انواع کرکره برقی پنجره

کرکره-برقی-پنجره

کرکره برقی پنجره شیشه ای (پلی کربنات):

زمانی که نیاز به عبور نور از تیغه‌های کرکره و همچنین نیاز به تیغه با دوام و با امنیت بالا باشیم، از این نوع تیغه استفاده می نماییم. تیغه‌های پلی کربنات از درجه امنیت بالایی برخوردارهستند به طوری که برای برش این نوع تیغه‌ها حدود ۵ برابر تیغه آلومینیوم، زمان بیشتری لازم هست و همین موضوع باعث منصرف شدن سارقان از مکان هایی که از تیغه پلی کربنات هستند، می ‌شود.

کرکره-برقی-پنجره-شیشه-ای

 

کرکره برقی پنجره ( ریموت دار ):
کرکره پنجره یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین کرکره های برقی جهت مصارف مسکونی و اماکن عمومی می باشد. مجموعه منظم و مستحکمی از تیغه کرکره اتوماتیک – ریموت دار، می تواند دژی محکم و غیرقابل نفوذ برای محیط شما به ارمغان بیاورد.
این کرکره در سه نوع رول فوم فولاد، منیزیم و آلومینیوم تولید و عرضه شده است. اصلی ترین رکن های یک کرکره اتوماتیک برقی – ریموت دار، موتور و کنترل باکس آن می باشد.
بهترین موتور مناسب برای کرکره پنجره، همان موتور توبولار می باشد.موتور کرکره برقی اتوماتیک کاملا قوی و بیصدا طراحی شده است. شما حتی می توانید درخواست کنید تا این سیستم را به صورت کرکره هوشمند نیز ایجاد و نصب نمائیم.
بعضی از موتورهای کرکره برقی – ریموت دار دارای خلاص کن اضطراری نیز می باشد که در مواقع قطعی برق شهر به شما کمک می کند تا به راحتی کرکره پنجره را باز و بسته نمائید.
همچنین با فشردن هر یک از کلیدهای ریموت ریسیور کرکره برقی اتوماتیک فرمانی به آن ارسال می شود که در نتیجه باعث باز یا بسته شدن کرکره برقی اتوماتیک می شود. ریموت ریسیور به عنوان دریافت کننده سیگنال های ریموت برای بازگشایی درب های کرکره برقی اتوماتیک طراحی شده است.

کرکره-برقی-پنجره

خصوصیات ویژه کرکره برقی پنجره ( ریموت دار ) :
1.جلوگیری از اتلاف انرژی
2.اشغال فضای کم برای نصب ، نصب آسان و سریع
3.نمایی زیبا در زمان بسته بودن
4.قابل ارائه در رنگ ها و طرح های مختلف
5.گزینه ای با ایمنی و استحکام بالا
6.محافظ در برابر عوامل جوی، طوفان های سهمگین، بارندگی و تابش خورشید
7.قابلیت کنترل از راه دور کرکره برقی به صورت هوشمند
8.قابلیت عملکرد دستی و اتوماتیک و استفاده از انرژی برق به صورت ذخیره (UPS)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *