درب گردان اتوماتیک

درب اتوماتیک گردان دو بال:

درب گردان 2 بال شاهکار صنايع درب اتوماتيک دنيا است. زيبايي و تکنولوژي هاي به کار رفته در اين درب گردان، در نوع خود بي نظير است.
درب اتوماتیک گردان دو بال ، عمدتاً فاقد شفت مرکزي بوده و از آنجا که فضاي کلي داخلي درب اتوماتیک دو بال به دو قسمت تقسيم مي گردد ، فضاي بسيار بزرگتري براي تردد افراد نسبت به مدل هاي ديگر درب اتوماتیک شیشه ای گردان ارائه مي نمايد. 
استفاده از دو ويترين در دو طرف باله ها مي تواند با اجراي دکوراسيوني زيبا ، فضاي ورودي خاطره انگيزي را براي کاربر ايجاد نمايد. 
وجود يک فضاي اختصاصي براي خروج در مواقع اضطراري با دهنه بازشوي بسيار مناسب که در حالت عادي بسته بوده و به عنوان بخشي از باله گردان درب ، همراه با ويترين ها و سقف ، به چرخش در مي آيند ، ضمن رعايت موارد ايمني در مواقع خاص ، شکوه و عظمت يک ورودي منحصر به فرد را متجلي مي نمايد .
جلوگيري از ارتباط فضاي داخل و بيرون ، صرفه جوئي در مصرف انرژي ، جلوگيري از ورود گرد و غبار و آلودگي صوتي ، سهولت تردد براي افراد داراي معلوليت هاي جسمي و کودکان با توجه به مکانيسم هاي کنترلي بسيار پيشرفته آن مانند تنظيم اتوماتيک سرعت حرکت ، قابليت تنظيم نوع عملکرد درب در ساعات مختلف شبانه روز و نيز قابليت اتصال به شرکت سازنده به صورت ريموت در مواقع لازم و اضطراري از ساير ويژگي هاي اين نوع درب است.

طرح شماتیک:

طرح شماتیک درب گردان

درب اتوماتیک گردان سه بال:

درب اتوماتیک گردان سه بال با ظاهری زیبا، جهت ورودی ساختمان هایی که صرفه جویی در انرژی سرمایی و گرمایی برای آنها حائز اهمیت است، پیشنهاد می گردند.
این درب اتوماتیک شیشه ای توسط يک شفت در مرکز و سه باله که به شفت متصل است، حرکت افراد را هدايت مي نمايند.
در حالت عادی، باله ها حول محور شفت دوران نموده و افراد از یک سمت وارد فضای میانی شده و با حرکت چرخشی درب اتوماتیک، از سمت دیگر خارج می شوند.
درب اتوماتیک شیشه ای گردان دارای یک کلید مخصوص معلولین می باشند که با فشردن آن، حرکت درب به اندازه ای کند می شود که یک فرد معلول به راحتی بتواند از آن عبور کند.
ضمناً قابلیت خروج اضطراری، این امکان را فراهم می سازد که باله ها روی هم خوابیده و کلیه فضای ورودی را برای فرار باز نمایند.ظاهر شکيل و زيبا، صرفه جويي چشم گیر در هزينه هاي انرژي، امکان انتخاب انواع پوشش خارجي مطابق با معماري ساختمان و قيمت مناسب ( به نسبت درب هاي گردان 2 بال ) اين نوع درب را به گزينه اي ايده آل و مقرون به صرفه براي ورودي ساختمان هاي متوسط و بزرگ تبديل نموده است.

طرح شماتیک: 

طرح شماتیک درب گردان

درب اتوماتیک گردان چهار بال:

درب اتوماتیک گردان چهار بال با ظاهری شکیل و زیبا، جهت ورودی ساختمان هایی که صرفه جویی در انرژی سرمایی و گرمایی برای آنها حائز اهمیت است ، پیشنهاد می گردند.
این درب اتوماتیک توسط يک شفت در مرکز و چهار باله که به شفت متصل است ، حرکت افراد را هدايت مي نمايند.
تفاوت درب اتوماتیک گردان سه بال و چهار بال ، تنها در نوع تقسیم بندی فضای داخلی و تعداد باله هاست.
درب اتوماتیک گردان چهار بال برای قطرهای بزرگ مناسب هستند.
در حالت عادی ، باله ها حول محور شفت دوران نموده و افراد از یک سمت وارد فضای میانی شده و با حرکت چرخشی درب ، از سمت دیگر خارج می شوند.
درب گردان دارای یک کلید مخصوص معلولین می باشند که با فشردن آن ، حرکت درب اتوماتیک شیشه ای به اندازه ای کند می شود که یک فرد معلول به راحتی بتواند از آن عبور کند.
ضمناً قابلیت خروج اضطراری، این امکان را فراهم می سازد که باله ها روی هم خوابیده و کلیه فضای ورودی را برای فرار باز نمایند.
ظاهر شکيل و زيبا، صرفه جويي چشم گیر در هزينه هاي انرژي ، امکان انتخاب انواع پوشش خارجي مطابق با معماري ساختمان و قيمت مناسب ( به نسبت درب هاي گردان 2 بال ) اين نوع درب اتوماتیک را به گزينه اي ايده آل و مقرون به صرفه براي ورودي ساختمان هاي متوسط و بزرگ تبديل نموده است.

طرح شماتیک :

طرح شماتیک درب گردان