IsfahanIsfahanTehranShiraz 9:300-17:30 0910 088 88 31 9:00-18:00 0910 088 88 32 10:00-17:30 0917 816 20 01
info [at] ParsonicDoor.com
استاندارد جهانی
ISO 9001
مورد اعتماد
۱۵,۰۰۰ مشتری
رتبه اول تولید درب اتوماتیک
در جلب رضایت مشتریان
تماس فوری

اهمیت توجه به امنیت درب اتوماتیک:

چه عواملی باعث بالا بردن و بهبود امنیت محل مورد نظر بعد از نصب درب اتوماتیک می شود؟
از ویژگی های مثبت و اساسی و مهم که با اجرا و راه اندازی درب اتوماتیک مورد استفاده قرار خواهد گرفت استفاده از امنیت درب اتوماتیک جهت بالا بردن امنیت ساختمان است.

ویژگی امنیت همیشه مورد توجه قرار می گیرد. از آنجایی که امنیت درب اتوماتیک بیشتر از جنبه آسایش و رفاه قابل دقت و توجه روز افزون است. اما یک غقیده و باور نادرست در میان مردم باب شده است که ما نمی دانیم چرا این فکر در ذهن مردم ریشه دوانده که امنیت درب اتوماتیک از نوع غیر اتوماتیک آن کم تر و ضعیف تر است. موضوع ذکر شده قابل توجه و عمیقی است که حتما نیازمند بررسی بیشتری است که البته یکی از علت های شکل گرفتن این گونه باورها در پس زمینه تفکری جامعه را در کلیه سطوح می توان در نتیجه به کار گرفتن نیروی غیر تخصصی و آموزش ندیده در مرحله اجرا و پیاده سازی درب اتوماتیک است که می تواند باور عمومی را پیرامون کیفیت یا امنیت درب اتوماتیک یا هر کالای دیگر خدشه دار کند.
می توان گفت به کارگیری نیروی غیرتخصصی، نه فقط  کیفیت نصب و حتی امنیت درب اتوماتیک را پایین می آورد، حتی استاندارد های چگونگی نصب و ایمن سازی محیط را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

نتیجتا می توان گفت با به کار گیری اجرا کننده ی ماهر و کار آزموده و نصابهای ماهر درب اتو ماتیک علاوه بر شکل و زیبایی ظاهری درب اتوماتیک نصب شده صدمه ای وارد نخواهد شد، منجربه افزایش امنیت درب اتوماتیک و کاربرد درب های اتوماتیک را در پی دارد و سبب جلوگیری از مشکلات متوالی در نوع کارکرد درب اتوماتیک خواهد بود.
هم چنین جهت بالا بردن ایمنی امکان نصب دزدگیر و دوربین پیرامون درب اتوماتیک، ایمنی آن را به میزان بسیار زیادی بالا می برد.

برای دریافت راهنمایی کامل در خصوص امنیت درب اتوماتیک با کارشناسان امنیت گروه مهندسی پارسونیک تماس بگیرید.

[yasr_overall_rating]

Leave a Reply