IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری

درباره ما

ما ارائه کننده رسمی خدمات عرضه و پشتیبانی محصولات اتوماتیک سازی هستیم.

داستانی که در پشت موفقیت
قرار گرفته است را بخوانید.

نمایندگی رسمی درب اتوماتیک اولین چیزی است که با شنیدن نام پارسونیک به یاد می آید. ۱۴ سال سابقه فعالیت در تمامی عرصه های انواع درب و شیوه های گوناگون اتوماتیک سازی درب تمام آن چیزی است که برای ارائه سرویس دهی در این حوزه نیاز داریم و تمام آن را به کار گرفته ایم تا در تمامی مراحل از تامین گسترده از برند های اروپایی در خارج از کشور تا فروش مویرگی و توسط عاملان و نمایندگان و همچمنین خدمات پس از فروش ، همراه شما باشی .

هلدینگ پارسونیک یک مجموعه سازماندهی شده به مدیریت آقایان محمد نیک اقبالی در نقش مدیرعامل و سلیمان صبوحی در نقش ریاست هیئت مدیره می باشد. تمامی حقوق مادی و معنوی اعم از نام، نشان، شهرت، پیشیشنه فعالیت مدیران و نام های قبلی تحت نظارت (اسپاد صنعت، آچیلان دُر) تنها با کسب مجوز کتبی از هلدینگ پارسونیک میسر است.

0
نماینده فروش در سراسر کشور
0
کارشناس فروش بر خط
0
گواهینامه صادر شده
0%
میزان رضایت مشتریان

سرویس دهی
مطابق زمانبندی.

بر خلاف آنچه که از صنایع ساهتمانی در ذهن ها نقش بسته است، ما سرویس هایمان را با زمانبندی دقیق و راس زمان ارائه می کنیم.

کارشناسانی
که ستودنی اند.

تمامی اعضا خانواده بزرگ پارسونیک آموزش دیده از”شیوه نامه تعاملات در سازمان ها” بوده و از فیلتر های دشوار عبور کرده اند. 

سرویس دهی
به صورت کاملا شفاف .

تمامی مراحل، هزینه ها و پروسه سفارشات شما به صورت شفاف و قبل از آغاز کار به شما اعلام و هزینه های جانبی در کار نخواهد بود.

نمایندگی درب اتوماتیک

چگونگی اخذ
نمایندگی درب اتوماتیک؟

درب اوماتیک پارسونیک در تمامی استان ها و شهر های کشور عزیزمان نمایندگی رسمی فروش، خدمات پس از فروش و نصب اعطا می کند. جهت کسب نمایندگی درب اتوماتیک شما باید ضمن ارائه مستندات و پیش نیاز های اعلام شده در صفحه مربوط به اخذ نمایندگی، نسبت به تهیه و شرکت در آزمون های تخصصی و نیم تخصصی برای خود و پرسنلتان اقدام فرمایید. همچنین گفتنی است که همواره اولیت با عزیزانی بوده که سابقه فعالیت در این حوزه را دارا می باشند. شایان ذکر است گروه پارسونیم آمادگی خود را جهت ارائه نمایدگی رسمی در کشور های ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، امارات، قطر و عراق اعلام می کند. 

فرصت های شغلی

جای خالی شما
در تیم ما احساس می شود.

ما در پارسونیک همیشه استخدام می کنیم، کافیست احساس کنید که قسمتی از فعالیت های مجموعه ما، از فروش و پشتیبانی تلفنی، تا موارد فنی و تیم آی تی و حتی کارشناسی نصب، می توانید نقش مناسب خود را پیدا کنید. رزومه خود به همراه اطلاعات کامل خودتون را از طریق روش های اعلام شده در صفحه فرصت های شغلی برایمان ارسال کنید، مطمئن باشید حتما با دقت بررسی شده و نتیجه به شما اعلام خواهد بود. بعضی از موقعیت های اورژانسی که نیاز فوری داریم را هم توی صفحه جابینجا و ای-استخدام قرار می دهیم که از طریق وب سایت هایشان قابل دستیابی اند.

نظرات مشتریان

اشتراک حس خوب
  • خدمات دیوار شیشه ای و درب برقی شیشه ای مجموعه ام را را به مهندس نیک اقبال و تیمشان سپردم و نتیجه بسیار مطلوب بود. انتخاب و مهم تر تامین سریع تجهیزات از خارج از کشور کمی دور از باور بود و از تجربه همکاری دلچسب خوشنود و متشکرم با آروزی تعالی و سربلندی در تمامی مراحل زندگی

    آرمین فهیم
    CEO, Epsilon
  • ترجمه:‌ تامین سریع تر احتیاجمان و دسترسی به منابع سریع صورت گرفت. در صورت بهبود شرایط پرداخت قطعا مجددا همکاری خواهم داشت.

    محمت آکایا (Mehmet Akaya)
    Anatolian Wave LTD TR