IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری

در ابتدا بهتر است تعریفی برای جک درب اتوماتیک پارکینگ بیان کنیم. امروزه باز و بسته کردن درب حیاط و پارکینگ بسیار میسر شده است. تنها ب فشردن یک دکمه می توانیم درب را باز یا بسته کنیم. جک پارکینگ وظیفه ی انجام این کار را دارد. بازوهای جک درب اتوماتیک پارکینگ بر روی یک لنگه یا دو لنگه درب نصب می شوند.

تصور کنید هنگامی که باران شدیدی در حال باریدن است یا فرزند کوچک شما در خودرویتان همراه شماست باید برای باز کردن یا بستن درب پارکینگ خودرو را ترک کرده ، درب را باز و پس خروج دوباره پیاده شوید و درب را ببندید!!!

جک درب پارکینگ وسیله ایست که شما را از انجام تمامی این کارهای اضافه دور کرده ضمن اینکه مزایای دیگری نیز همراه دارد.

مزایای نصب جک درب اتوماتیک

  • ایمنی بالا :

قابلیت بسته شدن اتوماتیک درب که پس از مدت زمان مشخص توسط مالک، درب پارکینگ را برای جلوگیری از سرقت می بندد.

  • چشم برقی :

درب پارکینگ به طور کلی بزرگترین جسم متحرک در یک خانه است. یک درب بازکن پارکینگ که به درستی تنظیم نشده باشد می تواند نیروهای قوی و کشنده ای اعمال کند. و ممکن است در مواقع اضطراری درب پارکینگ را برگرداند. دستورالعمل های سازنده راهنمایی هایی را برای کاربر در مورد تنظیم و نگهداری صحیح درب بازکن ارائه می دهد.

  • آلودگی صوتی کمتر:

جک های درب پارکینگ به آرامی شروع به کار می کند ، سپس سرعت آن افزایش می یابد و قبل از توقف دوباره سرعت خود را کاهش می دهد.

 آیا یک اتاق خواب بالای بالای دارید؟ جک هایی وجود دارند که به تیررچه متصل نیستند و در عوض روی دیوار قرار دارد. بنابراین سطح سر و صدا و ارتعاشی را که درب بازکن ایجاد می کند.

  • در دسترس بودن لوازم جانبی :

در سال های اخیر به دلیل استقبال بالای مردم از درب اتوماتیک  در دسترس بودن لوازم جانبی افزایش یافته است. از جمله وسایلی مانند صفحه ‌کلید بی‌سیم، ریموت‌ها ، و پیچ‌ های برقی برای قفل کردن خود درب.

  • تنظیم سرعت حرکت درب متناسب نیاز شما
  • امکان تغییر از حالت برقی به حالت دستی :

در زمان هایی که درب دچار مشکل و یا برق قطع می شود ، می توانید درب را به حالت دستی درآورید.

جک درب اتوماتیک پارکینگ
جک درب اتوماتیک پارکینگ

انواع جک 

شما می توانید انتخاب های گوناگونی هنگام سفارش درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به نوع جک مورد استفاده در آن داشته باشید.

جک های هیدرولیکی:

جک هیدرولیک یک آرایش مکانیکی است که از نیروی سیالات برای کار استفاده می کند. با جک هیدرولیک، می توان به راحتی بارهای سنگین را با استفاده از نیروی اعمالی کوچک حرکت داد.

کار جک هیدرولیک بر اساس اصل پاسکال است. یعنی فشار اعمال شده به سیال ذخیره شده در یک ظرف به طور مساوی در همه جهات توزیع می شود. اجزای مهم جک هیدرولیک سیلندرها، سیستم پمپاژ و سیال هیدرولیک هستند (روغن معمولاً استفاده می شود).

سیال جک هیدرولیک با در نظر گرفتن ویژگی‌های خاص سیال مانند ویسکوزیته، پایداری حرارتی، فیلترپذیری، پایداری هیدرولیتیکی و غیره انتخاب می‌شود. اگر یک سیال هیدرولیک سازگار انتخاب شود، حداکثر عملکرد، روانکاری و عملکرد روان را ارائه می دهد. طراحی جک هیدرولیک که شامل دو سیلندر (یکی کوچک و دیگری بزرگ) است که با استفاده از لوله‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند. هر دو سیلندر تا حدی با استفاده از مایعات هیدرولیک پر می شوند. در حالی که فشار کمی بر روی سیلندر کوچکتر اعمال می شود، فشار به طور مساوی از طریق سیال تراکم ناپذیر به سیلندر بزرگتر منتقل می شود. اکنون، استوانه بزرگتر اثر ضرب نیرو را تجربه خواهد کرد. نیروی وارد شده به تمام نقاط هر دو سیلندر یکسان خواهد بود. اما نیروی تولید شده توسط سیلندر بزرگتر بیشتر بوده و با مساحت سطح نسبت مستقیم دارد.

 به غیر از سیلندرها، جک هیدرولیک دارای یک سیستم پمپاژ برای فشار دادن سیال به داخل سیلندر از طریق یک شیر یک طرفه است. این شیر جریان برگشت سیال هیدرولیک از سیلندر را محدود می کند.

ویژگی ها

از این جک ها برای مکان های با ترافیک بالا استفاده می شود. از آنجایی که در این جک از روغن استفاده شده است احتیاج به مراقبت و تعمیر کمتر و در عین حال قیمت بالاتری نیز دارد. برای جفت شدن این درب ها از قفل های برقی استفاده می کنیم. چرا که امنیت بالایی دارند و در برابر فشار مقاوم هستند.

قفل برقی و مزایای آن

قفل برقی یک وسیله قفل کننده است که با استفاده از جریان الکتریکی کار می کند. این قفل ها گاهی به صورت مستقل و گاهی با یک مجموعه کنترل الکترونیکی که مستقیماً بر روی قفل نصب می شود، کار می کنند. قفل های الکتریکی ممکن است به یک سیستم کنترل دسترسی متصل شوند که مزایای آن عبارتند از:

  • کنترل کلید، که در آن می توان کلیدها را بدون کلید زدن مجدد سیلندر قفل اضافه و حذف کرد.
  • دسترسی خوبی دارند.
  • قفل های الکترونیکی را می توان از راه دور هم برای قفل و هم برای باز کردن قفل کنترل و کنترل کرد.

جک های الکترومکانیکی:

یکی دیگر از انواع جک درب اتوماتیک پارکینگ ،جک های الکترومکانیکی هستند. سیستم این درب ها همان سیستم گیربکس مکانیکی است. این جک می تواند حرکات چرخشی را به حرکات خطی تبدیل کند. این جک با استفاده از نیرو برق کار می کند.

از مزایای آن می توان به مجزا بودن بخش الکتریکی از مکانیکی اشاره کرد. این نوع جک نسبت به جک های هیدرولیکی به مراقبت بیشتری احتیاج دارند.

جک پنوماتیکی :

جک های پنوماتیکی یکی از انواع جک درب اتوماتیک پارکینگ هستند که توسط هوای فشرده تغذیه می شوند. این جک ها برای حرکت دادن درب های سنگین استفاده می شوند. نیروی پنوماتیک نیروی الکتریکی را با کمک هوای فشرده به نیروی مکانیکی تبدیل می کند. هوای فشرده نیرو را به منظور بلند کردن، هل دادن یا جابجایی اجزای سنگین منتقل می کند.استفاده از سیستم های پنوماتیکی آسان بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است زیرا هوای معمولی در درجه اول استفاده می شود.

سخن پایانی:

هنگامی که برای بهبود عملکرد و راحتی خانه خود آماده هستید، با کارشناسان ما در پارسونیک تماس بگیرید تا مناسب ترین جک درب اتوماتیک پارکینگ را پیدا کنید.

ما با افتخار ارائه ی خدمات ، راهنمایی ، فروش و  نصب جک درب اتوماتیک را برای شما عزیزان در سراسر کشور انجام می دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درب های برقی و اتوماتیک، همین امروز با ما تماس بگیرید یا فرم تماس آنلاین ما را تکمیل کنید.