IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی

با ظهور درب های اتوماتیک، انقلابی گسترده در دنیای انواع درب ها رخ داد. این درب های اتوماتیک که با موتورهای الکترونیکی کار می کنند، به راحتی باز و بسته شده و استفاده از آن ها برای افراد به سادگی امکان پذیر است. این درب ها دارای تنوع و گستردگی بالایی هستند. هر کدام از انواع مختلف درب های اتوماتیک برای مواردی خاص کاربرد دارد. یکی از این درها درب اتوماتیک مثلثی است که جز درب های شیشه ای محسوب میشود. در ادامه قصد داریم تا با درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی بیشتر آشنا شویم. شما می توانید این درب اتوماتیک را به راحتی به پارسونیک سفارش دهید.

درب اتوماتیک مثلثی

درب برقی مثلثی چیست؟

یکی از پرکاربردترین نوع درب های اتوماتیک، درب های شیشه ای هستند. درب های شیشه ای اغلب دارای ظاهر بسیار شیک و مدرنی هستند و در هر مکانی که استفاده شوند، می توانند باعث شکیل تر شدن فضای ورودی بشوند. یکی از انواع این دسته از درب های برقی، درب های مثلثی هستند. عملکرد این درب ها نیز دقیقا مشابه با سایر درب های شیشه ای اتوماتیک است و تنها تفاوت آن مربوط به ظاهر خاص و منحصربه فردش می شود. حالت مثلثی این درب باعث می شود تا جلوه خاص و بسیار زیبایی به ورودی ساختمان بخشیده شود.
در اغلب موارد درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی، برای ساختمان هایی مورداستفاده قرار می گیرد که در نبش بوده و ورودی آن ها نیز در کنج قرارگرفته باشد. این مدل درب برای افراد با سلیقه های خاص و مشکل پسند کاملا مناسب است و به آن ها کمک می کند تا ظاهر ساختمان موردنظرشان را تا حد زیادی خاص و متفاوت کنند.

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

این نمونه از درب های برقی به علت ظاهر خاصی که دارند، در مکان های مختلف نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرند. در این قسمت به چند نمونه از اصلی ترین کاربردهای این نوع درب اشاره میکینم.

 • رستوران ها
 • هتل ها
 • مراکز خرید
 • ساختمان های تجاری و اداری
 • آپارتمان ها
 • بیمارستان ها
 • مراکز آموزشی

عملکرد درب اتوماتیک مثلثی

در قسمت قبلی توضیح مختصری درباره ظاهر و حالت درب برقی مثلثی ارائه دادیم، در این قسمت قصد داریم تا بیشتر درباره عملکرد این درب منحصر به فرد آشنا شویم. اگر بخواهیم عملکرد درب های مثلثی را به صورت کلی نگاه کنیم، باید بگوییم که کاملا مشابه با سایر درب های اتوماتیک بوده و هیچ گونه تفاوت فاحشی در آن دیده نمی شود.
عملکرد این دسته از درب های اتوماتیک به این صورت است که دو لنگه درب در حالت عمود بر هم در زاویه 90 درجه قرارگرفته اند و در همین حالت نیز باز و بسته می شوند. هردو لنگه به یک اپراتور متصل بوده و تحت فرمان آن هستند. هنگام بسته شدن این لنگه ها دقیقا در کنار هم و عمود بر یکدیگر قرار می گیرند، گویی که رأس یک مثلث را تشکیل داده اند. مکانیسم باز و بسته شدن این درب ها بسیار شبیه به درب اتوماتیک اسلایدینگ بوده و از همان الگو پیروی می کند، با این تفاوت که متعلقات به کاربرده شده در ساخت این درب ها و ریل های آن ها، دارای زاویه 90 درجه و عمود بر یکدیگر هستند. این نوع درب اتوماتیک، فضای بسیار کمی را اشغال کرده و باعث می شود که شما بتوانید در کمترین فضای گوشه ساختمانتان، یک درب اتوماتیک خاص و زیبا داشته باشید.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

استفاده از این نوع درب اتوماتیک مزایای مختلفی به همراه دارد که در این قسمت، چند نمونه از آن ها را معرفی می کنیم.

 • ظاهر متفاوت، خاص و زیبا
 • اشغال فضای اندک و استفاده بهینه از محیط
 • ایمنی بسیار بالا
 • راحتی در استفاده برای تمام افراد به ویژه افراد دارای معلولیت
 • جلوگیری از اتلاف انرژی

عوامل مؤثر بر قیمت درب اتوماتیک مثلثی

تعیین یک قیمت مشخص برای درب های شیشه ای مثلثی اتوماتیک، کار ساده ای نیست؛ به عبارت دیگر عملا نمی توان یک قیمت واحد برای این نوع از درب ها در نظر گرفت، چراکه عوامل مختلفی در این زمینه وجود دارند که بر روی هزینه ساخت و نصب این نوع از درب ها تأثیر می گذارند. در این قسمت با چند نمونه از این عوامل آشنا می شویم.

متعلقات مورد استفاده

همان طور که میدانید هر مدل از درب های اتوماتیک، نیاز به یک موتور الکترونیکی برای کنترل باز و بسته شدن، ریل برای حرکت و سایر متعلقات این چنینی دارند. انتخاب این متعلقات می تواند تأثیر چشمگیری بر روی قیمت تمام شده این درب ها بگذارد.

عرض ورودی

عرض ورودی عاملی است که اندازه درب اتوماتیک را تعیین می کند. بدیهی است که هرچه اندازه درب مورد نظر بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. پس هراندازه ورودی ساختمان موردنظر شما عریض تر باشد و نیاز به درب بزرگ تری داشته باشد، به هزینه بیشتری برای سفارش درب اتوماتیک شیشه ای نیاز خواهید داشت.

جنس شیشه انتخابی

اغلب این درب ها از شیشه سکوریت ساخته می شوند، اما کیفیت و ضخامت این شیشه ها با یکدیگر متفاوت است. بدیهی است که هراندازه شیشه سکوریت انتخابی شما مرغوب تر و بهتر باشد، قیمت این درب اتوماتیک شیشه ای نیز بیشتر می شود.

تعداد لنگه های درب

این عامل به صورت مستقیم با عرض ورودی در ارتباط است. چنانچه عرض ورودی زیاد باشد و شما مجبور شوید که از تعداد لنگه های بیشتری برای درب برقی مثلثی استفاده کنید، باید درنهایت هزینه بیشتری برای درب های ساخته شده بپردازید.

خرید درب برقی شیشه ای مثلثی از پارسونیک

انتخاب و خرید درب شیشه ای اتوماتیک، باید در نهایت دقت انجام شود، چراکه ساخت این درب ها هزینه نسبتا بالایی داشته و هیچ جایی برای پشیمانی برای شما باقی نمی گذارد. درصورتی که می خواهید نهایت رضایت را از درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی خریداری شده داشته باشد، بهتر است که از پارسونیک خرید کنید. برای این کار کافی است سفارش موردنظر خود را همراه با آدرس دقیق در پارسونیک ثبت کنید. سپس کارشناس فنی تیم ما به محل مورد نظر شما اعزام می شود. این کارشناس به صورت کامل ویژگی های ساختمان مربوطه را مورد بررسی قرار داده و نیازسنجی های لازم را انجام می دهد.
بعد از مرحله نیازسنجی، مسئول مربوطه، بهترین انتخاب ها را به شما نشان می دهد تا بتوانید انتخاب خوبی در این زمینه داشته باشید. سپس بعد از انجام اندازه گیری های لازم برای ساخت درب اتوماتیک، سفارش شما به صورت کامل ثبت شده و فرآیند ساخت درب اتوماتیک مثلثی موردنظرتان آغاز می شود. درنهایت شما می توانید محصول باکیفیت موردنظرتان را با قیمتی مناسب، در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

آیا عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی با سایر درب های اتوماتیک شیشه ای متفاوت است؟

عملکرد این نوع از درب ها دقیقا مشابه با سایر درب های اتوماتیک شیشه ای بوده و هیچ گونه تفاوت چشمگیری بین آن ها وجود ندارد. تنها تفاوت موجود در نحوه باز و بسته شدن این نوع درب هاست که به صورت 90 درجه و عمود بر هم انجام می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی، برای چه ساختمان هایی مناسب است؟

این درب برای ساختمان هایی که در نبش واقع شده اند و ورودی آن ها در کنج قرار دارد مناسب است. از آنجایی که این مدل درب هنگام باز و بسته شدن کمترین میزان فضا را اشغال می کند، در مواردی که محدودیت فضا وجود دارد، بهترین گزینه محسوب می شود.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.