IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری

درب اتوماتیک تقلبی را چگونه تشخیص دهیم؟

درب اتوماتیک پارسونیک > وبلاگ > درب های اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک تقلبی را چگونه تشخیص دهیم؟
نحوه تشخیص درب اتوماتیک تقلبی

امروزه استفاده از درب های اتوماتیک برای مکان های مختلف مانند پارکینگ ها ساختمان ها و … رونق بسیار زیادی پیدا کرده است. همین امر باعث شده تا تنوع گسترده ای در میان این درب ها به وجود آید. وجود تنوع و گستردگی در بین این محصولات، باعث شده تولید جک و درب های تقلبی و فیک را نیز تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است. بدیهی است که محصولات تقلبی به هیچ عنوان نمی توانند با محصولات اصلی رقابت کنند و کیفیتی مشابه با آن ها داشته باشند. به همین خاطر باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید محصولات اصلی تهیه کرده و به کار بگیرید. در ادامه به نحوه تشخیص درب اتوماتیک تقلبی می پردازیم تا به شما کمک کنیم برای خرید این گونه درب ها هزینه نکنید.

اهمیت استفاده از درب اتوماتیک اصلی

درب برقی یا اتوماتیک در حقیقت یک وسیله پرکاربرد محسوب می شود که روزانه به صورت مکرر باز و بسته شده و مورداستفاده قرار می گیرد. این وسیله می تواند خدمات فوق العاده مفیدی را به کاربر ارائه دهید. تکنولوژی درب های اتوماتیک سال هاست که وجود دارد، اما امروزه این درب ها رونق بسیار زیادی پیدا کرده و برندهای گوناگونی در راستای تولید آن ها اقدام کرده اند. این میزان از تنوع، مزایا و معایب مختلفی برای کاربران به دنبال دارد. در برخی از مواقع ممکن است فرد در چنین شرایطی نتواند به خوبی محصول اصلی و باکیفیت را از نمونه های تقلبی و فیک تشخیص دهد. استفاده از درب برقی اصلی اهمیت زیادی داشته و نباید نسبت به آن کم توجه باشید.
جک برقی یک وسیله گران قیمت محسوب می شود، چنانچه شما نتوانید یک جک اصلی و باکیفیت انتخاب کرده و خریداری کنید، ممکن است ضرر زیادی متحمل شوید. بدیهی است که جک فیک و تقلبی نمی تواند کارایی طولانی مدت و خوبی برای شما به دنبال داشته باشد و شما مجبور به هزینه های گزاف برای تعمیرات آن خواهید بود. پس از این موضوع می توانیم نتیجه بگیریم که خرید جک تقلبی برای شما زیان به همراه داشته و به هیچ وجه نمی تواند انتخاب خوبی باشد. در این راستا برای اینکه بتوانید محصول باکیفیتی خریداری کنید، لازم است تا با نحوه تشخیص درب اتوماتیک تقلبی به صورت کامل آشنا باشید. از این طریق می توانید از خرید این محصولات فیک و غیر اصل، خودداری کرده و به سراغ نمونه های اورجینال بروید. از طرف دیگر یکی از اهداف استفاده از درب های برقی، برقراری امنیت بیشتر است، پس شما باید به سراغ درب های اصل و باکیفیت بروید تا بتوانید ایمنی تضمین شده به ارمغان آورید.

نحوه تشخیص درب برقی اصلی

همان طور که در قسمت های قبلی نیز اشاره کردیم، خرید درب اتوماتیک اصلی، اهمیت بسیار زیادی داشته و به هیچ عنوان نباید از کنار آن به سادگی عبور کرد. از همین رو در این قسمت قصد داریم تا به بررسی مهم ترین نکات برای انتخاب درب برقی اصلی و همچنین نحوه تشخیص درب اتوماتیک تقلبی بپردازیم تا از به هدر رفتن پول شما تا حد زیادی جلوگیری شود.

توجه به وجود سنسورها

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که در تشخیص درب اتوماتیک تقلبی به شما کمک می کند، توجه به سنسورهاست. از سال 1993، تمام محصولات اصلی و باکیفیت تولیدشده در این زمینه، ملزم به وجود این عناصر هستند. پس شما می توانید با توجه به این سنسورها، به راحتی از وضعیت فیک یا اصلی بودن محصول موردنظر خود اطمینان حاصل کنید. درب هایی که مجهز به سنسور ایمنی هستند، چنانچه مانعی در مسیر آن ها وجود داشته باشد سریعا متوقف شده و از بستن درب جلوگیری می کنند تا هیچ خسارتی به اموال شما وارد نشود. این سنسورها می توانند انواع موانع را به خوبی تشخیص دهند، بنابراین توصیه میکنیم به هیچ عنوان نسبت به آن ها بی توجه نباشید.

بررسی سنسورهای اصل از تقلبی

توجه به برند سازنده محصولات

در راستای نحوه تشخیص درب اتوماتیک تقلبی از محصولات اصلی، لازم است تا به برند تولیدکننده این محصولات نیز توجه ویژه ای داشته باشید. میدانیم که شرکت های متعددی در زمینه تولید انواع درب های برقی فعالیت می کنند، پس شما برای خرید یک محصول اصل و باکیفیت، لازم است تا بهترین و معروف ترین برندهای فعال در این زمینه را به صورت کلی شناسایی کنید. توجه به کشور سازنده نیز در این زمینه اهمیت زیادی داشته و کمک فراوانی به شما می کند تا بتوانید یک گزینه مناسب را انتخاب کنید.

مشورت گرفتن از متخصصین

افراد زیادی در زمینه نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک فعالیت می کنند. شما می توانید برای انتخاب درب مناسب و باکیفیت، از این افراد مشاوره گرفته و از تخصصشان در این زمینه به بهترین نحو ممکن کمک بگیرید. این افراد از طریق علامت ها و نشانه های موجود بر روی درب، می توانند به راحتی به تشخیص اصل و یا تقلبی بودن شهر بپردازند. یکی از شرکت هایی که میتوانید از آن برای خرید درب برقی اصلی کمک بگیرید شرکت مهندسی پارسونیک میباشد.

خرید از فروشگاه معتبر

امروزه محصولات فیک و تقلبی به وفور در بازار یافت می شوند و دسترسی به آن ها به سادگی امکان پذیر است. ازاین رو شما باید از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید. بدیهی است که خرید از یک فروشگاه معتبر، می تواند اطمینان خاطر بیشتری برای شما به دنبال داشته باشد و به دنبال آن، احتمال دسترسی به محصول اصل و باکیفیت را نیز بیشتر می کند.

جمع بندی

امروزه از انواع درب های برقی در مکان های مختلف استفاده می شود. این درب ها ضمن استفاده ساده، امنیت بسیار زیادی نیز برای کاربران خود به ارمغان می آورند. همین امر باعث شده تا تهیه درب اصلی، اهمیت زیادی داشته باشد. تنوع بالا در میان این درب ها باعث شده تا محصولات تقلبی نیز گسترش زیادی پیدا کنند. به همین دلیل شما باید به نحوه تشخیص درب اتوماتیک تقلبی، کاملا آگاهی داشته باشید تا بتوانید بهترین محصول را انتخاب کنید. در قسمت های قبلی به چند روش کلی و اساسی برای تشخیص درب برقی تقلبی به شما معرفی کردیم تا بتوانید با اطمینان خاطر کامل خرید خود را در این زمینه انجام دهید.