IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری
درب اتوماتیک پارسونیک > درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی

زمانی که محدودیت عرضی و یا کارایی درب ورودی اجازه نصب انواع درب های اتوماتیک را ندهد، درب اتوماتیک ریلی وارد عمل می شود. این درب با حرکت به سمت چپ یا راست تمام فضای درب ورودی را باز می کند. بنابراین درب ریلی در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که به همه فضای درب ورودی پارکینگ ها نیاز باشد و به دلیل اندازه بزرگ و سنگینی درب امکان استفاده از دیگر درب های اتوماتیک وجود ندارد. با کمک درب اتوماتیک پارکینگ ریلی یک دروازه تمام اتوماتیک برای پارکینگ های خود در اختیار خواهید داشت. اگر شما هم چنین شرایطی دارید و تصمیم به خرید درب ریلی گرفته اید، پارسونیک می تواند به شما کمک کند.

درب اتوماتیک ریلی

 

درب اتوماتیک پارکینگ ریلی چیست؟

درب اتوماتیک ریلی از دیگر مدل های درب اتوماتیک پارکینگ است که مصارف متفاوتی از دیگر درب ها خواهد داشت. این درب در مکان هایی که به دلیل محدودیت امکان استفاده از درب های اتوماتیک لولایی، سطحی، زیر سقفی یا غیره نباشد، استفاده می شود. هنگامی که بخواهید ماشین سنگین و با عرض بزرگ را از در ورودی رد کنید، به دربی نیاز دارید که تمام فضای درب ورودی را باز کند.
این همان درب اتوماتیک پارکینگ ریلی است. این درب با مکانیزم ساده هنگام باز شدن به چپ یا راست رفته و یک دروازه کامل را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین در مکان هایی مانند کارخانجات، انبارها، ادارات دولتی و…. مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین به دلیل اینکه به شکل کشویی جمع می شود، فضایی را هنگام باز و بسته شدن اشغال نکرده و مزاحمتی را به وجود نمی آورد. علاوه بر این توجه داشته باشید در ساختمان های مسقف نیز می توان از درب برقی ریلی استفاده کرد. زیرا این درب ها کاملا بی صدا و بدون اشغال فضایی باز و بسته خواهند شد.

مزيت های درب ریلی پارکینگی

 • باز و بسته کردن درب بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین و استفاده از نیروی انسانی
 • کاهش اتلاف انرژی
 • دارای ریموت کنترل برای باز و بسته کردن درب ریلی
 • دارای حرکتی کم صدا و روان
 • مجهز به چشم الکترونیکی و جلوگیری از برخورد با موانع احتمالی
 • قابل استفاده در ساختمان مسکونی و تجاری
 • باز کردن کل فضای ورودی درب ها
 • مجهز به جکی با تحمل چند برابر وزن درب ریلی
 • دارای طول عمر بالا
 • بدون استهلاک برای درب ریلی
 • طول عمر بالا
 • دارای موتور با قدرت زیاد و عمر طولانی
 • قابلیت تردد نامحدود
 • مجهز به نصب باطری در جهت کار کردن هنگام قطع شدن برق
 • مجهز به سنسورهای حرکتی
 • دارای مادون قرمز

درب برقی ریلی چگونه کار می کند؟

در درب اتوماتیک ریلی موتور جک در انتهای درب کشویی نصب شده است. این جک سپس با دنده شانه ای که به عنوان رابط استفاده می شود به درب اصلی متصل می گردد. مدار این جک به نوسانات برق حساس است و باید قبل از ورود جریان به مدار از محافظ برق استفاده کرد. بیشتر جک ها در درب ریلی قابلیت تنظیم دور موتور، کاهش دور آن در انتهای کار و ترمز را دارند. مهم ترین نکته قابل توجه و حائز اهمیت در جک این درب ها روان سازی درب ریلی است.

انواع درب پارکینگ اتوماتیک ریلی

ویژگی منحصر به فرد در درب های ریلی نسب به سایر درب های اتوماتیک باعث محبوبیت آن شده است. بنابراین در انواع مختلفی عرضه می شود تا بتواند نیازهای طرفداران خود را تامین کند. در ادامه انواع درب اتوماتیک ریلی مورد بررسی قرار می گیرد:

درب اتوماتیک ریلی تک لنگه

درب ریلی تک لنگه در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که به فضای زیادی برای تردد نیاز خواهند داشت. در واقع می توانند فضای مناسب را برای عبور وسایل نقلیه سنگین ایجاد کنند. زیرا در همگام باز شدن 90 درجه می چرخند. این درب تک لنگه به دلیل اینکه طول زیادی دارد، هنگام باز شدن سر و صدای زیادی به وجود می آورد.

