IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری

خدمات پارسونیک

راهنمای کامل انتخاب و خرید انواع درب اتوماتیک در انواع و کاربری های مختلف

خدمات پارسونیک

مشغله های کاری افراد در دنیای امروزی و کمبود وقت باعث شده تا همراه با پیشرفت چشمگیر ابزارآلات صنعتی، صنعت ساخت درب ها دچار تغییر و تحول شوند به گونه ای که ما امروزه شاهد درب های اتوماتیک در بیشتر ساختمان ها به جای درب های سنتی هستیم. درب های برقی به منظور سهولت رفت و آمد و کنترل عبور و مرور افراد جایگزین درب های سنتی شده اند و حتی زیبایی ساختمان ها را دوچندان کرده اند. گروه پارسونیک به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های واردات قطعات درب های اتوماتیک با 14 سال سابقه کاری شناخته می شود و خود را موظف می داند که در تمام مراحل خرید، مشتریان را همراهی کند تا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد.

خدمات پارسونیک

 

معرفی انواع خدمات پارسونیک

مزایای درب های اتوماتیک مانند سهولت در تردد، جلوگیری از ورود آلودگی و بیماری، برقراری امنیت بیشتر، کنترل عبور و مرور و موارد بسیار دیگر باعث شده تا طرفداران زیادی پیدا کند. این درب ها با توجه به نوع کاربری خود در انواع مختلفی تولید می شوند. در هنگام خرید درب اتوماتیک باید چندین پارامتر مانند نوع فضای ورودی، عرض ورودی، هدف استفاده از آن ها و چندین مورد دیگر موردبررسی قرار گیرند.
برای تشخیص این موارد لازم است که یک کارشناس متخصص به محل موردنظر برود و با بررسی پارامترها نظر نهایی خود را در مورد انتخاب نوع درب اتوماتیک بیان کند. زمانی که شما قصد خرید هر نوع درب برقی از هولدینگ پارسونیک را داشته باشید، ابتدا یکی از پرسنل مجرب برای بررسی شرایط محیطی و اندازه گیری های لازم به محل موردنظر فرستاده می شود تا درصد خطا در هنگام نصب درب به پایین ترین حد ممکن برسد؛ زیرا ما خود را متعهد می دانیم تا کار خود را از هر نظر به بهترین شکل ممکن تحویل دهیم. در ادامه قصد داریم تا شما را به طور کلی با خدمات متنوع پارسونیک آشنا کنیم:

فروش درب اتوماتیک

گروه ما در پارسونیک در زمینه فروش انواع درب های اتوماتیک و قطعات و تجهیزات آن از بهترین برندهای ایرانی و اروپایی فعالیت می کند. فروش تجهیزات درب اتوماتیک به دو شکل خرده و عمده در پارسونیک صورت می گیرد.

نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک باید توسط یک فرد متخصص و کارآزموده انجام شود که اطلاعات فنی دقیق درمورد کالای موردنظر را داشته باشد، زیرا درب های اتوماتیک تنوع بالایی دارند و هرکدام بر اساس تکنولوژی خاصی کار می کنند. در پروژه های کوچک، تیم پارسونیک عملیات نصب را در یک روز کاری تمام می کند، اما در پروژه های وسیع تر به وقت بیشتری نیاز است.

تعمیرات درب اتوماتیک

پارسونیک افرادی کاملاً مجرب و متعهد را انتخاب کرده است که با دانش خود توانایی بررسی و عیب یابی انواع مختلف درب های اتوماتیک را دارند و برای تعمیرات آن ها بهترین راهکار را ارائه می دهند. کارشناس پس از بررسی قطعات درب و پیدا کردن نقص، تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه موردنظر وجود دارد یا خیر؟

واردات درب اتوماتیک

پارسونیک کالاها و قطعات درب های اتوماتیک را بدون واسطه از محل تولید خریداری می کند و تمام مراحل واردات آن ها به کشور را زیر نظر دارد تا بدون کوچک ترین مشکل و با مناسب ترین قیمت بازار به دست مشتریان برسد. پیمانکاران و انبوه سازان می توانند تمام کالاهای مدنظر خود را از طریق این گروه سفارش دهند تا ازلحاظ اقتصادی برای آن ها مقرون به صرفه باشد.

سیستم های حفاظتی

سیستم های حفاظتی بخشی از خانواده درب های اتوماتیک هستند که کالاهایی مانند راه بند، سیستم شمارش افراد، کنترل عبور و مرور و سیستم های مدیریت خانه هوشمند را شامل می شوند. نصب و راه اندازی این سیستم ها به دانش و تخصص خاصی نیاز دارد که مهندسان پارسونیک وظیفه تولید و آماده سازی آن ها را دارند.

گارانتی پارسونیک

پارسونیک برای تمام تجهیزات خود در حوزه فروش درب های اتوماتیک، گارانتی معتبر در نظر گرفته است. گارانتی پارسونیک بر اساس گارانتی اصلی کالای موردنظر است و شامل تمامی خدمات نصب و تعمیر و تعویض قطعات می شود، زیرا این هولدینگ تمام قطعات و تجهیزات خود را از تولیدکننده اصلی خریداری می کند. درصورتی که محصولات خریداری شده از ما با مشکلی مواجه شوند، تیم فنی با حضور در محل موردنظر به عیب یابی و رفع مشکل می پردازند. شما می توانید برای بررسی اصالت کالای موردنظر و گارانتی آن به  آدرس https://parsonicdoor.com مراجعه کنید.

جمع بندی

پارسونیک از واردکنندگان فعال و بدون واسطه در حوزه قطعات درب اتوماتیک است که علاوه بر فروش تجهیزات این نوع درب ها به صورت خرده و عمده در زمینه نصب و تعمیرات انواع مختلف درب های اتوماتیک فعالیت می کند. پارسونیک از افرادی متخصص و با دانش کافی تشکیل شده است و تضمین می کند که تمام تجهیزات خود را از تولید کننده اصلی در کشورهای اروپایی خریداری می کند. ضمانت کالاهای پارسونیک بر اساس ضمانت اصلی محصول است و شامل تمام مراحل نصب، تعمیر و تعویض قطعات می شود.