IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > وبلاگ > درب اتوماتیک > مشکلات درب اتوماتیک پارکینگ

مشکلات درب اتوماتیک پارکینگ در این مقاله بررسی شده و سعی شده راه حل های خوب در این زمینه ارائه شود.

سنسور های ضعیف، کنترل های ضعیف و بلا استفاده و سوئیچ های دیواری خراب از مشکلات رایج موجود در درب اتوماتیک پارکینگ هستند. مشکلات درب اتوماتیک پارکینگ معمولا به دلیل وجود قسمت های شکسته و یا نبود رسیدگی به موقع می باشد. بیشتر مشکلات درب اتوماتیک پارکینگ با تعویض قطعات خراب یا قدیمی بر طرف می شوند.

آن دسته از درب های اتوماتیک پارکینگ که سنسورهای خراب دارند معمولا نیازمند تنظیم مجدد و یا تعویض سنسور هستند. اگر چیزی بین سنسورها نباشد باید بتوانید چراغ سنسور را ببینید. اگر چراغی نمی بینید، پس سنسور ها باید تعویض شوند. دقت داشته باشید که سنسورهای درب اتوماتیک پارکینگ را برندهای خاصی می سازند.

کنترل این نوع از درب ها معمولا بعد از مدتی به دلیل باتری های ضعیف و یا سخت افزار شکسته، دچار مشکل و بلا استفاده می شوند. ریموت کنترل هایی که حتی بعد از تعویض باتری کار نمی کنند، نیاز به یک ریموت جدید دارند. برای حل این مشکل گزینه های دیگری هم وجود دارد برای مثال تعویض دستگاه گیرنده و یا اگر جایگزینی برای ریموت کنترل درب اتوماتیک شما پیدا نمی شود، باید از یک ریموت کنترل مادر استفاده کنید.

سوییچ های دیواری خراب از دیگر مشکلات رایج در درب اتوماتیک پارکینگی است که در این حالت باید سوییچ و یا سیم ها را تعویض کنیم. بررسی سوییچ دیواری درب اتوماتیک به این صورت است که ابتدا سوییچ را از دیوار جدا می کنیم و سپس به صورت دستی سیم های سوییچ را به هم وصل کنیم. زمانی که سیم ها را به هم وصل می کنیم اگر سیم ها هم سالم باشند، باید سوئیچ را عوض کنیم.

[yasr_overall_rating]

Leave a Reply