه شود وطراحي در هماهنگي هر چه بيشتر با محيط انجام شود

انتخاب بهترین موتور کرکره برقی

انواع موتورهای کرکره برقی ساید و توبولار هستند. برای انتخاب امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان باید عواملی را در نظر گرفت. موتور هاي توبولار یکی از موتورهای مفیدی است که برای مکان هایی که نياز به امنيت بيشتر دارند استفاده مي شود. موتورهاي سايد براي مکان هاي صنعتي ومجتمع هاي تجاري و مسکوني که تردد زياد دارند و احتمال خرابي موتور وجود دارد استفاده مي شوند. در محاسبات انجام شده می توان نتیجه گرفت، برای هر ۱۰ کیلوگرم وزن کرکره ۹ تا ۱۴ نیوتن برمتر از توان موتور را در نظر بگیرید. وزن تیغه کرکره آلومینیومی هم به ازای هر متراز ۶ تا ۱۰ کیلو گرم متفاوت است.

ريل درب کرکره برقی

یکی دیگر از نکات مربوط به انتخاب امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان ریل است. ريل هائي که بيشتر مورد استفاده قرار ميگيرند ريل هائي هستند که داخل فريم درب برقی کرکره ای قرار خواهند گرفت. این ریل ها از پشت به ديوار پيچ مي شوند. براي مکان هائي که احتمال برخورد به ريل و صدمه ديدن آن زياد است ريل هاي کناري که از بغل به ديوار پيچ مي شوند بهتر و مناسب است.

با رعايت نکات ذکر شده برای انتخاب امن ترین و بهترین درب کرکره برقی در اصفهان مي توانید تا سالها از درب برقی کرکره ای در کمال آرامش و اطمینان استفاده کرد. برای خرید انواع موتور درب کرکره برقی و تیغه کرکره برقی کلیک کنید.

[yasr_visitor_votes size=”medium”]

Leave a Reply