امنیت درب اتوماتیک

درب-اتوماتیک

 

 

 

درب-اتوماتیک

اهمیت توجه به امنیت درب اتوماتیک:

کدام عوامل بر بالا بردن و بهبود امنیت محل مورد نظر بعد از نصب درب اتوماتیک تاثیر می گذارند؟
یکی از امتیازات حیاتی و اساسی که با اجرا و راه اندازی درب اتوماتیک در اختیار خواهید داشت ویژگی استفاده از امنیت درب اتوماتیک برای بالا بردن امنیت ساختمان مورد استفاده است.
بحث ایجاد امنیت درب اتوماتیک برای ساختمان بیش از جنبه رفاهی که پس از اجرا و راه اندازی ایجاد می کند، قابل دقت و توجه روز افزون است.
اما مسئله ایجاد باوری غلط  مبنی بر این که چرا این فکر در ذهن مردم ریشه دوانده که امنیت درب اتوماتیک از نوع غیر اتوماتیک آن کم تر و ضعیف تر است، مسئله قابل توجه و عمیقی است که حتما نیازمند بررسی بیشتری است که البته یکی از علت های شکل گرفتن این گونه باورها در پس زمینه تفکری جامعه را در کلیه سطوح می توان در نتیجه به کار گرفتن نیروی غیر تخصصی و آموزش ندیده در مرحله اجرا و پیاده سازی درب اتوماتیک است که می تواند باور عمومی را پیرامون کیفیت یا امنیت درب اتوماتیک یا هر کالای دیگر خدشه دار کند.
در حقیقت به کارگیری نیروی غیرتخصصی، نه فقط  کیفیت نصب و حتی امنیت درب اتوماتیک را پایین می آورد، حتی استاندارد های چگونگی نصب و ایمن سازی محیط را نیز تحت الشعاع قرار می دهد. پس با به کار گیری اجرا کننده ی ماهر و کار آزموده و نصاب ماهر درب اتو ماتیک نه تنها به شکل و زیبایی ظاهری درب اتوماتیک نصب شده صدمه ای وارد نخواهد شد، بلکه افزایش امنیت درب اتوماتیک و کاربرد درب های اتوماتیک را در پی دارد و سبب جلوگیری از مشکلات متوالی در نوع کارکرد درب اتوماتیک خواهد بود.
هم چنین جهت بالا بردن ایمنی امکان نصب دزدگیر و دوربین پیرامون درب اتوماتیک، ایمنی آن را به میزان بسیار زیادی بالا می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *