IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری

فلاشر درب اتوماتیک چه کاربردی دارد؟

درب اتوماتیک پارسونیک > وبلاگ > درب های اتوماتیک پارسونیک > فلاشر درب اتوماتیک چه کاربردی دارد؟
فلاشر درب اتوماتیک

انسان ها همواره در حال تلاش هستند، تا در پی پیشرفت راحتی را در کار خود افزایش دهند. درب های اتوماتیک یک ایده نو و تازه در قرن به حساب می آیند که راحتی انسان را بیشتر کرده اند. درب های برقی ابتدا با ساده ترین تجهیزات طراحی شده اند؛ اما به تدریج امکاناتی به آن اضافه شده که به ویژگی های آن هم می افزایند. یکی از این امکانات فلاشر درب اتوماتیک است که از لوازم اصلی در ساخت درب اتوماتیک پارکینگ به شمار می رود. کاربرد این فلاشر در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد تا که شما نیز با عملکرد آن آشنا شوید.

فلاشر درب اتوماتیک چیست؟

یکی از لوازم اصلی در درب پارکینگ، فلاشر است. Flasher درب در واقع یک لامپ است که با رنگ های زرد و نارنجی و سرپوش پلاستیکی و شیشه ای دیده می شود. این لامپ هشدار دهنده در حالت های چشمک زن، ثابت و خاموش مورد استفاده قرار می گیرد تا هنگامی که رانندگان دیگر در نزدیک شدن به محل پارکینگ هستند، به آن ها هشدار دهد. در واقع به راننده ای که در حال خروج است هشدار وضعیت بسته شدن کند و به راننده ای که در آینده به در پارکینگ نزدیک می شود، هشدار ورود می دهد.

نحوه عملکرد فلاشر درب برقی

هنگامی که جک ها می خواهند باز شوند و یا درب را ببندند فلاشر درب به طور کاملا اتوماتیک فعال خواهد شد و فعالیت خود را به طور خودکار انجام می دهد. در واقع آغاز حرکت جک منجر به روشن شدن Flasher شده و با بسته شدن درب کار آن خاتمه می یابد. دستور فرمانی که به فلاشر درب اتوماتیک می رسد، یا از مدار خود جک است و یا دستور فرمان ثابت است. بنابراین هنگام خرید فلاشر حتما به داشتن یا نداشتن مدار آن دقت کنید.

نحوه عملکرد فلاشر درب اتوماتیک

کاربردهای فلاشر درب اتوماتیک

فلاشر امکانی در درب برقی است که به ماشین هایی که در مقابل درب برقی پارکینگ در حال عبور و مرور می باشند، هشدار می دهد. این هشدار به اطلاع راننده می رساند که قرار است درب پارکینگ باز شود و ماشینی از آن خارج گردد. این هشدار برای این است که رانندگان احتیاط را افزایش داده و مراقب باشند تا حادثه ای رخ ندهد.
این کاربرد فلاشر درب اتوماتیک باعث می شود تا رانندگان سرعت خود را کم کنند و اجازه دهند تا فرد بتواند با ماشین خود از پارکینگ خارج شود، بدون اینکه حادثه ای برایشان رخ دهد. کاربرد Flasher زمانی بیشتر به چشم می آید که درب پارکینگ در مکان های پر رفت و آمد و ساختمان های مسکونی شهری نصب می گردد. در واقع اهمیت فلاشر در این نوع درب ها برای این است که برخی از رانندگان به دلیل آگاه نبودن با بی احتیاطی متوجه خروج ماشین نشده و ممکن است با آن برخورد کنند فلاشر به کاهش این گونه تصادفات بسیار کمک خواهد کرد.

نحوه نصب فلاشر درب برقی

فلاشر درب اتوماتیک برای درب های دو لنگه ای که با نصب جک باز می شوند، استفاده می گردد. برای نصب فلاشر ابتدا یراق آن را در مرکز درب دو لنگه قرار دهید. یک طرف باید به ستون در و طرف دیگر به درب متصل باشد. محل اتصال بسیار اهمیت دارد زیرا که اعلام هشدار به درستی به شیوه نصب بستگی دارد. این چراغ به طور معمول در دید قرار می گیرد و در بالای درب نصب می شود.

جمع بندی

فلاشر درب اتوماتیک همان لامپی است که به رنگ های زرد و نارنجی در بالای درب پارکینگ نصب می گردد. این لامپ به رانندگانی که به درب پارکینگ نزدیک می شوند، هشدار داده تا با احتیاط بیشتری عمل کنند و جلوی یک تصادف را بگیرند.