IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > گارانتی پارسونیک

گارانتی پارسونیک

گارانتی معتبر درب اتوماتیک و سایر تجهیزات وابسته

گارانتی پارسونیک اولین گارانتی رسمی حوزه درب اتوماتیک و تجهیزات مرتبط در سطح کشور است. از سال ۲۰۱۸ و با جدی تر شدن تحریم های آمریکا علیه ایران و با شروع اخلال در عملکرد نظام بانکی جهت نقل و انتقالات ارزی در سطح بیت الملل، واردات مستقیم کالا به داخل کشور و تبع آن خدمات پیرامون کالا های وارداتی به طور کامل به کلی تغییر کرد به گونه ای که شرکت های واردکننده تنها کالا به فروش می رسانند و خدمات پس از فروش آنها در واقع خدمات خود آن شرکت ها است اما در گارانتی پارسونیک شما تمامی خدمات پیرامون کالای مورد نظرتان را از تعمیرات و نصب گرفته تا تعویض قطعات و تعویض کالا را به صورت مستقیم و کامل مطابق گارانتی اصلی کالایتان ارائه خواهد شد.

محصولاتی که تحت گارانتی پارسونیک هستند تماما به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی تامین شده و پارسونیک با کسب مجوازات کافی دارای عاملیت رسمی فروش و خدمات جهت برند های یاد شده می باشد. از نکات دیگری که در حوزه درب لازم به توجه است اشراف تیم فنی به نوع کالا و مارک آن است که خوشبختانه پرسنل واحد فنی ما تماما دارای مدارک و گواهینامه های معتبر از محل تولید کالا می باشند که منجر به اطمینان خاطر شما حین انتخاب است.

  • کلیه خدمات گارانتی و وارانتی مطابق گارانتی اصلی کالا
  • خدمات نصب و تعمیرات توسط کارشناس دوره دیده برند
  • تضمین تامین کالا از تولید کننده اصلی
  • قیمت تمام شده مناسب به دلیل خرید مستقیم

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

گارانتی شامل تمامی کالا های برند های تحت گارانتی می باشد یا کالا هایی که خودمان از جای دیگر خریداری می کنیم نیز شامل گارانتی می شوند؟

در حالت عادی گارانتی پارسونیک به عنوان گارانتی نایب شرکت های تحت قرارداد موظف به سرویس دهی به تمامی دارندگان گارانتی از برند های یاد شده است اما در نظر داشته باشید که فروشنده حتما باید کالای مورد نظر شما را با گارانتی به فروش رسانده باشد.

گارانتی رایگان است یا باید برای آن جداگانه بها پرداخت شود؟

بسیاری از کالا ها در زمان خرید دارای مدت گارانتی می باشند که نیازی به پرداخت جداگانه نیست، اما خدمات گرانتی های مختلف برند های گوناگون متفاوت است. برای مثال گارانتی برند بارزانته همراه با نصب رایگان است اما برند سامفی نصب رایگان ندارد. برای برند هایی که گارانتی جداگانه ندارند، گارانتی آن ها به امام رسیده است یا برون گارانتی خریداری شده اند می توانید طی تماس با واحد گارانتی و خدمات پس از فروش نسبت نحوه بهره مندی از خدمات مطلع شوید.

پس از اتمام گارانتی چه می شود؟

پاسخگویی و رفع مشکلات توسط کارشناسان واحد گارانتی و خدمات پس از فروش تنها در قید گارانتی نیست. پس از اتمام د.ران گارانتی کلیه خدمات ارائه خواهند شد الته همراه با تخفیف ویژه.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون انواع گارانتی ها و نیز اطلاع از نحوه درخواست گارانتی می توانید همین الان با واحد گارانتی و خدمات پس از فروش پارسونیک تماس حاصل نموده و از خدمات ما بهره مند شوید. شایان ذکر است جهت استعلام گارانتی شما، داشتن کد گارانتی، کارت گارانتی و مستندات حرید کالا ضروری است.

کارشناسان گارانتی و خدمات پس از فروش

رها افشار

رها افشار

کارشناس فروش
سحر صادقی

سحر صادقی

کارشناس پشتیبانی

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

Share This