درب ریلی دو لنگه

درب اتوماتیک ریلی دو لنگه نسبت به نوع تک لنگه آن پرکاربردتر بوده و طرفداران بیشتری دارد. در این درب از دو لولای کوچک استفاده شده که هنگام باز شدن درب فضای زیادی را برای عبور خودروها ایجاد می کند. به همین دلیل است که این درب ها برای مصارف پارکینگی در نظر گرفته می شوند. درهایی که دو رکاب دارند صدای کمتری را به وجود می آورند. زیرا که دو درب با دو رکاب در کنار یکدیگر کوچک تر خواهند بود. درب پارکینگ ریلی دو لنگه را می توان با مدل های مختلفی نصب کرد اما عملکرد همه ی درب ها یکسان خواهد بود. با توجه به اینکه طول و وزن این درب کمتر است، میتوان از موتورهای کم قدرت در آن استفاده کرد. با این حال نوع دیگری از این درب در کارخانه ها و ادارات سنگین تر می شود و باید لوازم و قطعات مستحکمی در آن ها به کار رود.

قیمت درب اتوماتیک ریلی

می توان که درب برقی ریلی یا کشویی را به مدل های مختلفی نصب کرد اما شیوه عملکرد و استفاده از آن ها به یک شکل است. بنابراین طول درب ریلی و وزن آن مهم ترین عواملی هستند که می توانند در قیمت درب اتوماتیک پارکینگی ریلی تاثیرگذار باشند. اگر درب تک لنگه استفاده شود به دلیل وزن و طول کمتر امکان استفاده از موتور با قدرت کم ار فراهم شده و قیمت کاهش می یابد. با این حال در نوع دو لنگه آن از لوازم و تجهیزات مستحکم و باکیفیت بهره می گیرند و ممکن است قیمت افزایش یابد.

کاربرد درب برقی ریلی

کاربردهای درب برقی ریلی به عنوان دربی منحصر به فرد کاربردهای زیادی دارد. این کاربردها عبارتند از:

 • ورودی پارکینگ ها
 • انبار
 • کارخانجات
 • ساختمان اداری و دولتی
 • کارخانجات صنعتی

خرید درب اتوماتیک پارکینگ ریلی از پارسونیک

هر گاه تصمیم به استفاده از درب اتوماتیک ریلی گرفتید، کافی است به پارسونیک مراجعه کنید. به سرعت می توانید سفارش خود را ثبت نمایید تا یک کارشناس فنی باتجربه برای شما کارها را انجام دهد. این کارشناس با بررسی وضعیت اندازه و نوع درب را برای شما مشخص می کند. بعد از آن در کوتاه ترین زمان ممکن درب به شما تحویل داده می شود. به این ترتیب است که خرید درب اتوماتیک از پارسونیک باصرفه تر و با اطمینان بالا انجام خواهد شد.

پرسنل مجرب

پرسنل کارآزموده و مجرب که همه دارای مدرک معتبر بین المللی از تولید کنندگان برند های نام آشنا در صنف خود هستند.

قیمت منطقی

ارتباط مستقیم با واردکنندگان و تولید کنندگان در خارج از کشور، قیمت های دقیق و دست اول را فراهم کرده است.

درب اتوماتیک ریلی مناسب چه مکان هایی خواهد بود؟

در مکان هایی که فضای ورودی دچار محدودیت شده با درب ریلی می توان فضایی باز برای عبور اتومبیل ها ایجاد کرد.

نصب درب اتوماتیک پارکینگ ریلی در منازل یا کارخانجات بیشتر انجام می شود؟

درب اتوماتیک ریلی را می توان هم در منازل و هم کارخانجات استفاده کرد اما در درب های سنگین و عریض صنعتی استفاده بیشتری خواهند داشت.

آیا می توان هنگام قطع برق نیز از درب ریلی استفاده کرد؟

این درب به نصب باطری مجهز شده است و هنگام قطعی برق نیز کار می کند.

دانلود کاتالوگ محصولات آخرین نسخه از کاتالوگ محصولات ما را از همین جا دانلود کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

لطفا در تماس گرفتن با ما راحت باشیدو هر سوالی در ذهن دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا اطلاعت خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

۰۳۱۳۳۷۰۰۰۰۱

درخواست تماس تفنی

خدمات ما

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.