نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک

درب-اتوماتیک

درب-اتوماتیک

انسان همواره با خرید کالا های مورد نیاز خود سعی بر برطرف کردن نیاز خود داشته است. خرید آگاهانه هر کالایی می تواند نقشی مهم و اساسی در رفع نیاز های انسان بگذارد، هم چون سایر محصولات در هنگام خرید توجه به برخی فاکتور ها مهم و اساسی است. این نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک نیز عاملی تاثیر گذار هستند.

نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک هم مانند تمامی کالا های دیگر وجود دارد که نیاز به داشتن دانش و آگاهی متناسب درباره چگونگی کاربرد و رفع و رجوع نیاز های حال و آینده مشتری است.

به عنوان مثال در گزینش یک درب اتوماتیک که برای رفع نیاز عابران پیاده راه اندازی شده چندین نکته اساسی وجود دارند. نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک شامل موارد زیر هستند:

1. چگونگی کاربری محل (به عنوان نمونه نوع نیاز به درب اتوماتیک در یک هتل با ادارات دولتی و بیمارستان ها و مراکز خرید متفاوت است )

2. مقدار عبور و مرور (ترافیک روزمره)

3. میزان بودجه مشخص جهت تهیه و نصب اتوماتیک مورد نیاز

درب های اتوماتیک که جهت تسهیل عبور و مرور عابر پیاده طرح ریزی شده و تولید می شوند از نظر نوع عملکرد به انواع زیر تقسیم می گردد:

1. درب های اتوماتیک کشوئی ( Sliding automatic door )

2. درب های اتوماتیک لولائی  ( Swing automatic door )

3. درب های اتوماتیک گردان  ( automatic revolving door )

4. درب های اتوماتیک باد بزنی ( Floding automatic door )

توجه به مشخصات و ویژگی های محل مورد نظر و انجام انتخاب مناسب با توجه به اطلاعات در دسترس می تواند از نکات مهم در انتخاب درب اتوماتیک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *