IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک زیر سطحی

درب اتوماتیک زیر سطحی

یکی از سری درب های اتوماتیک برای ورودی ساختمان ها درب اتوماتیک زیر سطحی است. می توان این درب ها را بهترین و به روزترین نوع از درب های کنترلی پارکینگی دانست. این درب ها در مکان هایی که زیبایی ظاهری برای پیمانکار مهم است، استفاده می شوند. با نصب در زیر سطح درب باز و بسته کردن درب را کنترل می کند و هیچ مشکلی را بر روی آن به وجود نمی آورد. هم چنین با چرخش 180 درجه ای که دارد، برای مکان هایی که امکان نصب درب بازوئی روی آن ها وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به انواع درب اتوماتیک پارکینگ زیرسطحی نیاز دارید، می توانید با پارسونیک برای خرید بهترین محصولات تماس بگیرید.

 

درب اتوماتیک زیر سطحی

درب اتوماتیک زیر سطحی چیست؟

هنگامی که امکان نصب جک درب بازوئی فراهم نشده و یا اینکه درب نیاز به بازشو 180 درجه ای دارد، درب اتوماتیک زیر سطحی وارد عمل می شود. جک های این درب ها کاملا در زمین فرو می روند و مشکلی را ایجاد نمی کنند. مکانیزم جک ها به گونه ای است که بعد از نصب شما متوجه وجود آن ها نمی شوید. زیرا کاملا در زمین قرار می گیرند.
این درب اتوماتیک پارکینگ دارای چرخش 180 درجه هستند و برعکس درب های بازوئی برای نصب، به دیوار، به عنوان نگه دارنده احتیاج پیدا نمی کنند. درب اتوماتیک پارکینگ زیرسطحی خاصیت ضد آبی نیز دارد و برای مکان هایی بدون سقف مانند در ورودی باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین هنگامی که بخواهید درب های بازوئی با معماری و طرح خاص را اتوماتیک کنید، باید از درب برقی زیر سطحی کمک بگیرید.
در درب های زیر سطحی معمولا از موتورهای مستقیم یا DC استفاده می شود. بنابراین کاملا بی صدا عمل می کند. این موتورها قابلیت جا به جایی درها تا وزن 400 کيلوگرم و عرض 5.3 متر برای هر لنگه را دارند. با این قدرت سرعت آن ها هنگام باز کردن و بستن آن یکنواخت و آرام است و امنیت آن ها بالاست. زیرا که به قفل برقی مجهز شده اند تا هنگام ضربه به در به کار افتاده و کاملا محافظتی باشند . این نوع درب را می توان به باطری بک آپ هم مجهز کرد تا در مواقع قطعی برق درب ریموت بدون هیچ مشکلی به باز و بسته شدن ادامه دهد.

مزایای درب اتوماتیک زیر سطحی

 • برخورداری از استحکام بالا در برابر هر گونه مانع
 • طراحی بسیار هوشمندانه
 • با زاویه باز شوندگی 180 درجه
 • استفاده از قفل هیدرولیک حین حرکت
 • با قابلیت برگشت پذیری حین استفاده
 • برای هر لنگه دارای 6 متر عرض
 • با وزن 400 کیلوگرم
 • مجهز به قفل برقی
 • قابل استفاده در طرح و معماری خاص و در جهت زیبایی
 • فرو رفتن کامل جک آن در زمین
 • ضد آب و مقاوم بودن در برابر شرایط آب و هوایی
 • ضد آب و مقاوم بودن در برابر شرایط آب و هوایی
 • قابلیت نصب در فضاهای باز و بدون سقف
 • مقاومت بسیار بالا در برابر زنگ زدگی
 • امکان تغییر سرعت به سه صورت تند شونده ، کند شونده و ثابت

درب اتوماتیک زیر سطحی چگونه کار می کند؟

جک یا بازوی درب اتوماتیک زیر سطحی به صورت دو عدد بازو و یا ریلی کار می کند. نحوه کارکرد این درب ها به صورت الکترو موتوری و یا هیدرولیکی است. به همین دلیل است که در درب های آهنی سنگین استفاده می شوند. در سیستم این درب ها از بلبرینگ و یاتاقان به جای لولای در استفاده می کنند. در آن ها جک به صورت کامل داخل زمین قرار می گیرد و زیبای ساختمان را افزایش می دهد. به علاوه امکان حرکت 180 درجه را نیز دارد که باعث می شود بتوان اتومبیل را به راحتی وارد و خارج کرد.

انواع درب اتوماتیک زیر سطحی

هنگامی که می خواهید دربی با بازشوندگی 180 درجه و بدون نیاز به نگهدارنده انتخاب کنید، سراغ درب برقی زیر سطحی بروید. در انواع درب پارکینگ اتوماتیک زیر سطحی سیستم موتور به میزان فشار وارده بر لنگه ها حساس است. تنظیم کاربردی و عمليات ها به صورت دیجیتالی قابل تنظیم هستند. هم چنین برای اینکه میزان امنیت تنظیمات سیستم بالا برود، امکان و قابلیت رمزگذاری روی آن وجود دارد. بنابراين در انواع این درب ها از تجهیزات مختلف و فناوری های هشدار دهنده و کنترلی قابلیت فرمان پذیری استفاده می شود. تفاوت این درب ها را می توان در برند، خدمات پس از فروش، میزان گارانتی و وزن درب مشاهده کرد. برای مثال می توان در یکی از مدل های جک درب اتوماتیک زیر سطحی را در دو زاویه 110 و 175 درجه تنظیم کرد.

قیمت درب برقی زیر سطحی چقدر است؟

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ زیرسطحی با توجه به فاکتورهایی تعیین می شود. برند، کشور سازنده، قدرت موتور آن در جا به جایی وزن و اندازه های مختلف لنگه های در، در قیمت این درب ها تاثیر می گذارند. بنابراین بهتر است هنگام خرید درب اتوماتیک زیر سطحی به نیازها و فاکتورهای آن توجه داشته باشید.

 • ظاهر متفاوت، خاص و زیبا
 • اشغال فضای اندک و استفاده بهینه از محیط
 • ایمنی بسیار بالا
 • راحتی در استفاده برای تمام افراد به ویژه افراد دارای معلولیت
 • جلوگیری از اتلاف انرژی

کاربرد درب اتوماتیک زیر سطحی

در درب هایی که امکان نصب جک پارکینگی برای هر لنگه در وجود ندارد، از درب پارکینگی زیر سطحی استفاده می شود. در ساختمان های مسکونی، اداری، مراکز تجاری، نیروگاه ها و کارخانجات می توان از این درب ها استفاده کرد. علاوه بر درب های جدید بر روی درب های موجود نیز می توان روی هر لنگه درب یک بازو و دو عدد چشمی رفلکسی نصب کرد. این نوع نصب از کاربردهای درب های اتوماتیک زیر سطحی است. دیگر کاربرد این درب ها در باغ ها است که مکانی بدون سقف است.

خرید درب اتوماتیک زیر سطحی از پارسونیک

در صورتی که قصد خرید انواع درب اتوماتیک را دارید می تواند با ما در پارسونیک تماس بگیرید. کارشناسان ما برای بررسی نیازهای محیط و پیشنهاد بهترین گزینه به مکان شما مراجعه می کنند تا بتوانید بهترین نوع درب اتوماتیک را برای خود انتخاب کنید. همچنین امکان سفارش این محصولات در ابعاد دلخواه هم وجود دارد.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

در چه مکان هایی از درب اتوماتیک زیر سطحی استفاده می شود؟

در مواردی که امکان نصب درب بازویی به دلیل نبودن دیوار یا تکیه گاه مناسب و نیاز به باز شدن بیشتر درب است ، از درب اتوماتیک زیر سطحی استفاده می شود.

عملکرد جک های استفاده شده در این درب ها چگونه است؟

در این درب ها از جک های متفاوت استفاده می شود. این جک ها برای درب هایی کاربرد دارد که نمی توان از بازوی پارکینگ برای باز و بسته کردن درب استفاده کرد.

درب اتوماتیک زیر سطحی چگونه به زیبایی ساختمان کمک می کند؟

این نوع درب پارکینگی طوری طراحی و ساخته شده است که می توان آن را داخل زمین پنهان کرد و هیچ اثری از سیستم جک مشاهده نشود. بنابراین به دلیل پنهان شدن اپراتور در زیر سطح زیبایی ورودی ساختمان را افزایش می دهد.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.