IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

کلیه خدمات نصب و راه اندازی انواع درب اتوماتیک
نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک یک امر تخصصی است که نیاز به تجربه بسیار زیادی دارد. تنوع بالا در انواع درب و نیز تکنولوژی های مختلف و همچنین شیوه های گوناگون در پیاده سازی عاملان اصلی این مهم هستند. در فرآیند نصب درب اتوماتیک شما ابتدا به ساکن می بایست اطالعت فنی دقیق کالای مورد نظر را در اختیار کارشناسان فنی و فروش پارسونیک قرار دهید، اگر کالایتان را نیز از مجموعه ما تهیه کرده باشید از قبل بازدید و مشاوره فنی صورت گرفته است در غیر اینصورت در ابتدا ضمن تایین وقت بازدید، تمامی موارد فنی محل نصب مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از تایید رسمی کارشناس مربوط تیم نصب در زمان مقرر به مکان اعزام شده و پروسه نصب در دست اجرا قرار خواهد گرفت. معمولا نصب های کوچک در کمتر از یک روز کاری به اتمام می رسند اما در صورتی که پروژه شما وسیع تر باشد زمان مورد نیاز نیز متفاوت خواهد بود. کالا هایی که تحت گارانتی پارسونیک باشند بلافاصله پس از تایید کارشناس نصب و راهن اندازی در سیستم ثبت شده و گارانتی آن ها آغاز خواهد شد.

پس از انجام نصب درب شما تا ۴۸ ساعت فرصت جهت تست و برسی حسن عملکرد دربتان خواهید داشت و پس از گذشت ۴۸ ساعت به منظله تایید عملکرد برداشت خواهد شد. گفتنی است که درصورت نیاز به یراق آلات و ابزار های جانبی به تناسب محیط تامین ابزار بر عهره کارفرما خواهد بود که میتواند درخواست کند قطعات جانبی نیز توسط تیم پارسونیک تامین شود. خدمات جانبی بمانند جوش، برش و …که از خدمات نصب کالا خازج و جز تعمیرات ساختمان محسوب می شوند نیز در صورت تمایل کارفرما توسط تیم نصب میسر است.

  • آمادگی پذیرش سفارش های نصب درب در شرایط خاص
  • نصب درب اتوماتیک توسط کارشناس تخصصی
  • بهره مندی از خدمات گارانتی نصب درب اتوماتیک
  • اجرت و حق نصب معادل نرخ مصوب اتحادیه و تولید کننده کالا

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

هزینه نصب درب اتوماتیک چقدر است؟

در حالت کلی کالا هایی که نزد گارانتی پاسونیک می باشند توسط تیم ما و بدون هزینه نصب و راه اندازی می شوند به جز چند گروه بسیار خاص که دراای شرایط ویژه ای هستند، در غیر اینصورت می توانید ضمن تماس با کارشناسان نصب و راه اندازی پارسونیک نسبت به کسب اطالاعات بیشتر اقدام فرمایید.

آیا نصب درب اتوماتیک گارانتی دارد؟

خیر، نصب درب اتوماتیک شامل گارانتی نمی باشد اما در بعضی از درب ها شما تا ۴۸ ماه پس از نصب گارانتی ضمانت عملکرد دریافت می کنید. 

آیا می توانیم خودمان می توانیم تجهیزات نصب درب را تهیه و خودمان یا شخص دیگری درب را نصب کند؟

البته، شما می توانید تجهیزات خود را از ما تهیه کنید و نصب را را شخص یا محموعه دیگر جلو ببرید اما در ذهن داشته باشید که نگاتی جهت عدم ابطال گارانتی وجود دارد که نصاب شما باید آنها را رعایت کند در غیر اینصورت گارانتی شما باطل خواهد شد.

نصب درب اتوماتیک امری تخصصی و بسیار مهم در عملکرد سیستم درب اتوماتیک شما می باشد. گروه مهندسی پارسونیک دارای نمایندگان فعال فروش و خدمات پس از فروش در اکثر استان ها و شهر های کشور عزیزمان ایران است. شما می توانید جهت استعلام شرایط انجام پروسه نصب درب اتوماتیک در داخل یا خارج از کشور با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

Share This