درب های اتوماتیک در مراکز خرید

درب اتوماتیک مرکز خرید

درب اتوماتیک کاربرد های زیادی دارد و به راحتی و بدون درد سر توسط افراد قابل استفاده است به همین علت باعث شده تا مورد توجه مردم قرار بگیرد فروش انها را بالا ببرد .

این درب ها با توجه به کیفیتی و نوع ساختی که دارند از نظر قیمتی نیز بسیار مناسب هستند و برای مصرف کننده ی خود مقرون به صرفه است .

 درب های اتوماتیک در چندین گروه قرار می گیرند که می توان از آنها در جاهای مختلف بهره مند شد.

یکی از مناسب ترین مکان ها برای استفاده کردن از درهای اتوماتیکی فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ هستند که رفت و امد و تردد مشتری  زیاد است.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در فروشگاه ها بسیار مناسب و بجا است زیرا از نظر ظاهری بسیار شیک و زیبا بوده ودر ذهن مشتریان اثر مثبت میگذارد. معمولا در فروشگاه ها از اولین قسمت هایی که به چشم مشتریان می خورد همان درب فروشگاه است که مشتریان در بدو ورود خود به مکان مورد نظرشان با آن برخورد می کنند  . انها می توانند با دیدن یک درب شیک انگیزه لازم را پیدا کنند که به فروشگاه بروند و از آن جا خرید کنند .

 

یکی از مزیت های درب اتوماتیک این است که مشتری ها خیلی آسان و بدون استفاده کردن از دست هایشان و هل دادن درب به محیط داخلی فروشگاه وارد می شوند و این تصویر از نوع ورود شان در ابتدای امر در ذهن انها باقی می ماند بنابراین انتخابی صحیح برای درب ورودی فروشگاه ها و مراکز خرید بسیار با اهمیت بوده و بر روی کسب و کارشما تاثیر گزار است.

 

به این نکته دقت کنید درب اتوماتیک برای مکان هایی مثل یک مرکز خرید و یا فروشگاه های بزرگ که در تمام ساعات روز تقریبا بسیار پر رفت و امد هستند و مراجعه کننده زیادی دارند یک مزیت به حساب می اید به آن دلیل که محل فروشگاه به یک دسترسی خوب و راحت و ایمن مبدل می شود .

با توجه به محل و ظاهر فروشگاه می توان از انواع درب های اتوماتیک استفاده کرد مثل : درب اتوماتیک تلسکوپی ، درب اتوماتیک لولایی شیشه ای  ، درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد ، درب اتوماتیک نیم دایره  شیشه ای و … .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *