انواع درب اتوماتیک گردان

درب گردان اتوماتیک

درب اتوماتیک گردان دو بال:

درب گردان 2 بال شاهکار صنایع درب اتوماتیک دنیا است. زیبایی و تکنولوژی های به کار رفته در این درب گردان، در نوع خود بی نظیر است.
درب اتوماتیک گردان دو بال ، عمدتاً فاقد شفت مرکزی بوده و از آنجا که فضای کلی داخلی درب اتوماتیک دو بال به دو قسمت تقسیم می گردد ، فضای بسیار بزرگتری برای تردد افراد نسبت به مدل های دیگر درب اتوماتیک شیشه ای گردان ارائه می نماید. 
استفاده از دو ویترین در دو طرف باله ها می تواند با اجرای دکوراسیونی زیبا ، فضای ورودی خاطره انگیزی را برای کاربر ایجاد نماید. 
وجود یک فضای اختصاصی برای خروج در مواقع اضطراری با دهنه بازشوی بسیار مناسب که در حالت عادی بسته بوده و به عنوان بخشی از باله گردان درب ، همراه با ویترین ها و سقف ، به چرخش در می آیند ، ضمن رعایت موارد ایمنی در مواقع خاص ، شکوه و عظمت یک ورودی منحصر به فرد را متجلی می نماید .
جلوگیری از ارتباط فضای داخل و بیرون ، صرفه جوئی در مصرف انرژی ، جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی صوتی ، سهولت تردد برای افراد دارای معلولیت های جسمی و کودکان با توجه به مکانیسم های کنترلی بسیار پیشرفته آن مانند تنظیم اتوماتیک سرعت حرکت ، قابلیت تنظیم نوع عملکرد درب در ساعات مختلف شبانه روز و نیز قابلیت اتصال به شرکت سازنده به صورت ریموت در مواقع لازم و اضطراری از سایر ویژگی های این نوع درب است.

طرح شماتیک:

طرح شماتیک درب گردان

درب اتوماتیک گردان سه بال:

درب اتوماتیک گردان سه بال با ظاهری زیبا، جهت ورودی ساختمان هایی که صرفه جویی در انرژی سرمایی و گرمایی برای آنها حائز اهمیت است، پیشنهاد می گردند.
این درب اتوماتیک شیشه ای توسط یک شفت در مرکز و سه باله که به شفت متصل است، حرکت افراد را هدایت می نمایند.
در حالت عادی، باله ها حول محور شفت دوران نموده و افراد از یک سمت وارد فضای میانی شده و با حرکت چرخشی درب اتوماتیک، از سمت دیگر خارج می شوند.
درب اتوماتیک شیشه ای گردان دارای یک کلید مخصوص معلولین می باشند که با فشردن آن، حرکت درب به اندازه ای کند می شود که یک فرد معلول به راحتی بتواند از آن عبور کند.
ضمناً قابلیت خروج اضطراری، این امکان را فراهم می سازد که باله ها روی هم خوابیده و کلیه فضای ورودی را برای فرار باز نمایند.ظاهر شکیل و زیبا، صرفه جویی چشم گیر در هزینه های انرژی، امکان انتخاب انواع پوشش خارجی مطابق با معماری ساختمان و قیمت مناسب ( به نسبت درب های گردان 2 بال ) این نوع درب را به گزینه ای ایده آل و مقرون به صرفه برای ورودی ساختمان های متوسط و بزرگ تبدیل نموده است.

طرح شماتیک: 

طرح شماتیک درب گردان

درب اتوماتیک گردان چهار بال:

درب اتوماتیک گردان چهار بال با ظاهری شکیل و زیبا، جهت ورودی ساختمان هایی که صرفه جویی در انرژی سرمایی و گرمایی برای آنها حائز اهمیت است ، پیشنهاد می گردند.
این درب اتوماتیک توسط یک شفت در مرکز و چهار باله که به شفت متصل است ، حرکت افراد را هدایت می نمایند.
تفاوت درب اتوماتیک گردان سه بال و چهار بال ، تنها در نوع تقسیم بندی فضای داخلی و تعداد باله هاست.
درب اتوماتیک گردان چهار بال برای قطرهای بزرگ مناسب هستند.
در حالت عادی ، باله ها حول محور شفت دوران نموده و افراد از یک سمت وارد فضای میانی شده و با حرکت چرخشی درب ، از سمت دیگر خارج می شوند.
درب گردان دارای یک کلید مخصوص معلولین می باشند که با فشردن آن ، حرکت درب اتوماتیک شیشه ای به اندازه ای کند می شود که یک فرد معلول به راحتی بتواند از آن عبور کند.
ضمناً قابلیت خروج اضطراری، این امکان را فراهم می سازد که باله ها روی هم خوابیده و کلیه فضای ورودی را برای فرار باز نمایند.
ظاهر شکیل و زیبا، صرفه جویی چشم گیر در هزینه های انرژی ، امکان انتخاب انواع پوشش خارجی مطابق با معماری ساختمان و قیمت مناسب ( به نسبت درب های گردان 2 بال ) این نوع درب اتوماتیک را به گزینه ای ایده آل و مقرون به صرفه برای ورودی ساختمان های متوسط و بزرگ تبدیل نموده است.

طرح شماتیک :

طرح شماتیک درب گردان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *