IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی از رایج ترین انواع درب اتوماتیک است که فضای زیادی برای نصب نیاز ندارد و می تواند زیبایی ساختمان شما را تضمین کند. این مدل از درب های خودکار، در بسیاری از فروشگاه ها، ادارات و مکان هایی که رفت و آمد زیادی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید مدل اسلایدینگ را با بهترین قیمت و تضمین کیفیت از ما در پارسونیک خریداری کنید. برای این کار تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ چیست؟

در شیشه ای کشویی یا درب اتوماتیک اسلایدینگ از متداول ترین انواع درب اتوماتیک شیشه ای در ایران است که برای باز و بسته شدن از مکانیزم کشویی بر مبنای الکتریسیته استفاده می کند. این نوع از درب های اتوماتیک بدون نیاز به تماس دست باز و بسته می شوند و در نتیجه می توانند امکان عبور افراد را به راحتی فراهم کنند.

مزیت های استفاده از درب کشویی شیشه ای

 • نیاز به فضای کم برای نصب
 • امکان ساخت در اندازه ها و جنس های مختلف
 • قابل استفاده در مکان های شلوغ برای تسهیل فرایند رفت و آمد به ویژه برای معلولان
 • قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب
 • قابلیت اتصال به سیستم های حضور و غیاب
 • صدای بسیار کم و استهلاک پایین
 • جلوگیری از هدر رفتن انرژی به دلیل استفاده از عایق های مختلف در ساخت آن ها
 • باز و بسته شدن بدون نیاز به تماس دست
 • دارای موتورهای کم مصرف و سنسورهای با کیفیت بالا
 • نظافت آسان به دلیل عدم برخورد دست با درب
 • برقراری امنیت در محیط به دلیل داشتن سنسورهای کنترلی و نظارتی
 • امکان خروج از حالت اتوماتیک و باز و بسته شدن به شکل دستی
 • امکان ساخت در اندازه های مختلف برای نصب در مکان های متفاوت
 • ایجاد زیبایی در محیط و تناسب با دکوراسیون داخلی

درب اتوماتیک اسلایدینگ چگونه کار می کند؟

درب اتوماتیک اسلایدینگ در ابعاد مختلفی تولید می شود که بسته به اندازه قسمت ورودی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت باز شدن در عرض را دارد. این نوع از درب ها دارای سنسور حرکتی هستند که با تشخیص حرکت در نزدیکی درب، باز و بسته می شوند و برای این کار از موتورهای گیربکسی، چرخ دنده و ریل استفاده می کنند. همچنین غلتک های پلاستیکی هم امکان حرکت روان و آسان را در فریم های بالایی و پایینی فراهم کرده اند.
به علاوه یک قفل الکترومغناطیسی و سیستم کنترلی بر روی اپراتور آن ها نصب شده که امنیت کافی را برای شما فراهم می کنند. نکته مهم اینجا است که شما می توانید در زمان نیاز مانند تعطیل شدن بانک یا مجتمع تجاری، به راحتی درب را از حالت اتوماتیک خارج کرده و به صورت دستی باز و بسته شدن آن را کنترل کنید.

انواع درب شیشه ای کشویی اتوماتیک

درب های شیشه ای اتوماتیک که با مکانیزم کشویی باز و بسته می شوند، بسته به جهت باز و بسته شدن، در 4 نوع مختلف قرار می گیرند. شما می توانید بسته به نیاز خود و اندازه دهانه ورودی ساختمان، هر نوع از درب های شیشه ای اتوماتیک کشویی را که نیاز دارید، از ما در پارسونیک خریداری کنید.

درب های شیشه ای اتوماتیک با یک لنگه متحرک (یک لت متحرک و یک لت ثابت)

در این نوع از درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ، محل ورودی در سمت چپ یا راست قرار گرفته و درب تنها از یک سمت باز می شود. این نوع از درب های اتوماتیک شیشه ای، دهانه کوچک تری را برای رفت و آمد ایجاد می کنند و برای ساختمان های شلوغ مناسب نیستند. در این حالت درب دارای دو قسمت است که یکی از آن ها ثابت بوده و دیگری حرکت می کند. قیمت درب اتوماتیک اسلایدینگ شیشه ای که به صورت یک طرفه باز می شود، در مقایسه با نمونه های دیگر کمتر است و مصرف انرژی پایین تری هم دارد.

درب های شیشه ای اتوماتیک کشویی با دو لنگه متحرک (چهار لت)

در بیشتر ساختمان های اداری و تجاری، از درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ استفاده می شود که از وسط باز می شوند و اصطلاحا دو لنگه متحرک دارند. در این نوع از درهای خودکار، دهانه ورودی دارای چهار قسمت است که دو بخش از آن ثابت بوده و دو بخش باقیمانده حرکت می کنند. این لنگه ها در خلاف جهت هم حرکت می کنند و در نهایت لبه های آن ها روی هم ثابت خواهد شد. این نوع از درب ها زیبایی بیشتری را برای محیط به ارمغان آورده و در عین حال فضای زیادتری را برای رفت و آمد ایجاد می کنند. اما باید بدانید که ساختار پیچیده تری دارند و به دلیل داشتن دو قسمت متحرک، قیمت آن ها بالاتر است.

درب اتوماتیک اسلایدینگ بدون لنگه ثابت (دو لت متحرک)

نمونه دیگری از انواع درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ هم وجود دارد که تنها از یک قسمت متحرک تشکیل شده است. در این نوع از درب ها، دیواره کناری نقش لنگه ثابت را دارد. نصب درب های شیشه ای اسلایدینگ با یک لنگه متحرک و بدون لنگه ثابت در جاهایی انجام می شود که عرض دهانه ورود آن ها از 150 سانتی متر کمتر باشد.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ

در مقایسه با سایر درب های اتوماتیک، قیمت درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ مناسب تر است و به همین دلیل کاربرد زیادی در جاهای مختلف مانند بانک ها، بیمارستان ها و ساختمان های اداری تجاری دارد. با این حال باید بدانید که قیمت انواع مختلف در شیشه ای کشویی با هم یکسان نیست و بستگی به موارد مختلفی دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

جنس شیشه

برای ساخت درب های اسلایدینگ معمولا از شیشه های نشکن و دوجداره استفاده می شود. همچنین مات یا شفاف بودن این نوع از شیشه ها هم قابل انتخاب است که بر روی قیمت آن تاثیر دارد.

اندازه درب

بسته به اینکه دهانه ورودی ساختمان چقدر باشد، اندازه درب شیشه ای اسلایدینگ اتوماتیک هم متفاوت خواهد بود. هرچه این اندازه بزرگ تر باشد، قیمت این درب های اتوماتیک هم بالاتر است.

نوع درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ

بسته به اینکه در شیشه ای کشویی چند لنگه داشته باشد و کدام یک از آن ها متحرک یا ثابت باشند، قیمت آن متفاوت خواهد بود. به طور معمول درب های چهار لنگه با دو بخش متحرک قیمت بالاتری در مقایسه با سایر انواع درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دارند.

کاربرد در شیشه ای کشویی

درب های شیشه ای کشویی در ساختمان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که مهم ترین آن ها عبارت اند از:

 • بانک ها
 • بیمارستان ها و مراکز درمانی
 • کافی شاپ ها و رستوران ها
 • ورزشگاه ها
 • دانشگاه ها و دانشکده ها
 • فروشگاه های بزرگ

خرید درب اتوماتیک اسلایدینگ از پارسونیک

برای خرید درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ از پارسونیک تنها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا کارشناس فنی برای نیازسنجی محل و انتخاب مناسب ترین نوع درب به محل اعزام شود. این کار فرایند خرید شما را تا حد زیادی سریع تر خواهد کرد. پس از اندازه گیری دهانه درب و انتخاب نوع درب شیشه ای کشویی، فرایند ساخت آن انجام شده و شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن محصول موردنظر خود را تحویل بگیرید.

 

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

درب اتوماتیک اسلایدینگ از چه جنسی ساخته می شود؟

برای ساخت این نوع درب ها از شیشه سکوریت یا نشکن با ضخامت 10 میلی متر استفاده می کنند که امکان تغییر رنگ آن ها هم وجود دارد.

ابعاد استاندارد در شیشه ای کشویی چقدر است؟

به طور معمول برای عرض این درب ها، ابعاد استانداردی وجود ندارد. اما ارتفاع آن ها معمولا برابر 220 سانتی متر در نظر گرفته می شود که در صورت نیاز و بسته به سفارش شما قابل تغییر است.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ توسط چه کسی انجام می شود؟

نصب در شیشه ای کشویی به دو شکل فریم لس یا فریم دار انجام می شود که باید به یک فرد متخصص سپرده شود. در غیر این صورت ممکن است درب به درستی تراز نشود و در زمان باز و بسته شدن به مشکل بخورد. این موضوع می تواند قسمت های مکانیکی درب اتوماتیک را خیلی سریع خراب کند. برای مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در پارسونیک ارتباط برقرار کنید.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.