IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری

مزایای جک پارکینگ هیدرولیک SEA چیست؟

درب اتوماتیک پارسونیک > وبلاگ > درب های اتوماتیک پارسونیک > مزایای جک پارکینگ هیدرولیک SEA چیست؟

SEA از برندهای معروف ایتالیایی در تولید جک های پارکینگی است که با توجه به رباتیک بودن کل خط تولید و واحد طراحی قوی، در کنار توسعه زیاد، یکی از برندهای مطرح اتوماسیون در دنیا شناخته می شود. در این شرکت انواع جک های هیدرولیک و الکترومکانیک تولید شده که از نظر قدرت و وزن با یکدیگر متفاوت خواهند بود.
طراحان خلاق سه آ با طراحی جک های فوق سریع و بسیار خاص برای انواع درب های اتوماتیک اجازه نمی دهند دربی بدون جک بماند. از طرفی دیگر جک های هیدرولیک با قدرت بیشتر و ویژگی های منحصر به فرد نسبت به دیگر جک ها پرکاربردتر است. بنابراین بررسی مزایای جک پارکینگ هیدرولیک SEA در داشتن درب هایی با سرعت باز و بسته شدن زیاد کمک کننده خواهد بود.

جک هیدرولیک SEA چیست؟

انواع جک پارکینگ هیدرولیک SEA تجهیزاتی هستند که با نصب بر روی درب، سرعت باز و بسته شدن آن را تنظیم و کنترل می کنند. این جک ها با حذف دست و باز کردن درب به صورت اتوماتیک، از اتلاف انرژی جلوگیری کرده اند. جک پارکینگ SEA برای عملکرد مناسب از فشار مایعات به خصوص روغن استفاده می کند تا بتواند فشار باز و بسته شدن درب را تامین نماید.
روغن درون جک هیدرولیک غیر قابل تراکم است و فشار زیاد نمی تواند آن را فشرده تر کرده و حجم آن را کاهش دهد. جک هیدرولیک SEA مناسب برای استفاده در جاهای پرتردد است و به دلیل اینکه در آن روغن توانايی بالایی در باز و بسته کردن درب اتوماتیک پارکینگ دارد، برای درب های سنگین استفاده می شود. در واقع درب های مجهز به این جک ها در مکان های صنعتی، مسکونی و تجاری قابل استفاده می باشند. دوام و مقاومت برای این جک ها بسیار بالا است و از استهلاک پایینی برخوردار هستند. می توان نتیجه گرفت که استفاده از انواع جک پارکینگ هیدرولیک SEA کاملا به صرفه خواهد بود و آن ها می توانند در بلند مدت هزینه های شما را کاهش دهند.

جک هیدرولیک SEA

 

جک هیدرولیک سه آ (SEA) چه مزایایی دارد؟

مزایای جک پارکینگ هیدرولیک SEA، این برند را در زمینه طراحی و تولید جک های درب پارکینگی به اوج رسانده است و هزینه ها را نیز برای مشتریان کاهش می دهد. این مزایا عبارتند از:

  • جک پارکینگ هیدرولیک سه آ به دلیل ساختاری مقاوم و کاهش استهلاک هنگام باز و بسته شدن درب از دوام بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل کاربرد زیادی دارد و متقاضیان آن نیز افزایش یافته اند.
  • ویژگی منحصر به فردی که تنها در جک هیدرولیک به ویژه جک های SEA دیده می شود، قابلیت تحمل وزن است. بنابراین این جک ها می توانند درب هایی را که وزن زیادی داشته، به راحتی و بدون هیچ مشکلی باز و بسته کنند. به همین دلیل است که انبارداران و یا کسانی که مغازه و خانه دارند برای درب های سنگین خود از جک هیدرولیکی SEA استفاده می کنند.
  • به جز مکان های پر رفت و آمد و جاهایی که درب سنگین استفاده می شود، جک پارکینگ هیدرولیک SEA برای مناطقی سردسیر و یا گرمسیر نیز بسیار مناسب خواهد بود؛ زیرا در مقابل تغییرات دمایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. باید بدانید که روغن درون این جک، در مناطق سرد کمی به حالت جامد در آمده و در هوای گرم روان تر می شود. با این حال با سرعت قابل قبولی درب را باز و بسته می کند.
  • قدرت بالا دیگر از مزایای جک پارکینگ هیدرولیک سه آ است که به آن در باز و بسته شدن کمک می کند تا از اتلاف انرژی جلوگیری شود. سرعت مناسبی که این جک ها با قدرت خود برای درب ایجاد می کنند باعث می شود در صورت استفاده در مکان پرتردد مشکلی برای رفت و آمد ایجاد نشود.
  • این جک ها مرکز مدار فرمان دارند و مجهز به ریموت فابریک و فلاشر و چشمی شده اند.
  • تفاوتی که برند SEA در تولید جک هیدرولیکی با سایر برندها دارد، برخورداری از قابلیت تولید محصولات بسیار متنوع و متناسب با درخواست مشتری، با ماشین آلات صنعتی بروز و منحصر به فرد می باشد.

جمع بندی

جک پارکینگ هیدرولیک سه آ با تنوع بسیار بالا و کیفیتی متناسب با درخواست مشتری به محصولی تبدیل شده است که طرفداران زیادی را جذب می کند. مزایای جک پارکینگ هیدرولیک SEA باعث شده اند که این درب در مکان های پر رفت و آمد و در شرایط دمایی خاص قابلیت استفاده داشته باشد. این نوع جک ها با قدرت بسیار بالا به باز و بسته شدن درب ها به ویژه درب های سنگین کمک می کنند.