کرکره برقی اصفهان

گروه فنی و مهندسی پارسونیک با گرفتن نمایندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و تولید کنندگان معتبر انواع کرکره برقی اصفهان و کرکره اتوماتیک در اصفهان نسبت به تامین سیستم های امنیتی با قیمت بسیار متناسب و کیفیت بالا تلاش می کند. این شرکت با داشتن کادر حرفه ای و کار آزموده اقدام به نصب و تاسیس انواع کرکره برقی اصفهان همچنین درب اتوماتیک می نماید.

کرکره برقی اصفهان یا کرکره خودکاراصفهان

کرکره برقی اصفهان یا کرکره خودکار اصفهان از لحاظ اقتصادی به صرفه و مستحکم می باشد. این ویژگی ها آن ها را از پرطرفدار ترین انواع درب های صنعتی در دنیای امروزه ساخته است. هر نمونه از درب های کرکره برقی در اصفهان به طور منحصر به فردی طراحی و تولید گشته است به گونه ای که با نیازات مشتری هماهنگی لازم را داشته باشد.

کرکره برقی اصفهان

مزایای کرکره برقی اصفهان

باز و بسته شدن با سرعت بسیار زیاد این درب ها بسیار مفید است. این درب ها فضای کمی را اشغال می کنند و می تواند طوری نصب شود که با توجه به نیاز مشتری رول درب ها داخل یا خارج ساختمان باشد. درب های اتوماتیک کرکره ای در برابر هوای سرد، باد ، باران و طوفان و برف بسیار مقاومت نشان دهد.

کرکره برقی اصفهان

این درب ها ضد سرقت می باشند.دارای بیشترین آسایش و امنیت برای درب و پنجره های ساختمانی هستند. یک درب کرکره برقی اتوماتیک به مثل یک بارو پولادین غیر قابل نفوذ است.

کرکره برقی اصفهان از ترکیب زیبایی ساخته شده است تا در برابر طوفان و شرایط بد آب و هوایی و شرایط بدی چون آتش سوزی مقاومت داشته باشد.و نیز ایجاد امنیت در برابر دزدی یکی از کاربردهای فوق العاده آن است.
به طور کلی باید گفت تمام عملکرد های درب اتوماتیک کرکره برقی در اصفهان به منظور محافظت از فضای درونی مقابل شرایط بد محیط بیرون است. این درب اتوماتیک امنیت بیشتری در مورد تمامی شرایط منفی بیرون مهیا می سازد.

کاربرد درب اتوماتیک اصفهان

از نکات کاربردی این نوع کرکره برقی می توان به مواردی چون ورودی مغازه ها و فروشگاه ها و منزل ، باجه ها و دکه ها پارکینگ ها و گاراژ ها، کارخانه ها و کارگاه ها تعمیرگاه ها و مخفیگاه ها و پناهگاه ها نیز اشاره نمود. گروه مهندسی پارسونیک انواع درب اتوماتیک در اصفهان و کرکره برقی و سیستم های حفاظتی را مهیا می سازد.

تعمیر و نگهداری کرکره برقی اصفهان

هزینه تعمیر و حفاظت کرکره برقی اندک است. بدنه درب کرکره برقی در اصفهان از هم پوشانی تیغه های باریک مسطح ساخته شده است که این تیغه های باریک عموماً از جنس گالوانیزه فوم دار یا آلومینیوم هستند که در بسیاری از رنگ و طرح ها موجود هستند. اگر تصادفاً بدنه یک قسمت از کرکره برقی آسیب دید می توان هر کدام از تیغه های باریک سازنده بدنه درب کرکره برقی را به طور جداگانه جایگزینی کرد.

بهینه سازی فضا

یکی از بهترین مزایای این نوع درب اتوماتیک باز و بسته شدن درب به صورت عمودی است. این نوع باز و بسته شدن باعث می شود که در مواردی که فضای خارج درب از برف و یخ در زمستان پوشیده شده است و یا مواردی که حجم زیادی از وسایل در درون ساختمان پشت درب می باشد درب به خوبی باز و بسته شود. به طور کلی هم وجود موانع موانع بیرونی و هم موانع درونی نتواند عملکرد درب را مختل کند و نیز موجب می شود که درب فضای کمتری را برای اتمام عمل بازو بسته شدن اشغال کند.

برق اضطراری کرکره برقی در اصفهان

هنگام قطع برق هم می توان از قبل باطری برای آن نصب کرد و یا به صورت مکانیکی و دستی عمل کنید. درب های کرکره خودکار از انعطاف پذیری زیادی برخوردار هستند. کلید ها می توانند با استفاده از ریموت کنترل وایرلس عمل کنند.

برای خرید انواع تیغه کرکره برقی و یا خرید موتور کرکره برقی کلیک کنید.