IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری

در هنگام نصب کرکره برقی به چه نکاتی باید دقت کرد؟

درب اتوماتیک پارسونیک > وبلاگ > درب های اتوماتیک پارسونیک > در هنگام نصب کرکره برقی به چه نکاتی باید دقت کرد؟
نکات مهم نصب کرکره برقی

کرکره های برقی مزایای بی شماری دارند. با این حال، حائز اهمیت است که نکات مهم نصب کرکره برقی را قبل و هنگام نصب آن در نظر بگیرید. امروزه طیف گسترده ای از کرکره های برقی به بازار عرضه شده که از مواد مختلفی ساخته می شوند، تمیز کردن آن ها آسان است و هزینه نگهداری کمتری خواهند داشت. با این حال، همیشه توصیه می شود برای تعمیرات و یا نصب کرکره برقی از گروه های حرفه ای فعال در این حوزه مانند گروه پارسونیک کمک بگیرید. در این مقاله نیز به بررسی نکاتی می پردازیم که به شما در خرید و نصب کرکره برقی کمک خواهند کرد.

دلایل شما برای نصب کرکره برقی چیست؟

آیا برای حفظ حریم خصوصی، حفاظت یا عایق کاری به دنبال نصب کرکره برقی هستید؟ درواقع شما با دانستن دلیل اصلی خود برای نصب کرکره برقی می توانید نگاه بهتری داشته باشید و درب کرکره ای را خریداری کنید که می تواند در درجه اول عملکرد خوبی داشته باشد، از موارد مختلفی مانند دزدی جلوگیری کند و امنیت خانه شما را افزایش دهد.

نکات مهم نصب درب کرکره برقی

دوام

کرکره های برقی از متریال های مختلفی مانند آلومینیوم، فلز و حتی چوب ساخته شده اند و در این میان، کرکره های فلزی بدون شک یکی از محکم ترین کرکره های در دسترس است. درنتیجه، اگر خواهان امنیت بیشتر برای ساختمان خود هستید، توصیه می شود کرکره برقی فلزی را نصب کنید؛ چراکه فلز بادوام است و در درازمدت ماندگارتر خواهد بود.

کنترل درب

عامل دیگری که باید قبل از خرید کرکره به آن فکر کنید، این است که کرکره های برقی برخلاف کرکره های دستی با یک سوئیچ کار می کنند و موردتوجه بیشتری قرار گرفته اند. بر همین اساس، این نوع از کرکره های برقی یک راه آسان برای اطمینان از بسته بودن درب محل کار و یا زندگی شما هستند. در واقع، شما با نصب کرکره برقی می توانید کنترل کاملی بر عملکرد درب داشته باشید. حتی امکان نصب دو درب باز کن کرکره ای الکترونیکی و دستی نیز وجود دارد که می توانید با کمک آن ها ریموت را کنترل کرده و فرآیند باز و بسته شدن درب را آسان تر کنید.

محدوده اندازه و شکل

نصب کرکره های برقی به دلیل اندازه ها و اشکال مختلف در همه جا امکان پذیر است و با در نظر گرفتن محیط در دسترس این نوع کرکره ها بهترین گزینه برای شما خواهند بود. درنتیجه شما می توانید با در نظر گرفتن نکات مهم نصب کرکره برقی، آن ها را در هراندازه و شکلی تهیه کنید. علاوه بر این، محبوبیت کرکره های برقی به علت راحتی استفاده در حال افزایش است.

نصب کرکره برقی

کاهش اتلاف انرژی

کرکره های برقی به کاهش میزان اتلاف انرژی موجود کمک می کنند. همچنین شما می توانید کرکره های برقی عایق را انتخاب کنید که برای فصول بهار و تابستان مناسب هستند و می توانند خانه را تا زمانی که بیرون آفتابی است، خنک نگه دارند. از طرفی، تهیه این درب ها برای گاراژ شما ایده بسیار خوبی است؛ زیرا همان طور که اشاره شد به افزایش امنیت ساختمان نیز کمک می کند.

بودجه

بسته به عوامل مختلفی قیمت کرکره های برقی می تواند بسیار متفاوت باشد. به طور مثال، اندازه، سبک، متریال، ویژگی های عملیاتی و کیفیت همگی نقشی حیاتی در تعیین هزینه های کرکره های برقی دارند. شایان ذکر است که هنگام خرید تصور نکنید که هر چه هزینه بیشتری بپردازید، کرکره برقی بهتری دریافت خواهید کرد؛ بلکه با مشورت گرفتن از متخصصان و در نظر گرفتن نیازهای خود بهترین کرکره برقی را خریداری کنید.

جمع بندی

شرکت پارسونیک با سابقه خود نشان داده که به دنبال جلب رضایت مشتری است. ازاین رو، در سال های فعالیتش با ارائه خدمات پس از فروش و نصب انواع درب کرکره برقی تلاش می کند تا به بهترین نحو به مشتریان خود خدمت رسانی کند؛ بنابراین اگر برای نصب با مشکل مواجه شده اید و یا در مورد کالای مدنظر خود سؤال دارید با مشاورین متخصص گروه پارسونیک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.