IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > وبلاگ > درب اتوماتیک > قیمت درب اتوماتیک و عوامل مهم

 قیمت درب اتوماتیک هر روز متفاوت بوده و عوامل بسیاری در آن تاثیر گذارند. آیا قصد دارید درب های اتوماتیک را در خانه یا محل کارتان نصب کنید اما می خواهید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و از صدمات احتمالی در فرآیند نصب جلوگیری کنید؟ آیا از قیمت درب های اتوماتیک مطلع نیستید؟ شرکت پارسونیک می تواند بهترین خدمات خرید و نصب درب اتوماتیک را به شما ارائه دهد. سیستم های درب ورودی اتوماتیک در طیف وسیعی از گزینه ها با توجه به نیازها و بودجه شما عرضه می شوند. ما به بررسی گزینه های شما در مورد سیستم های درب ورودی اتوماتیک و اینکه چقدر ممکن است به بودجه نیاز داشته باشید، می پردازیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت درب های اتوماتیک برای خانه یا کسب و کار خود با ما تماس بگیرید.

قیمت درب اتوماتیک تحت تاثیر این موارد است:

قیمت درب اتوماتیک مسکونی یا تجاری:

اولین سوالی که پیش می آید این است که آیا درب ورودی اتوماتیک برای خانه مورد استفاده قرار می گیرد یا برای یک ساختمان تجاری؟

 در حالی که می توانیم از درب های اتوماتیک با مدل یکسان در ساختمان های مسکونی یا تجاری استفاده کنیم ، اما ممکن است برخی ویژگی ها در آن ها متفاوت باشد. این ویژگی ها می توانند هزینه سیستم درب ورودی اتوماتیک شما را افزایش یا کاهش دهند. برای مثال وزن درب یا ضد حریق بودن آن!

دسترسی به برق:

آیا در محل نصب , دسترسی به برق وجود دارد؟ اگر به برقکار نیاز باشد تا برق را در نزدیکی سیستم درب ورودی اتوماتیک شما نصب کند، این کار می تواند منجر به افزایش هزینه شود.

در صورتی  که از قبل  برق در نزدیکی درب وجود داشته باشد، این می تواند باعث صرفه جویی در هزینه شود، زیرا نیروی کار کمتری را نیاز دارد.

نوع درب :

بسته به نوع درب ، هزینه ها می تواند تغییر کند. در خانه ممکن است به دنبال خودکار کردن درب ورودی جلویی خود باشید، این نیاز به نصب اپراتوری مانند Ditec Dab 105 دارد. اگر در خانه خود درب های کشویی دارید، طیف وسیعی از گزینه ها برای خودکارسازی این درهای ورودی وجود دارد.

سیستم های درب ورودی اتوماتیک یک گزینه ی عالی برای خانه های سالمندان یا معلولان هستند زیرا اجازه ورود و جابجایی آسان را به آن ها می دهند.

در مشاغل تجاری از سیستم های درب ورودی اتوماتیک با تنظیمات مختلفی استفاده می شود. ما می‌توانیم درانتخاب گزینه‌های مختلف برای ورودیهایی با سیستم‌های درب کشویی، درب‌های چرخشی ، درب های تاشو، درب پارکینگ و …  به شما کمک کنیم.

کیفیت متریال به کار برده شده در درب اتوماتیک :

مانند هر محصول دیگری، طیف وسیعی از سیستم های ورودی درب اتوماتیک در بازار وجود دارد. با توجه به جنس و نوع کارایی کیفیت های متفاوتی را می توانیم به شما پیشنهاد دهیم.

موتور الکترونیکی:

از مهمترین المان های یک درب اتوماتیک موتور آن است. میزان مقاومت در برابر عواملی مانند گرد و غبار و رطوبت , میزان کارکرد ونوع برق ورودی از عوامل تعیین کننده درقیمت درب می باشد.

پیشنهاد ما خرید درب با بهترین نوع موتور می باشد. چرا که ارتباط نزدیکی با کیفیت کلی کار و طول عمر درب دارد. مشاورین ما آماده ی ارائه ی راهنمایی در زمینه ی انتخاب بهترین مدل موتور الکتریکی به شما هموطنان عزیز می باشند.

میزان زمان نصب :

زمان نصب درب های اتوماتیک ممکن است بین 3 تا 5 ساعت به طول بینجامد.شرکت پارسونیک با به کارگیری افراد متخصص در این زمینه مدت زمان نصب را کاهش داده است.

عایق بندی و ضخامت :

قطر شیشه و یا فلزی که به کار گرفته شده در میزان هدر رفت انرژی تاثیر گذار است. بنابراین هرچه قطر درب بیشتر باشد قیمت بالاتری هم دارد.

معمولا از شیشه ی سکوریت در ساخت درب اتوماتیک استفاده می شود. شیشه های سکوریت از نوع فلوت به دلیل شفافیت و سفیدی کمتر ارزان تر و شیشه های سوپر کیلیر , سند بلاست شده فلوت و سند بلاست شده سوپر کلیر , انواع با کیفیت تر و گران تر شیشه هستند.

مشاوره با کارشناسان فروش ما برای تعیین جنس و نوع شیشه درب اتوماتیک و تعیین قیمت درب اتوماتیک مناسب با بودجه و نظر شما  بهترین گزینه برای خرید آسان و سریع به شمار رود.

هزینه ی حمل ونقل درب اتوماتیک:

هزینه ی حمل و نقل به دو صورت محاسبه می شود :

  • درون استانی
  • برون استانی

شماره تماس خود را در بخش تماس با ما ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان ما جهت ارائه ی مشاوره ی بیشتر جهت اطلاع از قیمت درب های اتوماتیک و هزینه ی ارسال آن باشید.

فریم :

به طورکلی درب های اتوماتیک به سه دسته تقسیم می شوند:

  • تمام شیشه ای
  • بدون شیشه
  • شیشه و فریم

در صورتی که درب جزوء دسته ی سوم باشد قیمت بالاتری نیز دارد. جنس و نوع فریم می تواند گوناگون و به همان نسبت قیمت درب نیز متفاوت باشد.

تجهیزات جانبی :

تعداد و کیفیت ابزار جانبی مثل قفل , باطری , ریموت درب وبر روی هزینه تاثیرگذار است.

حک لوگو :

اگر تمایل داشته باشید که لوگوی شرکت و یا نام محل کارتان بر روی شیشه حک شود , هزینه ی بیشتری را باید پرداخت کنید. شاید در نگاه اول این کار را بیهوده بدانید اما به دلیل موقعیت قرارگیری درب و دسترسی تمامی مراجعه کنندگان به آن , حک لوگوی شما می تواند تاثیر مثبتی در به خاطر سپردن شما در ذهن افراد داشته باشد.

کلام آخر

همین امروز برای مشاوره ی خرید با ما تماس بگیرید. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا سیستم درب ورودی اتوماتیک با کیفیتی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد. کارشناسان ما آماده ی ارائه ی مشاوره به شما برای یک خرید مناسب می باشند. با ثبت شماره ی تماس خود در بخش تماس با ما , در سریع تزین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.

همچنین با دنبال کردن صفحه ی ما در اینستاگرام از اطلاعات متنوعی در مورد درب های اتوماتیک برخوردار شوید